0 oy
1,327 göst.
Aile kategorisinde (134 puan) tarafından
Biraz uzun olacak okuyup cevaplyanlara simdiden tesekkur ederim. 

Kizlar esimle 3 yillik evliyim 2 cocugumuz var esimin onceki evliliginden bir kizi var ama annesi cocugu hicbir sekilde 6 yildir gostermemis gostermiyorda. Esim arasira kizi hakkinda bilgi almak icin yaziyor kadina ama bu yazismalari hep gizli sakli yapiyor. Evlendigimizde hersey seffaf olacak konusma demiyorum kizin icin konus ama benden gizli sakli yapma demistim. Ama esim evlendigimizden beri o kadinla konusmalarini gizli sakli yapiyor ve sonra mesajlarida siliyor tabi. Allahin sevgili kuluyum heralde,  konustuklari bi sekilde karsima cikiyor ama icerik yok. Ne konusuyorlar bilmiyorum. Nekadar konussa etsede kadin gostermeyecek cocugu. Ancak esim, ben pisman oldum gel barisalim birleselim derse o cocugu gosterecek bunu esim benden daha iyi biliyor. Konustuklarini ogrendigimde ne konustunuz neden gizli konustun dedigimde durduk yere seninle huzursuz olmayalim diye oyle konustum kizimi sordum diyor bende huzursuzluk sen kizini sordugun icin degil bunu arkamdan is cevirerek gizli yaptigin icin cikiyor neden benim yanimda benim bilgim dahilinde konusmuyosun dedigimde e kem kum o kadin sana sirnasiyor ( daha once o sekilde davrandigini soylemisti ilk evlendigimzde) hala sende belki kizimi gosterir diye alttan aliyosun diyorum. Alttan almak zorundayim diyor o zaman zamaninda alttan alacaktin her dedigine tamam canim diyecektin arada bir cocuk birakmayacaktin yada kendin gibi cocuklu biriyle evlenip sinir anlayis gorecektin (sen neden cocuklu biriyle evlendin diyenler olabilir ben cocuklu biriyle evlenmem dedigimde zaten konusmuyoruz gorusmuyoruz cocuguda gostermiyor dediler bu yuzden evet dedim)diyorum. Bir defasinda olan muhabbeti anlaticam size. Benim kardesim vefat etti 2 ay annemin evinde kaldim yalniz kalmasin diye esimde bizimle kaldi ama nafiren 1 kac kez kendi evimizde kaldi bunlardan birinde esim surekli cevrimici wpta ne yapiyosun kimle konusuyosun dedim arkadaslarla konusuyorum sohbet koyu canim falan filan hic romantik olmayan adam o guzel seyler soyluyor icime dogdu o kadinla konustugu ama hissediyorum artik onunla konustugunu. Eminmisin ekran goruntusu at dedim bu bi celallendi kizdi kopurdu sen bana guvenmiyomusun falan filan bagirdi cagirdi ama sonra o kadinla konustugu ortaya cikti resmen beni ***** yerine koydu onunla konusup nikahli karisina yalan soyledi. Ne dusuneyim ben ? Haksizmiyim bi adam bi kadinla saatlerce gizli sakli ne konusur? Heleki bu eski karisiysa? Birde kadin buna demiski senin aklin hala bende sen mutlu degilsin esini sevmiyosun beni dusunuyosun demis bunu bana soyledi. Sen ne dedin alakasi yok dedim kem kum. Veremedinmi agzinin payini sus pus artik psikolojim bozuldu kafayi yicem. Nasil gururuma dokunmasin ben bi kadinim yahu. En sonunda sen yapmazsan ben yaparim dedim esimin telefonundan kadina esim adina mesaj yazdim esimi seviyorum benim iki cocugum daha var cok mutluyum seninle aramdaki tek bag kizim sana yazmami kendine yorma sadece kizim icin yaziyorum sninle bir kez evlendim bir daha ayni hataya dusmem falan filan bu tarz bi mesaj yazdim kadin kuplere binmis esimde engelli oldugu icin yazismalardan sonra bende engelledim haliyle esime yazamadigi icin kayinvalideme yazmis genel icerigini bilmiyorum ama kayinvalidemin dedigi madem iki cocugu varmis onlarla ilgilensin kizini sormasin bundan sonra yazmasin diye bir suru sey yazmis. Evet haklimiyim haksizmiyim bu son degildi yine olacak yine yazacak yine konusacaklar ne yapmaliyim ben en son dedim bende konusuyomusun bende gidip baskasiyla konusucam ne yasatiyosan aynisini yasayacaksin gururun nasil ayaklar altina aliniyomus goreceksin bunuda durustce oyluyorum yapicam dedim. O zaman bitirirm seni diyor bana. 

22 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Hakliyken haksiz duruma sakın düşme eğer öyle bişey yaparsan sadece o kadının ekmeğine yağ süresin tamam çok ama çok zor bir durum ne desem bilmiyorum ama sürekli eşine baskı yaparsan sürekli konu eski eşi olursa sizin evinizde huzur kalmaz  bence ne yap biliyormusun eşini mutlu et eski eşinden konuşma merak etme sürekli sorma yoksa olmayan kafasına sokarsın 
-Reklam-
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Okudum. Sen çok çok haklısın. Ötesi yok delek birşeyler çeviriyor. Senin yanında konuşacak net bu ötesi berisi yok vallahi alttan alma. Midesizler yaa ne manyak! Eski karısı iyi olsaydı hiç 6 yıldır göstermiyor ve senin afedersin ama mal eşin hala kadınıh peşinde. Nasıl ya 6 yıl çocuğumu göstermeyen kadına yüzüne bakmam
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Kafaya bak sen hem gizli gizli yaz hem sen olaya dahil olunca bitirmiş bitirsin lan senin kocan bir haltlar karıştırıyor sana diyeyim ben olsam peşini bırakma ağzına da sıçarım
0 oy
tarafından
Neden boşanmışlar canım mesela eşin mi ayrıldı o kadın mı
0 oy
tarafından
Ben de konuşurum diyerek yanlış yapmışsın onun gibi olmak güzel bir duygu mu ? 

Eşin ondan kopmamis herhalde . Kızını 6 yıldır göstermiyor . Bunu biliyor ve hâlâ konuşuyor.  Kız bahane bence.  Senin kizabilecegin biçimde konuştuğu için senden gizli konuşuyor . Buna bı son vermeli . Kızını da göstermiyorsa artık 6 yıldır neyin ısrarı bu
0 oy
(10,722 puan) tarafından
Son raddeye kadar haklısın ama baskasıyla konusacam filan yazık senin gururunu karakterini düsürür. Ama eline alman lazım ipleri. Tut kocanın elinden icraya gidiyoruz de bir icra davası velayet vs acın bak nasıl gösteriyor.
0 oy
tarafından
Haklısın bnce cnm 
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Eşinin aklı hala o kadında cnm üzülme ama bu çok açık ve net 
0 oy
tarafından

Onu bunu bilmem de çocuğunu göstermemesi ömür boyu görmeyecek anlamına gelmez bence eşinden emin olup öyle karar verseydin

He birde madem eşin onu seviyormuş ne diye bırakıp gitmiş yeni mi kıymete binmiş eski kocası
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Cok haklisin canim cok goresi varsa kizini eski karisini versin mahkemeye pasa pasa gosterirler.
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Sonuna kadar haklısın bence
0 oy
(4,698 puan) tarafından
O kadar haklısın ki ama muhatabın o kadın değil eşin bütün herşey eşinde bitiyor tahammül edemiyorsan ayrıl ama aldatma 
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Okudum canim ve uzuldum  eğer sadece kizi icin konuşsaydi senden gizlemezdi canim  kizini gostermiyorsa mahkemeye basvurabilr emin ol ki mahkeme karariyla haftada en az 1 kere gorme şansı olacaktır   kızı bahane sohbet şahane olmuş onlar için   sen mahkeme işini bi esinle dusunun bence  yoksa böyle olmaz :(
0 oy
(74 puan) tarafından
Qaliba esin ona evliyken yalnis yapmis. O yuzden gostermiyor kizini kesinlikle. Kiskan. Ama.icinde. gosterme ona. Yoksa birazda g.tu kalkar. Ve ora.dogru kayar. O seni.kiskansin. hep suslen puslen cik disari. Arkadaslar edin. Ona bayiliyormus gibi diyilde olursada olmazsada ben dim dik dururum filan gostermesi yap. Kacan kovalanir misali
0 oy
(707 puan) tarafından
Sen haklısın benim eşimde konuşsa kızarım.Benim esiminde ikinci evliliği.İlk eşiyle görüşmüyor çocuklar büyük olduğu için direk çocuklarla konuşuyoruz biz.Adam da kızına telefon alsın ordan konuşsunlar yada tablet alsın yani illa kadınla konuşmak zorunda değil ki.
0 oy
tarafından
Adam resmen sabrını sınıyor. Kesinlikle konuşmayacaksın konuşursan şunu bunu yaparım desen ne der acaba. 6 senedir konuşmuşsun göstermemiş illa görmek istiyorsan resmi hukuk yoluna başvururuz bende destek olurum sana desen 
0 oy
tarafından
Keşke 3 yılda 2 çocuk yapmasaydiniz biraz evlilik oturduktan sonra karar verseydiniz şimdi rahat rahat rest çekebilirdiniz anca söylendiğinizle kalırsınız adamla inkar ettigiyle
(134 puan) tarafından
Yok cektigim resti uyguladim pirimi pirtimi toplayim ciktim yola geri dondurdu
tarafından
Nasıl adammış bu böyle ne senden vazgeçiyor ne eski eşinden şeytan diyor tut alnının catindan vur
0 oy
tarafından
Bu evliliğin temeli çok sağlam değil iyi düşün taşın bu adam eski karısı ile bence görüşüp cinsellik bile yaşıyor olabilirler sen nasıl yaparsın bilmem ama maddi olarak kendini garantiye almaya çalış sonrasında sen karar ver bu adam alışmış ve konuşmaya devam edecek üstelik seni yine saf yerine koyacak ne yazikki
(134 puan) tarafından
Ayni sehirde degiller gorusme ve cinsellik imkansiz uzak sehirde yasiyorlar
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Madeö göstermiyo kadın, esin neden mahkemeye basvurmuyo
(148 puan) tarafından
Aradığım yorum yani 6 sene diye bir şey yok mahkeme var . Başvursun kapısına dayansa hafta sonları alabilir hukuki olarak bence çok saçma bahane eşine yazması göster diye hiç inanmadım git mahkemeye al kzını madem de. Ben olsam asla uğraşmam konuşuyor musun kapı orda git derim resti çekerim sen blöf bile yapamıyorusn konuşur tabi bu gidemez zaten diye
(134 puan) tarafından
Blof yapmadim topladim esyalarimi gittim yoldan geri getirdi
(148 puan) tarafından
Dönmezdin işte gerçekten gidiyor olsan yada giderdin biraz süründürür öyle dönerdin . Adam seni eski eşiyle aldatıyor nerdeyse sende ben ona mesaj attım diyorsun . Sen kocana ilk önce nasıl davranması gerektiğini söyle kadına değil bence sorun senin eşinde . 6 yıldır çocuk görmemek ne demek o nasıl bir baba çok saçma anlattıkların
(134 puan) tarafından
Canim kadin uzakta yasiyor tam adres felan bilmiyorlar. Sadece hangi sehirde yasadigini biliyor. ben defalarca soyledim ama ne zaman esimle kucuk bi tartismamiz olsa bana nispet yapar gibi oluyor bu konusmalar sanki beni dize getirmeye dizginlemeye calisir gibi. Bundan sonra ona degil kendime hakim olmaya calisicam gormezden gelicem bakalim ne olacak
0 oy
(2,971 puan) tarafından
Hepsini okudum sen haklısın ama eşine haklı olduğunu göstermen için o mesajları bir şekilde ele geçirmen lazım ki eşine karşı kendini savunabilesin. Eşinin karşısında konuşabilmen için koz olur 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 667 göst.
0 oy
26 cevap 838 göst.
2 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Hhshs (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 549 göst.
26 Ocak 2021 Aile kategorisinde Aranizdanbiri (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 609 göst.
19 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Ciceekbakan01 (176 puan) tarafından soruldu