0 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar fizyolojik su bitmiş  neyle açabilirim burnunu

8 Cevaplar

0 oy
(3,282 puan) tarafından
Duş aldır canım o zamanda çocukların burnu akıyo ya aspiratörlede temizle
tarafından
Duş yeni aldı canım, birşey yoktu birden oldu. Aspiratörü yanıma almamışım onsuz da çok zor olur Di mi
(3,282 puan) tarafından
Yarın aldır canım o zaman bizde memlekete geldik hava değişimi oldu 1 haftadır burnu sürekli akıyo tıkanıyo serum sıkıyorum aspiratörle çekiyorum doktor burun damlası da verdi yine aynı
-Reklam-
0 oy
tarafından

Tüh keşke yakın olsaydın birsürü var bende verirdim sana başka çözümü yok gibi şimdilik yarın aldır bari 

tarafından
Kız bir telaşla gece hemen yola çıkınca bir tek onu almışım, onun da biteni koymuşum geri dolaba yanlışlıkla, onu almışım biteni. Aspiratörü felan hep kalmış evde ne yapsam şimdi bilmiyorum. Ankaradayım ya şimdi burada uzakta hep nöbetçi eczane de
tarafından
Tuzlu su yap o ağır olur dersen anne sütü yada normal süt damlat
tarafından
Tuzlu su yapıyım bari, keşke anne sütü olsaydı
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Valla tuzkunsu yaptım sıktım ağladı ama güzel açmıştı yakıyor mecbur çok daralıyor çünkü oğlum
tarafından
Kendi kendine akıyor mu canım aspiratörü de yok
(1,428 puan) tarafından
Şırınga varsa onla koy
0 oy
tarafından
Bildiğim kadarıyla evde fizyolojik serum yapılabiliyor. Bir araştır netten 
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Buhar makinesi calistir yoksa ortami buharlastir sicak su ile ya da duş aldir
tarafından
Canım onların hiç biri yok. Yeni duştan çıktı tekrar da sokamam hastalanır hava değişimi felan oldu
0 oy
(289 puan) tarafından
Anne sütünüz varsa onunla yoksa normal sütü hafif ılıtın burnuna birkaç damla damlatın.
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(2,067 puan) tarafından
1damla zeytin yağı birebir dir 
tarafından
İki burnuna da mı, çekmek gerekli mi
(2,067 puan) tarafından
Ikisi kapalıysa ikisine de koy ben kızıma hep onu yaptım bir damla koydum elimle birkaç defa masaj yapıp bıraktım ve hapşirirdi hepsi dışarı atar yavrum rahat nefes alır uyurdu
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Sütünü fışkırt burnuna hemen açıyor valla ne var ne yok çıkıyor :-) 
tarafından
Kız yok ki, olsa durur muyum =)))

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 151 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,290 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 99 göst.
0 oy
15 cevap 654 göst.
17 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 174 göst.
13 Mayıs 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Ozgis--9 (10 puan) tarafından soruldu

379,610 soru

11,363,907 cevap

34,841 kullanıcı

...