0 oy
641 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İki gün önce eşimin amcası aradi. Ankara'da oğlumun subaylık sınavı var gelebilirmiyiz dedi ben direk korona var dedim ama bunlar geldi neyse tamam dedik. Dün annesi aradı Konya'ya gidecekmiş bize bırakacağı bir şeyler varmis. Kargo yap yada sende kalsın bayramda alırız dedim yok yoldayım dedi tamam dedik. Smdi de Antalya'dan kuzeni geliyormus. Evde misafir var zaten kimi nereye yatircam gorumceme gitsin dedim. Aramışlar gorumcemi evde olduğu halde evde yokum 3 gün demiş. Onlar da geliyor. Kaynanam dahil beni işi olmadığı sürece bunlarin hiç biri aramaz sormaz kapımı çalmaz hastalık sağlık bilmez. Bende bağırdım eşime verdim veristirdim ya. Ben borca girdim zaten kızım dün kola istedi kola alamadım. Amcası benden mangal istiyor ya valla bu nasıl iş ya. 7 aylık bebeğim var. Biri tasiyici olsa bi virüs getirse. Herkes çekip gidecek çocuğuma ben kalcam. Bu nasıl saçmalık ya. Misafire lafım yok her zman da severim misafiri. Ama misafir de misafir üstüne olmuyor. Kimle neyle ilgilencem şaşırdım vaalla ya. Attım tüm yemek bulaşık temizlik işini eşimin üstüne al yap sen çek kahrını dedim. Kuzu kuzu bulaşık yıkıyor smdi. Cevap yazamayabilrm. Sadece rahatlamak istedim basım çok kalabalık

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bulaşık için iyi yapmışsın valla ama gerisi eşininde elinde değil ki gelene gelme diyemez adam
tarafından
Der ya niye demesin küçücük çocuk var. Ankara'da bir tek biz yokuz gidebilecekleri 4 ev daha var evde başka misafir de var bu Dilay napsin
-Reklam-
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Canım eşinin suçu yokki suç onun tarafından yani oda bieşy diyemez ki hali ile 
tarafından
Valla çok yoruldum ya çokkk
(1,326 puan) tarafından
Yani borcun varken de mangalmş şeymiş istenmez ki saçmalamıl
0 oy
(14,044 puan) tarafından
En nefret ettiğim seyy misafir üstüne misafir ayy Allah yardımcın olsun
tarafından
Aminnn
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Daha. Bide mangal mi istiyor gerçekten çok ayıp ya
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Çok haklısın  bende yaşadım bilirim. Çekilmez yani
0 oy
tarafından
Valla iyi yapmışsınn misafir üstune misafir olmaz görümcen uyanıklik etmiş senin üzerine atmış 
0 oy
(119,779 puan) tarafından
wc falanda temizlesin
tarafından
Sevda bugün yorumların hoşuma gidiyor
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Esin napsın canm insanlar arsiz laftan anlamiyosa adam ne yapsın sen direk demissin ona rağmen gelmisler biri bana dese ki korona var daha hiç gitmem o kapıya sende kendince haklisin ama arsız insanlar esinede ćok yüklenme sakin ol kirmayin birbirinizi bende açık açık herkese diyorum kesinlikle misafir kabul etmiyorum koronadan dolayi ama sanki hic dememisim gibi yine çıkıp geliyolar
0 oy
(3,169 puan) tarafından
Bence sakin olmayı dene eşinin suçu ne onun akrabaları diye adama yüklenme bu kadar sonradan sen suçlu olursun canim ve sen sakın Kırşan eşim senin fedakarlığı dan dolayı sana olan değeri artar
0 oy
(10,414 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun valla işşn zor
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Aboo valla ben olsam kabul etmezdim iki cocuk var bizim evin işini zor yapiyoz enayi yerine koymuşlar kaymanın evide orda degilmi oraya gitselerdi
0 oy
(3,061 puan) tarafından
Valla ben bi eş tarafının akrabalarını hiç anlamıyorum. Benim kendi ailem olsa misafir üstüne misafir gelsin hatta onunda üstüne misafir gelsin. Bana bi tek iş yaptırmazlar. Yükü ev sahibine atmazlar. Yataklarını kendi atıp toplarlar yemek hep beraber yapılır bulaşık hep beraber yıkanır. Herkes bi işin ucundan tutar ki oturup bi çay kahve içilip sohbet edilsin. Sende gelene hizmet edecem diye uğraşma. Yazık günah küçük bebeğin de var. Geliyorlarsa yardım etmek zorundalar. 
0 oy
(1,680 puan) tarafından
Eşin gayet net şuan müsait değiliz diyebilirdi. Gelen misafirler de anlayışsız. Ayıp
0 oy
tarafından
Bende misafir severim ama üst üste olduğunda hiç sevmem
0 oy
(3,550 puan) tarafından
Nasıl insanlar olduk biz ya. Evinde yıllanmaya gelmiyor kimse. Yazık şu düşüncelere. Çok yazık. 
0 oy
(248 puan) tarafından
Sonuna kadar haklısın ama eşinin kabahati yok gelenler düşüncesiz 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 317 göst.
3 Ocak 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Es-Es (829 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 500 göst.
14 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 43 göst.
21 Mayıs 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde incimercan98 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 32 göst.
9 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,091 puan) tarafından soruldu

382,967 soru

11,463,716 cevap

35,057 kullanıcı

...