0 oy
71 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (350 puan) tarafından
2 3 günden beri hafif sızıdan sonra kesiliyordu ağrı şimdi durmaksızın ağrıyor üst son dişim napabilirim gece rahat uyumak için allah aşkına bi fikir verin cuma gitcem doktora

6 Cevaplar

0 oy
(8,582 puan) tarafından
Cok gecmis olsnn
(350 puan) tarafından
Sağol canım benim
-Reklam-
0 oy
(289 puan) tarafından
Size tavsiyem.

Sabah erkenden sağlık ocağından bir tane Agumentin antibiyotik yazdirin 10'lu hemen içmeye başlayın Pazar günü biter ptesi diş hekimine gidersiniz.

Çünkü apse yapan dişe müdehale etmezler antibiyotik verirler. Siz yarın başlayın ki zaman kazanın.

Şu anda gidip dişinizi fırçalayıp bir ağrı kesici için derim. Geçmiş olsun Allah şifa versin inşaAllah.
(350 puan) tarafından
Annemlerdeyim canım yoksa hemen giderdim köye geldim cuma günü şehre incem majestik attım suan durdu şükürler olsun başlıcak diye korkuyorum
0 oy
(1,169 puan) tarafından
20 lik diş mi canım 
(350 puan) tarafından
20lik diş daha fena canım yaa çektim onun ağrısını çektirdim bitti bu başka bişey bi sızlıyor gözümle beynime vuruyor ölüyorum zannetim şimdi majestik attım durdu şükürler olsun yine başlıcak diye korkuyorum
(1,169 puan) tarafından
Çok zor diş ağrısı allah şifa versin.sen apse yaptığını anladığın an acile gidip antibiyotik yazdırcaktın bana augumint diye antibiyotik verdi 1 haftada aldı iltihabı sonra doktora göründüm çekilcekmiş. Hemen git bence eğer gece ağrırsa
(350 puan) tarafından
En kötü diş ağrısı yaa kuzum ne çektim dişlerden bilsem 10 milyar verdim yaptırdım kurtuldum şimdide apsesi 20lik dişi başladı  hafif geçiyordu ağrısı idare ederim dedim bikaç gün ama bugün patladı artık acısı cuma günü hemen gidiyorum valla kurtulayim bundanda
(1,169 puan) tarafından
Cumayı bekleme apseli dişi çekmez doktor antibiyotik verip gönderir kuzum
(350 puan) tarafından
Köydeyim kuzum parsembede oğlumun doğum günü var tam gününe denk geldi
0 oy
(780 puan) tarafından
Alvereks varsa al kuzum 10 dk içinde kesiyo tedavi oluyorum şuan dişten ve birebir ilaç 
(350 puan) tarafından
Keşke teminden açsaydım postu kuzum alırdım eczaneden majestik attım durdu şimdi şükürler olsun başlıcak diye korkuyorum tekrar
(780 puan) tarafından
Çok zor dis ağrısı seni çok iyi anlıyorum ağlıyodm geceleri artk ben alvereks kullanabilirsin dedi dis doktorum parol etki etmez emzirmede 2 tane alabilirsin en hızlı etki eden ilaç dış için dedi gerçektende öyle rabbim sifani versin inşallah
(350 puan) tarafından
Amin canım amin çok sağol
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Sarımsağı ez  güzel Pamuk üstüne koy ağrıyan dişine yerleştir biraz yakar ama dayanmalsin. 10 dk gibi tut    inşallah geçer rahatlarsın gün içinde tekrarla  müsait zamanda doktora git çok geçmiş olsun
(350 puan) tarafından
Majestik attim çok iyi geldi sindi cnm
0 oy
tarafından
Bnde aynısını yaşıyorum. Sağlık ocağında ilaç yazdırdım. İltihap giderilmeden işlem çok olmuyor. Bnmde randevum var 
(350 puan) tarafından
Kaç kere yaşadım cnm yaa tekrar başladı

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 71 göst.
8 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 174 göst.
26 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Melisaomersamet (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 376 göst.
25 Şubat 2021 Aile kategorisinde Mrvnuraldan (376 puan) tarafından soruldu