0 oy
1,788 göst.
Diğer kategorisinde (194 puan) tarafından

Evliyim 1 oglum car ama esimle mutlu degilim her gun ruyamda goruyorum onu beni bir tek o mutlu etti ama olmadi iste aileler anlasamiyordu gecen gunde nisanlanacagini duydum o kadar kotu oldum ki hala cikamadim etkisinden :( 

39 Cevaplar

+21 oy
(10,975 puan) tarafından
Yapmayın Allah askına bela okuyan sela okuyan yorumlar neredeyse küfür boyutunda. Boyle insanlar cok. Bu kısı bunu dile getirebiliyor Baska ları sadece dile getirmiyor. Bir düşünün hiç demediniz mi mutsuz olunca eşinizle keske bununla degilde sunumla evlenseydin acaba mutlu mu olurdum diye. Kpnusmadım diyor. Kadına gidip evliyken yatmış gibi laflar etmeyin hele ki anneliğe lütfen. Kınadığını yaşamadan ölmüyor insan.

Post sahibi için, mutsuz oldugun icin kardes bunlar. Ondan unutamıyorum zannediyorsun. Sana tavsiyem mesgale bulman kendini mutlu edecek. Mutluluk huzur bir erkekte degil sadece
(194 puan) tarafından
Yorumun icin cok tesekkur ederim unutmayi cok istiyorum benim ona ulasmam onunla gorusmek icin hic bir sekilde niyetim yok insan herseyi unutuyo bende unutmak istiyorum
(10,975 puan) tarafından
Sen onu sevmiyorsun sadece mutsuzsun ve aklına gelen acaba o. Diyorum bacım mutlu edecek kendini ugras lar bulmalısın.
(194 puan) tarafından
Kendime yeni ugraslar bulacam unutmak icin elimden geleni yapacagim
(169 puan) tarafından
Boşuna unutmaya çalışma. Zaten unutamazsın. Ama zamanla alışırsın.
(10,975 puan) tarafından
Onun ugrasacak mesgale ye ihtiyacı var kocadan da yana canı sıkkın. Yoksa ben sevdiğini unutamadıgını dusunmuyorum
-Reklam-
+5 oy
tarafından
Geçmiş olsun. Keşke sende başka birini severken evlenmeseydin. Bu çok adice geliyor bana kusura bakma üstüne bunu birde evlendigin adamı geçtim çocuğuna yapmışsın. Seni başkasının mutlu ettiğini düşünerek zaten evlendigin adamla mutlu olman pek mümkün değil. 
(194 puan) tarafından
Cok haklisin gercekten
tarafından
Bilmiyorum eşin değecek birimi ama onu sana dönmesi yönünde uğraş ver sev yani. Yeri geldiğinde çocuğun gibi yeri geldiğinde baban gibi en önemlisi de sevgilin gibi sev. Üstüne düşme ama sorgulama mesela karşılık da bekleme sadece sev sana döndüğünü görürsün hem o mutlu olur hem sen. Bunu kendin için yap yani eşin için değil. Bak ortada ne eski sevgili kalıyor ne de başka bişey. Mutsuz olan insan eski mutluluklarına daha çok baglanir ama insanın önüne bakmaya ihtiyaci vardır geçmiş geçmiştir.
+3 oy
(771 puan) tarafından
Allah aşkına ne saçma yorum yapanlar olmuş ya bela sela bilmem ne sanki kendilerinin hiç ilk aşkı olmamış hiç aklımdan çıkaramadığı birileri illa ki olmuştur sadece dile getiremiyorsunuz bu hanfendi dile getirmiş sadece yapmayın boyle ya canım sana gelincede yaptığın yanlış bak bide çocuğun olmuş herşeyden önce onu düşünmelisin unutamazsın kimse unutamiyo ilk aşkını orası bi gerçek ama artık onu düşünmeyi bırakman lazim aksi takdirde hayatına devam etmekte zorlanirsin eşini düşünmüyorsan bile çocuğunu düşün herkesten önce o gelmeli senin kanın canın ona tutun surekli düşünme eskiyi nisanlaniyosada allah mutlu e5sin de önüne bak sende evlenmişsin zaten artık herkes kendi hayatinda
(194 puan) tarafından
Cok gůzel bir yorum hemen beddua ediyolar Ben unutmak istiyorum insallah bende unutacam
+3 oy
(119,441 puan) tarafından
yanindakiyle yaslanir aklindakiyle ölürsün
tarafından
Uuuu bebegimm:)))
+1 oy
(6,681 puan) tarafından

İnsallah esinde baskasini severde odeşersiniz..sizin gibi kadinlar yuzunden zaten yikiliyo yuvalar..

Kac post okudum burda esim eski sevgilisiyle konusuyor diye..konuşmuyor ola bilirsiniz ama bu gidisle onuda yaparsiniz buna eminim
(6,681 puan) tarafından
Gorusuyirsun demedim zaten ama boyle giderse onuda yaparsin
(894 puan) tarafından
Kız mehincik nee kadar peşin hükümlüsün
(133 puan) tarafından
+++++++++++++++++++++
(218 puan) tarafından
Mehincik❤+++++
(6,681 puan) tarafından
Sagolun kizlar :*
+1 oy
tarafından
Çok zor duryum canım ama artık ewlisin hepimizde var böyle şeyler keşke onla ewlenseydm dediğimiz ama kaderin önüne geçilmez aşkım daha çocuğun var hemde çok zor 
(194 puan) tarafından
Evet cocuk var unutmayi cok ama cok istiyorum canim gercekten
tarafından
Unutursun ins kuzum   unutki mutlu olasın unutmazsan senin için çok kötü olur ya kıyamam zor bi durum rabbim yanlış yoldan korusn ins
+1 oy
(204 puan) tarafından
Sen evlenmişsin üzerine cocuk yapmışsın.. Onun nişanlanması mı olay oldu :D
(194 puan) tarafından
Sanirim oyle oldu=)
(204 puan) tarafından
Cidden çok yazık ya.. Ne güzel, Rabbim seni annelikle ödüllendirmiş.. Eşine çocuguna odaklansana. Eşin sana aynı şeyi yapsa naaıl hissedersin..  Birazxık empati ya..
(194 puan) tarafından
O yuzden unutmak istiyorum
(204 puan) tarafından
Buralara post açmak unutmak değil hatırlamaktır bu..
+1 oy
(1,766 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yazık cidden kadın burda derdini anlatmış belliki yardım istiyor, yaptığı  yanlış. Ama bunun farkında "sela bela okuyanlar cidden onlara çok üzüldüm kimseye düşmemiş bela okumak.. Kendileri kesn evlilikte tartışmaları olunca keşke kelimelerini kullanmamışlardır.. Hesap sormak bize düşmez... ALLAH AFFETSİN RABBİM YARDIMCIN OLSUN
tarafından
Vallah artıladım bacım sela bela okumak nedir anlamadım vallah. Kendileri çok iyi çok temiz sanki.
0 oy
(467 puan) tarafından
Yazık diyorum sadece evlisin onu geçtim çocuğunuz var ya mademki mutlu değilsen nye yaptın o çocugu  
(194 puan) tarafından
Insallah unuturum
(467 puan) tarafından
Unuturum diye bişey yok inan değmez bile o seni gerçekten sevseydi bırqkmazdı ne olursa olsun kim bilir belki sen onun aklına bile gelmiyosun huzurunu bozmaya değmez
(194 puan) tarafından
Nisanlanmis o yuzden aklina gelmiyorum demekki
(467 puan) tarafından
İste ona göre kendini düzelt aklına getirme ayıp yakışık kalmıyor canım
(194 puan) tarafından
Evet cok haklisin kuzum
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Evlisin birde cocugun var neden unutamadığın biri varken evleniyorsun ki? 
(194 puan) tarafından
Cunku ona geri donmem imkansizdi o yuzden baska biri ile evlendim ama olmadi unutamadim
0 oy
(2,749 puan) tarafından
Aklında o varken sen zaten kimseyle mutlu olamazsın yazık o nisanldgnda kötü olacagina evladının babasının durumunu düşün daha kotu ol yazk
(194 puan) tarafından
Cok uzgunum gercekten
0 oy
(35 puan) tarafından

Aklında başkasının hayaliyle yaşamak, rüyalarda görmek, unutamamak ihanet değilde nedir?

Ne kadar mutlu olmasanızda evliyken bunu yapmaya hakkınız yok... evlilikten pişmanlık yaşamış insan kolay kolay biriyle birlikte olamaz bırak hayalini kurmayı, korkar kendini çocuğuna adar iyi bir yerlere gelmesi için herşeyi yapar. Ama sizin bu yaptığınızı yapmaz. 
(194 puan) tarafından
25 yasindayim
(35 puan) tarafından
Kaç yaşında evlendinizki
(194 puan) tarafından
23 Yasinda evlendim
(35 puan) tarafından
Küçükte değilmişsiniz aslında keşke farklı olsaydı sizin için ama iş işten geçmiş artık bu dan sonra mantıklı haraket etmeniz sizin ve çocuğunuzun iyiliği için olur çocuğunuz için evliyken kararlarınızı ve düşüncelerinize dikkat edin lütfen
(194 puan) tarafından
Unutmayi cok istiyorum insallah unuturum
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Unutmak için çabala o zaman kimseyi dusunmuyosan evladını düşün hatırlamak için çaba göstercegine unutmak için göster
(194 puan) tarafından
Unutmak istiyorum
0 oy
(48,709 puan) tarafından
oda seni sevseydi sana sahip cikar.aileleri karsisina alirdi oda hayirli degildir 
(194 puan) tarafından
Hayırlı degilmis demekki unutmak istiyorum
(48,709 puan) tarafından
umarim unutursun
0 oy
(2,282 puan) tarafından
Unutman lazım artık çünkü sen ewlisin ve bir çocuğun var eşin var esin bunları duyarsa uzulmezmi sence o aynı şeyi düşünse hoş olurmu yoluna bak boşver artık o nişanlı sen ewlisin 
(194 puan) tarafından
Unutmak istiyorum
(2,282 puan) tarafından
Aklından cikarmaya çalış o aklına gelince başka şeylerle uğraş kafayı başka şeylere tak herhalde gi bi yerden ona bakiyosan bakma zamanla unutursun zaten kiz ya ben napiyim benim Eski sevgilimle aynı apartmanda oturuyoruz koca şehirde ben oturdum iki sene sonra bu eski geldi ama asla benim kocam bana Yeter o benim umrumda olmaz
0 oy
(84 puan) tarafından
Sevmediğin bir adamla evlendirilmişsin bu üzücü üstüne çocuk yapmışsın bazen insan kaderini çekmeli şu saatten sonra eski sevgilini düşünmek çocuğunun babasına büyük adilik değilde ne ???
(194 puan) tarafından
Cok haklisiniz bu yuzden unutmak istiyorum
0 oy
tarafından
Boşan öyle sevmeye devam et. İnsanın hayalinde bile başka erkeği düşünmesi aldatmaktır. İlla görüşmeye gerek yok senin yaptığında aldatmanın bir çeşidi. 
(194 puan) tarafından
Unutmak istiyorum insallah unuturum
tarafından
Unutmak istesen çok rahat unutursun. Madem unutmak istiyorsun şu dakikadan sonra onunla alakalı hiçbir bilgi öğrenme onun sosyal medya hesabına bakma kimse ile onun sohbetini etme. Ne ayıp ya adam başkası ile nişanlı onunla hayatına devam edecek sen burda onun sohbetini yapıyorsun kocanın yatağında evladının yanında. Hiç anne profiline yakışır hareketler mi bunlar.
0 oy
tarafından
Zamaninda keske bi yol bulup evlenseydiniz simdi geriye donmek ne mumkun
(194 puan) tarafından
Geriye donmek imkansiz zaten canim
0 oy
tarafından
Benim cocugum 10 kocaya bedel cocugum olduktan snra herseyim 2.planda kaldi eski sevgilin cocugundan da mi ileri yani keske baskasini severken evlenmeseydin kocana yazik gunah degil mi
(194 puan) tarafından
Evlat bambaska evladjm icin unutacagjm
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Unutamk kolay olmaz sadece hayatını nasıl mutlu yaşayabilirim şekilnde konumlandırmanız gerekiyor  eşinizle daha çok vakit geçirin onu sevecek şeylerle meşgul olun  
(194 puan) tarafından
Oyle yapacagim
(5,311 puan) tarafından
Ve eskilerlede hayatınızı yaşabilir kılmayı hedefleyin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 219 göst.
9 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Oznur0311 (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 947 göst.
9 Temmuz 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy