0 oy
158 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Günaydın gününüz aydın olsun. Bugün pozitif pasladim çok şükür adamla pastanede güzel bir kahvaltı yaptık  onu işe bıraktım kendim Hastaneye geldim 9 buçukta.  Doktor gelecek bekliyorum.   Sizler neler yapıyorsunuz.  

image

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Günaydın cnm ❤️ afiyet olsun her zaman ki gibi tosbik oğlumu uyutmaya çalışıyorum ❤️
tarafından
Teşekkür ederim cnm Allah razı olsun cnm ❤️.    Uyur inşallah.  Cnm ❤️
tarafından
İnş cnm tşk ederim ☺️
-Reklam-
0 oy
(5,342 puan) tarafından
Kalkış 7:30 kahvaltı yaptık şimdi buraya takılıyoz oğlum la afiyet olsun kuxum
tarafından
2 de yattım 5.50 kalktım. Ah aha afiyet olsun cnm ❤️. Teşekkür ederim
(5,342 puan) tarafından
Bende 3 de yatım kuzum 5:30 da kalktım bu ikinci kalış saatim ❤
tarafından
Rabbim yardımcın olsun cnm ❤️.
(5,342 puan) tarafından
Cümlemizin balım
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Günaydın  canm valla bnmd3 gunum iyi sayilirdi ama kizimmm buyuk tuvaletini heryerine yapana kadar :-) gulsem mi aglasam mi bilemedim daha 9 aylik odami duzltiyodum ablalariyla icerdeydi bir cigluk kahkaha ablalarindan annee3 kosss gulcenin tuvaleti heryere degmiss kostum kizi banyoda yikafim emziriyorum. Uyutucamm. Heryer rezil anliyacagin
tarafından
Allah kolaylık versin
0 oy
tarafından
Günaydın cnm bende kahvaltı yapıyorum bebişin uyanmasını bekliyorum onun da karnını doyurup geri uyuyacm geçmiş olsun 
tarafından
Teşekkür ederim cnm iyi uykular
tarafından
Sagil cnm
0 oy
(2,312 puan) tarafından
Günaydın canım 7 buçuk ta kalktım oturuyorum öle bi kahvaltı yapıp ortalığı toplayıp terziye gitmeyi düşünüyorum inşallah bakalım geçmiş olsun canım sana da 
tarafından
Teşekkür ederim cnm kolay gelsin
0 oy
(49,783 puan) tarafından
bizde hastaneye gidicez birazdan kizim hasta
tarafından
Neyi var canm kizinin
tarafından
Çok geçmiş olsun cnm
(49,783 puan) tarafından
bogazi iltihap olmuş atesi vardi azicik sagolasin canim
0 oy
(28,369 puan) tarafından

Uyandık cimcime ile kalkabilirsek kahvaltı yapacaz

tarafından
Afiyet olsun cnm
(28,369 puan) tarafından
Tisikkirler
0 oy
(44,840 puan) tarafından

Günaydın canım kahvaltı yaptım çay içiyorum ev toparlancak supurulcek kızımı 2 okula yolcu etcem çok iş var:blink:

tarafından
Yardım lazimmi.  ☺️. Ben geçeden topladım. Birtek süpürme isim var makinam çok ses yapıyor diye gece yapamadım
(44,840 puan) tarafından
Kız akşamdan toplasan ne fayda aha sabah 8 yine ortalığı darma duman ettiler 1 saat toplu ancak duruyodur ev
0 oy
tarafından
Günaydın cnm çoktan uyandım kızımı uyutmaya çalışıyorum sağlayıp buraya takiliyorum 
tarafından
Uyur inşallah canım
0 oy
tarafından
Guanydn canm saglijli haberler al ins. Kesme nescafe icmeseydin canm yaa bi  portakal suyu yada süt tercih etseydin
tarafından
Çay almak için girdim cafeteryaya.  Ama buram buram kahve kokusu bu geldi kaçamak yaptım cnm
tarafından
Afiyet olsn canmm

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 173 göst.
0 oy
7 cevap 86 göst.
26 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mucizelerim... (4,991 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 509 göst.
21 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

396,455 soru

11,859,132 cevap

35,956 kullanıcı

...