+2 oy
238 göst.
Diğer kategorisinde (1,359 puan) tarafından
Kızım 1yasinda bu aralar yapışık ikizligimiz. Bin kat daha arttı odayı bırak yanından kalkma izin vermiyor. Yanında oturunca bı nebze kendi kendine oynar. Ama çoğu davranışına sabır gosteremiyorum dişlerimi sıka sıka dduruyorum.

Annem beni küçükken çok döverdi . Küçükken dayak yiyen insanlar daha tahammülsüz oluyormus. Bu konuda doktora giden var mı bı nebze sakinleştirmek için kendini

12 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Kucukken ben de cok dayak yedim ama tam tersine cocuguma daha sıkı sıkı sarılıyorum ben cocugumu sevgisiz buyutmucm diye. Zaten kucukken onlari yasayan ya aynısı olurmus ya da tam tersi daha ilgili sevkatli olurmus. Sen ne yasadigini kendin biliyosun buyuyunce evladin senden nefret etsin mi istiyosun niye dislerini sıka sıka duruyosun o baskasinin cocugu degil senin canin kanın aylarca sen karnında tasidin sen zahmetini cektin onu sen dogurdun benim bebegim 4 aylik kolik bi bebekti yapisik ikizligine arti olarak saatlerce aglamasi da vardi ama ben hic tahammulsuzluk etmedim hep sukrettim Rabbime bizi boyle bir evlada layik gordugu icin. Kendi adıma konusayim yillarca evlat hasretiyle yanıp tutusan insanlar var ben yanimdakinin kiymetini bilmezsem nasıl hesap veririm?
-Reklam-
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Sabır taşı olsak çatlarız kız benimki 11 aylık beş dk durmuyor bi yerde arkamdan ağlayıp duruyor gece asla uyumuyor artık kafayı yicem bağırıyorum bazen vicdan azabı çekiyorum. Ama biz de insanız 
(1,359 puan) tarafından
Sorma kucağıma aldığımda etini sikmamak icin kendimi zor tutuyorum . Bağırma huyum yok ama içimde bı şiddete egilim var ve ben annem gibi olmaktan çok korkuyorum
(1,092 puan) tarafından
Yoruluyoruz kuzum kendimize vakit ayıramıyoruz uyku yok sosyal aktivite yok. Bunalıyoruz. Ben sürekli dişlerimi sıkıyorum dayanamıyorum bağırıyorum
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Ben adet oncesi cok gergin oluyorum dayanamiyorum kiziyorum kizinca cok alınıyor kırılıyor cok üzülüyorum sonradan ne bilsin el kadar yavru.

Bu yuzden adet oncesi stres icin psikologa gidecegim gerekirse sakinlestirici kullanacağım. 
(1,359 puan) tarafından
Bende adet olamıyorum düzenli onun stresi de var üzerimde . Bı çare bulursan yaziver valla
(2,291 puan) tarafından
Sakinlestirici ama sen emziriyondur bitki caylari ic ben sevmiyorum içemiyorum melisa papatya
(1,359 puan) tarafından
Yok kız emmiyorda
0 oy
tarafından

Bazen ölü taklidi yapıyorum uyuyorum ondan sonra Bakiyorum gitmiş kendi kendine oynuyor :D onun dişinda hep yanında git ya biraz rahat bırak yok bacım 2 yaşinda hamileyim sürekli kucagımda uzanıyor ama ben sabırlı biriyim aglaması bitsin diye eline bişeyler vermem beklerim susmasını üzüldüğümü dile getiririm 

(1,359 puan) tarafından
Ben yanında dursam hiç birşey yapmasam sorun yok . Ama su bile içmek için mutfağa girmicem ya da kucağına alıp gidicem.
tarafından
Öyle aliştirma bak yürüse çok zorluk çekersin sürekli kucak ister
0 oy
(7,118 puan) tarafından
O zamanlar kızım da aynıydı canım. Dibimden ayrılmazdı. Ne yapıyorsam onunla yapardım. Hiç yalnız bırakmazdım. Şimdi 20 aylık kendi kendine ya da ablası ile oynuyor çoğu zaman şükür.
(1,359 puan) tarafından
Benimki kucağımda istiyor sürekli  ev işini geçtin karnimi doyursam şükür diyorum. Kahvaltı hazırlarken bile ağlayarak bacaklarıma tırmanıyor
(7,118 puan) tarafından
Aynı şeyleri yaşadım canım. Tek elimle defalarca ev supurdugumu biliyorum. Ben kanguruya koyardım öyle devam ederdim her işime. Istersen bir dene.
0 oy
(218 puan) tarafından

Kızım 12aylık bana çok yapışmıyor etrafı dağıtıyor:)

Babasına ama japon yapışdırıcı gibi yapışmış mübarek: D

0 oy
(1,316 puan) tarafından
Al benden de o kadar seninki yine küçükmüş benim oğlum iki buçuk yaşında bende 37+3 haftalık hamileyim düşün geceleri 15-20 dk da bir uyanıyor beni ayağında salla diye zaten belimin ağrısından sancidan oturup kalınca ölüyorum birde onu sallıyorum birde kaç gündür çok huysuz olmuş herşeye ağlıyor evimiz üç katlı aile aprt. Günde 7-8 defa o üç katı inip çıkıyorum oğlumun arkasından bu kadar kosturmacaya nasıl hala dogurmadim şaştım kaldm valla 
0 oy
(549 puan) tarafından
10 aylık bebeğim var şuan bizdede durum aynı durdu yerde durmuyor 
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Valla canım bende babamdan çok çektim durduk yere bile döverdi bagirirdi o yüzden bizde geçmişten etkileniyoruz bazen bende kendimi zor tutuyorum ama bazen tutamayıp bağırıyorum sonra vicdan azabı çekiyorum ağlıyorum sarılıyorum 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Benimki de 14 aylık oldu 10 gündür yapışık geziyoruz hep kucak meme istiyo beraber gezelim istiyo hep yanımda dursun istiyo ben memnunum şuan bu durumdan :D 
0 oy
tarafından

Bende 3 tane dün büyük oğlum halının altına bulgur pilavını dökmüş bi basdım vıcık vıcık diyom bu ne ağlıyorum artık napim çok yaramazlar 

0 oy
(2,840 puan) tarafından

beninkide suanda aglama krizine girdi agliyo bende masada oturdum krizin gecmesini bekliyorum :woot: delirmeme saniyeler kaldi

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 459 göst.
31 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Minnosanne21 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 262 göst.
7 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 320 göst.
12 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 269 göst.