0 oy
148 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (346 puan) tarafından
Hanımlar bugün 40 günümüz fakat sarı renkle karışık akıntım oluyor hâlâ gusül abdesti yarın mi almam gerekiyor yoksa bugün mü dinen nasıl.oluyor bilgisi olan yazabilir mi

5 Cevaplar

0 oy
(119,284 puan) tarafından
ben her dusta gusul yapiyom usulen yap nasilsa hergun dus yapiyoz
40 dan snr si özür sayilir gusul al sen
(346 puan) tarafından
Bugün mi yikanmaliyim yarın mi canimbugun tam 40 gunumuz
ben tam 40.gunde yikanmis abdest almistim bugun yikanmalisin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kitabım var ama şu an çocuk sallıyorum ordan resmini çekerdim sana
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Ben almıştım canım benimki 75 gün sürdü :(
0 oy
tarafından

image

image

Gusül almalısın cnm özür sayılır

tarafından
Günlük gazete alıyorsun cnm kupon sayısı var gazete orayı kesiyorsun biriktiriyorsun 69 kupon olunca teslim esiyorsun şubeye..hemen veriyorlar kitapları..ocakta başladım mart sonu bitti..yoğun istek olunca nisan tekrar yaptılar haziranda bitti
(346 puan) tarafından
Hergun gayret edip almışsın canım ne güzel gerçekten güzel bir kitaba benziyor benimde leimde birçok kitap var ama şimdi herşeyin sahtesini yapar oldular yazarlardan bile şüpheliyiz:))))
tarafından
Bir de kıştı yasak vardı yakın market yoktu migrostan alıyordum 2 çocukla gidip geldim kar kış eksiksiz biriktirdim..temel islam ansiklopedisi sabah gazetesi diye arattır netten cnm 8 kitap ve kalın kitaplar..nihat hatipoğlunun da tavsiyesi sadece dini bilgiler değil önemli kişileri de anlatıyor adan zye kadar..çocuklar uyudukça okuyorum ve ilerde onlar da okur faydalanır
(346 puan) tarafından
Ne güzel ya malesef öyle bir imkanim yok canım kucik bir yerdeyim kendim lise mezunuyum ama her zaman için kendimi geliştirmeyi seven birisi olmusmudur ama bu kadar pahalı olduğuna göre baya içerikli belli insaAllah o güzel bilgileri hayatına geçirmeyi nasip etsin rabbim
tarafından
Amin inşallah cnm..çocuklarıma da faydalı olur diye aldım
0 oy
tarafından
Benimde kesilmemisti camm ben abdestte aldm banyoda yaptm

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 143 göst.
31 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 62 göst.
0 oy