0 oy
398 göst.
Aile kategorisinde (135 puan) tarafından
Esim gercekten cok iyi biridr su hamileligimde bana yardim eder ev temizler vs ama sinirlendiginde gozu donuyo bana birsuru sey sayiyor hic degerli degilmism gibi seyler spyluyo. Siniri gecincede sinirlendim oyzuden oyle soyledm diyo. Sinirlenince orayi burayi kirar  bagirir cagirir 2 kezde kolimu faln sikiti 3. Olursa bu evde kalmiycam sinirlerine hakim ol iyiliklerini inkar etmiyorum ama bunu bana yapmaya hak sahibi degilsin demistim 1 haftada konusmamistim onunla. Birsuru soz verdi dahada iyilik yapti sonra bugun oglum 29 aylik aglama krizlerine griyor ona cok sinirlendi cenesini sikti bende cocuga napiyosun dedim geldi benm cenemi sikti bisey yapmadim sadece cenesini siktim sedi. Benmde yuzmde iz cikti.  Naptigini farkindamisn yzumde iz cikti sedim ben sadece gosterdim birdaha iyilik faln yapmiycam yardim etmiycem gezrirmiycem  diye saymaya baslad herzmandki gibi. Sonra dedimki bana boyle dokunamazsin sen kimsinko sana boyle dokunamam dedi bende sen kimsinki bana oyle dokunucaksin dedim oda senin saglam biyerin kalmamis sadece dokunarak gosrerdim dovmek icn yapmadim hemn yuzn kizardi dedi. Defol git surdan dedi. Simdi bunun siniri gecince sinirden yaptim diycek. Hercektende cok fazla iyiligi var ama boyle sinirlwnince beni assagilamasina yada boyle harektler yapmasina dayanamiylrum cok seymi istiyorum bilmiyorum. Yapici yroumlar yazin lutfen arkadaslar cocuk degiliz olgunca yorum bekliyorum. Benm ne yaomam lazjm simdi sozlerinemi davranislarima inaniyim. Hamileligim cok zor geciyo evi sil supur hep o yapar iliskiyi bile yapamiyorm bisey demez ama sinirlenince boyle saglam biyerin kalmadi hep hastasin vs diyince cok zoruma gdiyor:(

20 Cevaplar

+3 oy
(3,551 puan) tarafından
Sna yaptığı şeyleri iyilik diye lansetme. Onlar iyilik değil onun görevi. Tek takıldığım nokta da bebenin çenesini sıkması.. 
(135 puan) tarafından
Iyilik olark tek bunlar degil tabikide ahlakida guzel merhamrtlide ama sinirlenince baska birine donsuyor kalbimde cok kirliyor givenimde. Neyi secicegimi sasiryorum
(3,551 puan) tarafından
Allah İn adamı da olsa benim çocuklarımın boğazını sıkıyorsa bitmiştir. Baska bişi yapmasına gerek. Yok. Sinirini gitsin kendini yumruklayarak çıkarsın cocugunu değil. Bak seni katmıyorum bile araya. Hadi sen halinden memnunsn...
-Reklam-
+1 oy
(3,457 puan) tarafından
Esin sinirlenince kendini kontrol edemiyor bence destek alması lazım normalde iyi biri sinirlenince degisiyor
(135 puan) tarafından
Destek faln almaz ama evet konturol edemiyor ve daha 4 yillik evliyz simdi bunlari yapiyosa daha ilerde daha fazlasini yapmasindan korkuyorum
+1 oy
(3,034 puan) tarafından
Yaptığı büyük terbiyesizlik ki sende bu durumdan epey rahatsızsın zaten. Demekki uzun süre küsmek de çözüm değil. Bu sefer şart koy. Belli ki öfke kontrol problemi var tedavi olacaksın de. Ama şuan değil sakinleşip özür dilediğinde söyle bunum bak sende farkındasın öfkeni kontrol edemiyorsun de. Ki bence bunda o kadar öfkelenecek bişey yok eşin fazla tepki vermiş kendini kontrol de edemiyor. En iyisi tedavi olması
(135 puan) tarafından
Cok fazla gereksiz tepkileri olabiliyor oyle biri degildi son 1 yilda boyle oldu  tedavide olmaz duzlecem diyor ama ayni gercektne kusup annemlere gitmek istiyorum ciddiyeti anlasin diye ama anlamaz bosanmaya kadr gidebilid
(3,034 puan) tarafından
İyi huyları da var diyorsun canım. Tamam yaptığı sonuna kadar yanlış. Ama yuva yıkmak da kolay değil. Ailene git kafanı dinle tedavini olmadan da ben oraya gelmem de baskı kur. Çünkü bu bir hastalık doğru düzgün tedavisini de olursa çok mutlu olabilirsiniz. Yoksa sen istediğin kadar ailende kal o bir sürü söz verir düzelecem der ama bir süre sonra yine aynı olur. Tedavi şart.
(135 puan) tarafından
Evet oyle yuva yikmak kolay degil oyle biseyde istemme ama boylede nasil yasarim bilmiyorum gidcem annemelre dedim her defasinda beni haksiz cikariyoe
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Yaa bu adamın neresi iyi Allah aşkına.. burda eşine yapıcı bir yorum söyleyecek birilerinin olduğunu sanmıyorum.. gücü anca evin içindeki karısına öter dışarıya karşı dört dörtlük tür.. sen anlatınca alev alevdeki çelebi geldi aklıma 
(135 puan) tarafından
Etrafimdaki cogu edlerden daha iyi her konuda beni dinler dusnir ama sinirlenince baska bi adama donusyor buda onun tek kotu hasleti
(5,721 puan) tarafından
Evin içinde yaşanilani bilemem ama iyi de olsa sana yaptığı şiddet ve çocuğun buyuk etkilenebilir.. eşin tedavi olsun yada göz dağı ver destek olcak birisi var mı ailen yanında mi kayınpederin kaynanan nasil birisi eşinin bu davranışlarını biliyorlar mi
(135 puan) tarafından
Esimin tarafindan kimse yok ailem var soyliycem diylrjm ama hersey daha kotu olacka diye korkuyorum gidp soyliycem dememe ragmane ayni
0 oy
tarafından
Evini temizliyor iyi davranıyor sinirlenince hepsi boşa gidiyor 

Valla ne yardım etsin ne işime karışsın . Hem sen cocukmusun kızıyor ağzına geleni sayiyor
(135 puan) tarafından
Evet bende ona kac kez oyle dedim yaptugin iyilikleri dokuyorsun hicbiri gozumd ekalmiyor dedim duzelcem diyor yine ayni
0 oy
tarafından
Cnm Aynn durumu yaşıyoruz sinirlenince gözü birşey görmüyor bende ne yapacagimi bilmiyorum 
(135 puan) tarafından
Cok caresiz kaliyor insan
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Eşinin öfke kontrol desteği almalı senin pek yapacagın bişey yok en fazla o öfkeli iken farklı bir odada ondan uzakta durmanız ama oda ne kadar sürer tek çözüm eşinizin tedavi olması
(135 puan) tarafından
Evet uzak kalsamda uzun suryor siniri aksam kadr surer gider 2. Kavgayi yaparim oyle barisir
(5,311 puan) tarafından
Söylediğim gbi eşiniz öfkeisin tedavi olmalı zaten insan öfkeli anında kırıp döküyor onemli olan o anda sakin kalıp kırmammak
0 oy
(418 puan) tarafından
Eşinde öfke kontrol problemi var.

Sinir anında daha kötü şeyler yapabilir.

Tedavi şart
(135 puan) tarafından
Evet var ama tedavi olmz
0 oy
tarafından
Eşinde öfke kontrolü yok keisnlikle terapiye gidip yardım almalı 
0 oy
(252 puan) tarafından
Madem bu şekilde terketmek çözüm değil şayet senin aldatma huyu yoksa benim eşim de sinirlendiğinde ya bağırır öfkelenir yada kendine zarar verir diyorum psikoloğa gidelim bence sende eşini ikna et güzel bı şekilde psikoloji sorun vardır geçmişinde hakim olamıyodur sinirlerine 
(135 puan) tarafından
Yok oyle aldatma vs yok gercekren kotu hic bir hasyaleti yok evine cofuklari a duakun kendine bidey almaz bize alir evinede bagli ama sinirlenince baska birine donusyor benm kalbim vok kriliyo givenim gidyor
. Tedavide olmaz maalesef
0 oy
(10,230 puan) tarafından
İnsanın iyiliği normal zamanda değil öfke anında ortaya çıkar. Bebeğe üzüldüm 
(135 puan) tarafından
Boyle degildi siniri bukadr degildi son 1 yilda bpyle oldu:(
(10,230 puan) tarafından
O sakinleşince ciddi olarak konuş ve buna tahammül etmeyeceğim de. Neden çekiniyorsa gerekirse tehdit et tekrar yaparsa da sözünün arkasında dur.
(135 puan) tarafından
Soyledim biseyden cekindihide yok ne yapicam bilmiylrum aileme gidersem ama annemle babam gercekten ona cok kizcaklar oda onlara saygisnfan bisey demez yine aynj devam eder
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Bun yaptıkları iyilik  değil  yapması  gerekenler  sonuçta  aynı  ewde yaşıyorsunuz  tabi  yapacak  sinirle  söyledikleri  şeyler de onun  gerçek düşünceleri 

Sinirlenince de gözü  dönüyorsa  bu onun  iyi  biri olmadığını  gösterir  

Psikolojik  prblemleri  war eşinin  acilen  tedavi  görmesi  lazım  
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Yapıcı yorum demişsin canım yapacağı tek şey ikinizde birbirinizi alttan alacaksınız
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Insan sinirliyken belli eder karakterini zaten.  Allah yardımcın olsun ne diyeyim.
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Helal olsun sana valla kendini ezdirmeyip böyle savundugun için. Eşinle güzelce konuş belki terapi alır sinirlerine hakim olamıyo demekki elinde değil, yazdıgına göre bende kötü niyetli biri oldugunu düşünmedim o an sinirle yapıyo demekki 
0 oy
(1,543 puan) tarafından
Sen anlatınca sanki kendi eşimi hatırladım şuan öfke sinir kontrolu var normalde üstüme titrer bir dediğimi ikiletmez ama sinirlenince tanıyamam 2 aylik hamileyken beni itti düşük tehlikesi geçirdim şuan 4 ayliğiz ilk gebeliğim kendine zarar verir sırf bana vurmamak için elini çok kez kırdı sayar söver beni kırar ağlamaktan ölürüm bir gün sonra hiçbirsey olmamiş gibi konuşmaya ćalısır hamilelğim *** gibi geçiyor sayesinde bunaldım artık 4 senedir çekiyorum bebeğim var onun için sabrediyorum ama çekilicek gibi değil sinirlenince içinden başka biri çıkıyor sanki inan bende sabrediyorum katlanıyorum normalde olsa gözünün yasina bakmam boşanırım ama bebeğim için herşey beni çok seviyor biliyorum ama sevgisi bile fayda etmiyor bazen
0 oy
tarafından
Iyilik derken kendi yaşadigi evi temzlemia canm bunun nesi iyilik yapmasi gerekiyo4 zaten ev işleri sadece kadinin görevi degl canm. 
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Yaptıgı şeyler iyilik değil ama okadar kötülerle karşılaşıyoruz ki okuyoruz duyuyoruz adete lütuf gibi geliyor bize... 

Asıl önemli olan bebeğin çenesini sıkması,baba figürü böyleyse ilerde ne olacağıma belli o  ve bebenin.. .. 

Öfke kontrolüne gitmesi gerek kesinlikle
0 oy
(68 puan) tarafından
Bende aynı durumdayim 2 senedir evliyiz daha hiç şiddetini gormedim, çokta iyi biri ama çok fazla kiskanc.. sıktığım deodoranta kadar karışır bizim buralar bide çok sıcak 40 dereceyi goruyoruz e haliyle terliyoruz tesetturluyum bir de deodorant sıktım geçen sinirden kapıyı yumrukladi, bu sadece olanlarin yüzde biri şuan konuşmuyoruz haklı olduğum halde haksizsin diyo balkonu yikiycam izin alıp öyle yika haberim olsun diyo. İnan kafayı yiyorum boyle, eşimin de tek kötü huyu kıskançlık ama cekilebilir gibi değil çok zoruma gidiyo bir de haksız görüp hakaret etmesi. Rabbim yardımcımız olsun :/

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 227 göst.
13 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 139 göst.
28 Mart 2024 Aile kategorisinde Nuray0408 (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 436 göst.
3 Mart 2024 Diğer kategorisinde Eda34 (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 105 göst.