0 oy
404 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından

Görümcem gelicek ikinci evliliğini yaptı yaptgndan beridir ilk defa gelicek ilkinde tek gelmişti ve kavga etmemek için evden çıkıp gitmiştim bebeği oldu biz hediyemizi alıp gittik yine insanlık bende kalsın dedim onlardan adım görmediğim surecede knsmayackdm adım attılar gelmek istediler bende tamam dedim kaynanası bebeği bir kızi gelickler eşi gelirmi bilmiyorum gerçi bayram clsmaz snrm oda gelir biz gittgmzde onumuz3 bi börek çay koymuşlardı açıkçası biraz rahatsizim zaten bide sıcak gözüm kesmiyor hem ereniorm hemde yapmam lazım bisiler diyorum annem patates salatası bide kek yap dedi patates salatası yapicm ama kekre emin değilim ereniorm ona SIZCE DAHA KOLAY PRATIK NE YAPABILIRIM??

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
kek kolay zaten canım yada bimden hazir tatlılardan al tramisu gibi salgamli bulgur salatasi yapabilirsin 
tarafından
Valla kek bana zor glior biraz çünkü fırına koydurmadan bak git gel yoruluorm
tarafından
o zaman fincanda muhallebi yap
-Reklam-
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Bi kek yap canım bide makarna salatası patates salatası bisi yap bide dışarıdan poğaça börek bisi de alabilirsin karışık kızartma falanda olur yoğurtlarsın şuan çok açık sayiyorum ama ac ac fena oldum :D
tarafından
Takarim:) kırmızı başörtüsü de takarım beyaz ust:)
tarafından
ben açığım karanfil yeter bana :)
tarafından
Tamamdır glm3dein ama bekledim bekledim geldim evime :))
tarafından
dur o bir saat geçmedi hala :) sen neler yaptin misafirlerine fincan tatlisi yapaydin
tarafından
Keki yaptim:) patates salatası yaptım çay yeter :)))
0 oy
(154 puan) tarafından
Canım eşine dışardan börek ve dondurma aldır zaten hamilesin bişey olmaz 
tarafından
Kuzum benim hamile değilim ❤ 8aylik bi meleğim var ellerinden öper

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 264 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ashshhshs (996 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 142 göst.
23 Ağustos 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Ugurbocegii5 (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 349 göst.
0 oy
4 cevap 107 göst.
10 Kasım 2021 Aile kategorisinde Kerimenur (69 puan) tarafından soruldu

377,299 soru

11,291,213 cevap

34,706 kullanıcı

...