0 oy
388 göst.
Diğer kategorisinde (1,222 puan) tarafından
Amacım termal tayt takımını giyip tempolu yürüyüş tu eşimle oğlumla gittik kordon sahil boyu yürümek için biraz yürüdük oturduk biseyler içtik oğlum kaydıraktan kaydı yürüdü falan arkasında kosturdum üç saate yakın takımın içinde terledim eşimde bu sayılmaz hani sen yürücektin dedi ee çocukla yaptım da spor arkasinda koştum dedim evimin yoluda dik ve yokuş hep gelir giderken de baya yürümüş oldum dedim eşimde böyle sayılmaz yuremedinki düzenli diyip duruyor

8 Cevaplar

+1 oy
(1,521 puan) tarafından
Tek derdiniz bu olsun :)))
(427 puan) tarafından
Bncede
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sayılmaz canim evet düzenli tempoda yurumen lazım kilo vermek icinse
(1,222 puan) tarafından
Genede faydasi olmuştur ama çocuk olmasa bir saat yürüyüp gelsem olcak ama benden ayrılmiyo
tarafından
Tabi canım faydası illa vardır babasına bırak ssn kendin yürü canim
0 oy
(564 puan) tarafından
Yürümüşsün işte terlemişsin daha ne yapavcan bu adamlar da çocuk bakmayı ev işlerini hiç yorulmaktan işten saymıyorlar
(1,222 puan) tarafından
Aynen Çocuğun arkasında koştum onunla yürüdüm eşim sayılmaz diyor bu kızdırıyor zayıflamaya çalışırken moral vercene bozuyo git bida yürü gel diyor
0 oy
tarafından
Tempolu yürüyüş yap canim 
(1,222 puan) tarafından
Ya 81den 76.200e düştüm 15gunde diyet ve spor yapiyom evde çüncü haftamin içindeyim suan
tarafından
Benimde 3 hafta oldu cumartesi gidicem bakalim verebildimmi
(1,222 puan) tarafından
Diyetisyene mi gidiyosun ben evde tartılıyorum günlük tartidayim heves ediyim verdimmi diye
(1,222 puan) tarafından
Kaç kilosun sen kaçtan başladın
tarafından
Evst diyetisyene gidiyorum  93.300 le basladim  10 gun sonra gittigimde 89 olmustum  4kilo  200 gram vermistim simdi 14 gundur gitmiyorum  cumartesi gidicem
0 oy
(13,920 puan) tarafından
Tabi o yürüyüş sayılmaz. Belli tempoda yürümezsen yağ yakmazki. 
(1,222 puan) tarafından
Amacım tempolu yürüyüş tu ama çocuk benden ayrılmıyor esimdede durmuyor çocuk arkasında koştum ben
0 oy
tarafından
Leslie yap cnm evde..o da 30 dk boyunca yürüş ve hareket var hiç durmadan
(1,222 puan) tarafından
Evet gunduz yapıyorum oğlum uyuudu zaman akşamda gezelim yürüyelim bı demiştim iste
tarafından
Yürüyüşe vaktin yoksa günde 2 defa yap yada 45 dklık olanı yap
0 oy
(220 puan) tarafından
3 saate yakın üzerinizde tutmayın onu zaten. Maximum 1 saat sporunuzu yürüyüşünüzü yapıp çıkarın. Çünkü çok terletiyor ve kurumuyor. 
0 oy
(561 puan) tarafından
Ben taytla yuruyuse ciksam herhalde en fazla odadan kapiya kadar giderdim sen gene gezmişsn valla

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 216 göst.
30 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,222 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 43 göst.
0 oy
3 cevap 69 göst.
21 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde ⭐Beyza Nur⭐ (10,556 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
7 Mart 2023 Diğer kategorisinde Cemo55 (97 puan) tarafından soruldu

380,919 soru

11,404,487 cevap

34,942 kullanıcı

...