0 oy
413 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
32 haftalık hamileyim eşim bana ve bebeğimize karşı ilgisiz sevgisiz bende bebeğime eşyalar aldım heyecanımı burda paylaşmak istedim çünkü paylaşabileceğim bi eşim yok görünürde Rabbım.isteyen herkese nasip etsin inşallah bu duyguyu anneliği keşke eşim de biraz olsun sevip ilgi gösterseydi.

9 Cevaplar

0 oy
(1,929 puan) tarafından
Sağlıklı günlerde giysin inşallah canım 
-Reklam-
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Çok üzücü bi durum canim insallah yakin zamanda akli basina gelir esinin 
0 oy
tarafından
Ne için ilgisiz canm cocuk yaparken ilgililer ama 
(2,291 puan) tarafından
☺☺☺
Orası guzel kismi jsjsj
(4 puan) tarafından
Tek onda ilgi var zaten başka durumlarda yok bebeğini bile merak etmiyor tekme atsa elini koydurmak ıstiyorum onu bile kabul etmiyor eşim ama elini.tutmaya aramaya korkar oldum o kadar ilgisiz bende kendi kendime.heyecanlaniyprum hazırlık yapıyorum hersey bebegim.icjn...
tarafından
Ne diyim canm sağlıkla kucağına alırsın insallah bebisini
0 oy
tarafından
Ah canım benim sağlıkla kucağına alırsın  inşallah çok güzel duygu  bende arada açıp açıp bakar koklardim kıyafetlerini 
0 oy
(1,505 puan) tarafından
Amin canm bnm rabbim giydiremeyi nasip etsin inşallah esinede ikiniz için de aşk versin inşallah size çok düşkün olur belki belli edemiyordur kendini uzme böyle şeyler için 
0 oy
(601 puan) tarafından
Belki eşinin ilgisi vardır ama göstermek istemiyor mu diyeyim çekiniyor falan olabilir mi benim eşim öyle çünkü bende mesela ultrason görüntülerini yatak odama aynanın önünde hastane dosyamı falan bırakıyordum eşim gelip bakıyordu gizliden kıyafet falan alsam poşetinden az biraz çıkartıp yatağın üstünde bırakıyordum eşim gelince çıkartıp bakıyordu ben yemek falanla uğraşırken 

Elini karnıma koymak ister bebeği hissetmek falan ama çekinir yani ben aaaa tekme atiyo falan deyince hani bakım der hemen elini koyar güler hoşuna gider hemen bebek hakkında sohbet etmeye başlar dusunki şimdi 3ncuye hamileyim hala aynı çekingen bu konuda 
(601 puan) tarafından
Sende öyle yap
(4 puan) tarafından
Tekmelese bende hemen yanına gdiyrojm hissetmesi için ama yine alakası olmuyor ilk gebeliğim çocuk hakkında benimle oturup konusmuslugu hiç yok merak etmiyor ki
(601 puan) tarafından
Böyle tekmeledigi zaman ah vurdu baksana nasıl vuruyor desen elini koymazmi karnına mesela
(601 puan) tarafından
Benimki hemen gözlerini iyice açıp kanıma bakiyo
0 oy
tarafından
Güzel günlerde giysin inşallah 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Ne aldın kizzzz ☺ Boşver kocanı üzme kendini. Bazen hamileyken öyle hissedebiliyoruz 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Allah giydirmeye nasip etsin canım 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 439 göst.
12 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 132 göst.
18 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Musmutlu (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 89 göst.