0 oy
1,161 göst.
Diğer kategorisinde (1,424 puan) tarafından
Kızlar size bir soru aklıma geldi sormak istedim düşüncelerinizi merak ettim. 1 çocuğunuz var diyelim ve eşinizin sizi aldattığını öğrendiniz ailenizin yanına gittiniz bosanicaksinz çünkü böyle birşey hazmedilemez.. 

Ama 10 gün sonra hamile olduğunuzu öğrendiniz ne yaparsınız? Tekrar mi barisirsiz

Yoksa bebeğimi aldırırsınız

Bu arada calismanizda lazım. 

62 Cevaplar

0 oy
(2,443 puan) tarafından
Aldırmak asla bi seçenek bile olmamalı
-Reklam-
0 oy
(11 puan) tarafından
Valla ne aldırırım ne bisey eşimin gotune bi tekme yavruma bakarım ben
0 oy
tarafından
Direkt bosarim net... Çocuğu aldiramam günaha girmem 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
allah göstermesin ama onun ağzına mıçarım ama bebeğimi aldırmam ve barışmamda. o arada nafakayıda eşşek gibi ödetirim
0 oy
tarafından
Barışmam da çocuğumu da aldırmam öyle bı durumda babam arkamda dağ gibi durur çok şükür annem de ben bakarım der dogururum yani bı ise girip çalışırım babama anneme destek olurum 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Aldirmazdim o stres yuzunde duserse bile cok üzülürdüm hatta esimi affeder miydim bilmiyorum bu da esime bagli affetmezdim asla diyip büyük konusmak istemem
0 oy
(7,768 puan) tarafından

Ne aldırırım ne barışırım ama onun o skni ya kırarım ya keserim :) işlem hacmini düşürüp yeni karısına yollarım 

0 oy
(3,550 puan) tarafından
Bebeği aldırmam annemin evine de gitmem... Gider orsblk yapar yine gecinirim yine. 
0 oy
tarafından
Büyük konuşmayın.ama ailemin yanına gtmem.. çocuklarımın düzenini bozamam..oturduğum evde kalırım adamı yollarım..oğlum sorarsada aynı evde yaşariz ama evli olmayız çocuklarım bnnden grurumdsn daha önemli..oğlum babasna çok düşkün .
0 oy
(9,025 puan) tarafından
Allahım kimseye yaşatmasın..başına gelmeden herkes atar ama.....

Ben de midem kaldırmaz hazdemem galiba bebegimide aldırmam ama zor bi süreç olur illa 
0 oy
(289 puan) tarafından
Çocuğu aldırmam doğururum, o herifle de barışmam boşanırdım. Doğurana dek öpe öpe bana bakacak doğurduktan sonra da bakacak.

Elini bana sürmeye kalksa o elini kırarım.

Bende size bir soru sorayım.

Siz eşinizi aldatsanız o sizi affedermiydi?
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bende affı olmaz. Karnımda kucagimdada olsa ... Ewlendifimiz gün babamın yaptığı konuşmada zaten ayarı verdi eşime babamn  ne olursa olsun kız benim gelecek derse arkasındayım dedi.

Öyle birşey yapar anlık zewk için hayati yanar çeker giderim donuna kadar da alırım.

Bı anda babama gitmem çağırırım kamyon o işteyken ewinbosaltir giderim
0 oy
tarafından
Tekrar barışmam 

Hamile oldugumu eşime söylerim 

Ailem.kabul eder beni hamileligim agurlasana kadar calisirim daha sonra dogum yparm annemde ölmez sag kalirsa bakar cocuklarima
0 oy
(818 puan) tarafından
Degil 1 10 tane de cocugum olsa o insani artik asla kabul edemem midem almaz nasil ayni evde yasiyicam ayni yatakta uyuyucm bilmiyorum ben barismazdim Allaha buyuk konusmiyim ama barismazdm
0 oy
tarafından
Bir kere yapan bir daha yapan ben bunu bilirim bunu söylerim başkasına dokunduktan sonra gelip bana dokunmasın bebeğimi de aldırmam o günaha girmem nafaka vermek zorunda zaten nafakami alırım bebek doğunca anam bakar ben çalışırım 
0 oy
tarafından
Beni aldatan benden vazgeçmişse bende  olandan da vazgeçmek zorunda hiç de aldırmam cana kıyamam ona da bişey söylemem. Doğunca öğrenir belki.
0 oy
tarafından
Büyük konusmayayim barışmam onuda doğurur büyütürum Allah'ın izniyle 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Allhiskina  yaa bebegimi  neden  aldırım  hem boşanırim  hemde  o b3begi  dünyaya getirim  o sabinin  ne günahı  warki  seferefsiz  bir babasi  olduğu  için  

Hiç  affedemeyecigim  şey  siddet  ve aldatilma 
0 oy
(5,692 puan) tarafından
Büyük konuşmak gibi olmasın ama kimseye muhtaç değilim ben beni 1 kere aldatan 2.ciyi 3.cuyu de yapar ondan boşanırdım bebeğime de büyük çocuğuma da bakardım ben onun ihtiyaç giderici şeyi değilim herkes yerini bilecek Rabbim dr kimseye böyle birşey yaşatmasın
0 oy
tarafından
Oyle yaparım böyle yaparım diyemem Allah'ım o gunu yaşatmasın hiç bir anneye cok zor

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 579 göst.
31 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 980 göst.
9 Kasım 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (327 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 799 göst.
27 Mart 2022 Diğer kategorisinde Ben anneyim (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 840 göst.