0 oy
1,135 göst.
Diğer kategorisinde (1,424 puan) tarafından
Kızlar size bir soru aklıma geldi sormak istedim düşüncelerinizi merak ettim. 1 çocuğunuz var diyelim ve eşinizin sizi aldattığını öğrendiniz ailenizin yanına gittiniz bosanicaksinz çünkü böyle birşey hazmedilemez.. 

Ama 10 gün sonra hamile olduğunuzu öğrendiniz ne yaparsınız? Tekrar mi barisirsiz

Yoksa bebeğimi aldırırsınız

Bu arada calismanizda lazım. 

62 Cevaplar

+3 oy
(118,484 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
aldatan adama koca demem diyemem kalbim migdem kabul etmez baska kadina dokunduktan snr affi olmaz bende aileme giderim annem cocuguma bakar bemde calisirim bosarim nafakamida alirim 
-Reklam-
+2 oy
(2,010 puan) tarafından
ne aldiririm ne geri dönerim aslanlar gibi çalışır bakarım yavruma
(1,424 puan) tarafından
Zaten bi çocuğun var baba evine döndün ama çalışman lazımdi onların durumuda iyi degil
+1 oy
(2,375 puan) tarafından

Affedemeyecegim tek şey aldatma.  Aç bıraksın açıkta bıraksın Allah tan gelmis der susarim ama aldatma Allaha büyük konusmak gibi olmasin ASLA kabul etmem dilenecegimi de bilsem durmam o evde :ermm:

(2,375 puan) tarafından
Kiz bende küçüktüm 19 yasindaydim
tarafından
Ne bilim canım ben hiç konuşmadım bazı insanlar kendi yaşından daha olgun olurlar ama ben halen çocuk dum
(2,375 puan) tarafından
Böyle bir durumda sen olsan kabul edermiydin rahime
tarafından
Yani dediğim gibi bi defa oldu ancak bu yine olacak anlamına gelemez bende boşanma davası açmışdım zaten de bir şansı hakkettiğini düşündüm yıllar oldu şu anda böylece bir şey yok inşallah da olmaz çünkü bu defa affı olamaz
(2,375 puan) tarafından
Yaani baskasini yerime koymak beni hice saymasi yok saymasi Egerki ben onun icin artık bisey ifade etmiyorsam yapacak bisey yok herkes kendi yoluna gider  
Allah kimseyi evinden etmesin
0 oy
(8,886 puan) tarafından
Bebeğimi de aldırmam geri de donmem... (Büyuk konuşmak istemiyorum sorduğun soruya gore cvp veriyorum)

Doğurana kadar çalışırm doğumdan sonra bebeğim biraz buyuyunce tekrar çalışmaya devam ederim.. Allah kimseyi o duruma duşurmesin...
0 oy
tarafından

Barışırdım 

Ama bi **** yediyse sürwkli de aynı hataya düşer yani
Ama ne olursa olsn aldrmzdm bebeğime 
Adamla barşrdm :/
0 oy
(1,505 puan) tarafından

Allah korusun :'(rabbim kimsenin yuvasını yikmasin

Yuva kurmak kolaydır ama yıkmak çok zor :(

(365 puan) tarafından
O tersi oluyor canım ya :)) yuva kurmak zordur yuva yıkmak kolaydır
0 oy
(601 puan) tarafından
Bilemedim ailem arkamda duruyorsa kendi ayaklarımın üstünde durabiliyosam çocuğumuza aldırmam bosanirimda ama çocuk varsa ve küçükse aile desteği çok önemli bence naçizane fikrim
(601 puan) tarafından
Yani bir çocuğun var zaten hadi ailen annen yani biri bakacak ki çalışasın sonra doguracan mecbur bir müddet sen bakacaksın ona sana muhtaç çünkü ama sonra onada  ailen bakacak ki yine çalışasın tabi burda işte aile desteği arkanda durması lazım ne kadar nafaka yardım alsanda olay onla bitmiyor maalesef bunlar hayatın gercekleri
0 oy
tarafından
Rabbim kimsenin başına böyle birşey vermesin şimdi çoğu havalardan gelecek konuşacak ama herkes çektiğini bilir Rabbim verip göstermesin 
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Aldırmam.. onun günahı ne demekki yiyecek lokması varmış ki rabbim bu dar günlerimde bana onu müjdelemiş diye düşünürüm. Şükür işim var,çalışır ikisine de bakarım allahın izni ile.
0 oy
(395 puan) tarafından
O an bence Allah onu sana bir sebeple verdi yani herşey olabilir mesela yeni hamilesin çalışıyorsun işe girdin çıkarken para alıcaksın tazminat geçimin olucak sıkıntın atlıyacak yada onu sana verdi eşinin yaptığı hatayı örtmeni istedi senden bunu bilemezsin ama bir çocuk dünyaya geldiyse aldırılmaz anne rahmine düştüyse yani biyerde duymuştum yaşayan çocuklarınızı öldürebilirseniz karnınızdakini de aldırabilirsiniz diye 
0 oy
tarafından
Allah yardımcınız olsun çok zor durum gerçekten Rabbım size hayırlı yol basıp etsin. Ben olsam şu bu desem herkesin normali zorunluluğu, acıya katlanma derecesi (sabrı) farklıdır. Ben büyük konuşmak istemiyorum çünkü ne zaman büyük konuşmuşsam resmen birebir aynisinu yaşadım. Dua edebilirim Rabbım hakkınızda hayırlı olanı kalbinize ilham versin sonunuzu hayırlara cikarsin
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Asla aldrmazdım.. Bebek ıcın barısırdım babasız buyumesın dye adamı da yola gtrmeye calısırdım bı kere yaptı dye hep yapcak degl ıkıncı bı sans verirdim 
0 oy
tarafından
bebegi neden aldirim ki ikisininde pasa pasa nafakasini oder madem aldatmis ben niye gunaha giricem.. 
0 oy
tarafından

Kız yoksa senin başına mı geldi sorunun cevabı ise Allah var aldırmazdım be haddime Allah ın verdiği cana benim kıymam Allah verdi Allah alırdı benden 

0 oy
(660 puan) tarafından

Susar ki.çımın üstüne otururdum ana baba evi diye Bi evim yok annem abim ve yengemle oturuyo babam yok ayrı eve çıksam bu zamanda çok zor be ne bilim hem çalış hem çocuk ev hamilelik tek başına olmaz He olur diyenlere imrenerek bakıyorum ama ben yapamam :ermm:

(3,552 puan) tarafından
Çokta güzel yaparsın İnan. Hele ki o gözünü Bi karart.
0 oy
tarafından
Geri dönmem bebeğide almam çalışır bebegimin masrafını çıkarırım, Allah korusun öyle bişey olsa olmaz inşallah ailem aslan gibi arkamda elhamdülillah 
0 oy
(465 puan) tarafından
Önce kariyi sonra eşimi öldürürdüm neettt.
0 oy
tarafından

Allah korusun kızzz.

Ama boşarım nett. Sonra hamile olduğumu öğrensem tabiki doğururum niye aldırayım tövbe yarabbim
0 oy
(1,617 puan) tarafından
Bebeği dogururm ama boşanmaktan da vazgeçmem aldatmak insan onuruna yapılan en büyük hakaret bence 
0 oy
(940 puan) tarafından
Esimle affedemeyecegim tek konu aldatilmak hamile olsam da on tane cocugum da olsa biter malesef zor olur ama biter

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 563 göst.
31 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 934 göst.
9 Kasım 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 772 göst.
27 Mart 2022 Diğer kategorisinde Ben anneyim (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 810 göst.