0 oy
625 göst.
Diğer kategorisinde (1,789 puan) tarafından
Kızlar bi sorum var şimdi ben kocamla bayram ziyaretine gidicem bunun önceden 1 2 hafta görüştüğü bi kuzeni vardı kadın şimdi evli 2 çocuklu kocasına aşık yani bizimle alakası yok bizimde öyle .. bugün bayram ziyareti olarak eşimin bi büyüğüne gitmek istiyorum bahsettiğim kuzeni onların gelini büyük ihtimal oda orda olacak acaba gitsem mi yoksa hiç ugrasmasam mi . Gidersem ve sonrasında hiç konuyu acmazsam eşim mutlu olacak çünkü boyle şeylere takilmadigimi geçmişte bırakıp olgunlastigimi düşünecek ? Yoksa gitmeyip hiç başımı agritmasammi??? 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
gidersen sen mutsuz olacaksin gibi geldi bana ama git bisey olmaz canim geçmişte kalmis sonucta tek gideceksin yarim saat oturup kalkarsın 
(1,789 puan) tarafından
Yok canım eşimle gidicem ama umursamiyorum zaten  o kadar yani beni üzecek kadar değil
tarafından
git esinin bakislari tavırları onemli bence gozlemlersin anlarsin sorun olmadigini
(1,789 puan) tarafından
Daha önce de aynı ortamda bulunduk hiç gözüme batan bişey olmadı normal   hal hatır sorma falan ikisinin de  bi bakışını dahi yakalamadim ki o konuda uyanığım biraz olsa batar gözüme
-Reklam-
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Aman git olan olmuş biten bitmiş gençlik hatası de git bizimde var öyle bi mevzu ama ben artık takmıyorum düğününe de gittim kinasina da düğünüme de geldi kınamadan gençlik hatası dedim kapattım konuyu onlar kapattıysa sende kapat bunu düşündüğünü eşinin düşünmesi aslında ozguvensizlik olur 
(1,789 puan) tarafından
O benim kafaya taktigimi düşünüyor şimdi gidip bu düşünceyi çürütmek istiyorum ama ise yarar mi bilmiyorum
0 oy
(2,840 puan) tarafından
Basimdan geceni anlatiyim esimle beraber gorumceme gidicektik esimin eski sevgiliside gorumcemin arkadasi... Tam gorumcemin evini kosesini donduk bi taksi durdu kapida gorumcemgilin. Esimin eski sevgilisi ve cocugu indi taksiden ki ben gitmeden gorumcemi aramistim biz gelcez diye inadina yapar gibi yapti... Once biz girdik iceri arkamizdanda o mustakil ev bizim girdigimizi gormesine ragmen arkamizdan girdi iceri. Kucuk bi ev zaten esimi aldim yatakodasina soktum. Oda inadina mutfaga gitti oturdu yatak odasinin tam karsisi mutfak.. Esimi odadan hic cikarmadim ve hep kahkaha sesi attimki baska anlasin gicik olup gitsin diye ki basardim gitti... Sonrasi gorumceme kizdim 2 sene gitmemistim evine... Asiri kiskancim kahretmesin
(1,789 puan) tarafından
Aslında yasak olan hep tatlı gelir ben kısıtlamak istemiyorum çünkü aralarındaki muhabbeti biliyorum
(2,840 puan) tarafından
Bizimki akraba degil allahdan
(1,789 puan) tarafından
Yani bide kıskançsan aşırı zor olurdu senin için :) ben takmam yolda görsem aaaa naber kız derim hatta esimde sinir olurdu bu huyuma
(2,840 puan) tarafından
Acayippp kiskancimdir elimden gelse at gozlugu takarim kocama
0 oy
tarafından
benim eski ciktigim esimim koyunden soylemistim ilk tanistigimizda ama kim diye sormadi bile gecmis gitmis dedi bi gun dugundeyken nisanliydik geldi esiyle tam karsima oturdu biz dansa kalktik onlarda gelip dibimizde dans etti esime dedim sormadin sma bak oydu diye eşim elimi tuttu aman bosver onu sen bize bak dedi ben ayni olgunlukla karsilarmiydim bilmiyorum ama eşimi bi daha sevdim
(1,789 puan) tarafından
Işte aradığım cevap buydu .. bu durumda karşı tarafın ne hissedeceğini merak etmistim
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Allah aşkına dediğin gibi önceden Kadın evlenmiş çocuk sahibi olmuş gençlikte herkes cahillik yapabilir Valla hiç takma bile git
(1,789 puan) tarafından
Ya tabiki bunu normal karşılıyorum bende yaşadım ayni durumları . Ama şimdi görüşmek farklı bi durum .
(5,938 puan) tarafından
Hiç de farklı değil emin ol
0 oy
tarafından
Bence onemli bise degil. Benim esimde kuzeniyle gorusmus eskiden ama simdi oda evli iki cocugu var bizde evliyiz mutluyuz gecmise takilmamak gerek
(1,789 puan) tarafından
Aynen öyle canm
0 oy
tarafından
Ben olsam gitmem 
(1,789 puan) tarafından
Hmm neden peki
tarafından
Ben eşimi çok kıskanırım kafaya takarım öyle şeyleri iki haftada olsa konuşmuş görünce eskiler aklına gelir diye Düşünürüm yok yok gitmem kalsın
0 oy
(3,149 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bence gitme şeytana fırsat verme eşine kendini kanıtlamak zorunda değilsin şöyle birşey anlatayım amcamın torunu beni seviyor istiyordu ben istemedim düşün tüm sülalem bu iş olsun diye baskı kuruyordu neyse ben.esimle evlendim tabi bigün onunla karşılaştık eşimde yanimda ben ona anlattım ama isim vs vermemişim onlar tokalaştı ben başkalarıyla konuşurken eşim bana bakışını yakalamış  onun:woot: evden ayrıldık arabada sana bakıyordu amcanın torunu o muydu dedi evet baksın banane ben seninle evliyim benden yana bir şey gördüm mu yok dedi o zaman sorun yok dedim ama içten içe kızdı şayet sıradan bi bakış bendende görseydi eşimin kalbinde bi şüphe olabilirdi 

0 oy
(2,931 puan) tarafından
Ben giderdim dalga bile gecerdim bak seninki vardi gordun mu diye. Esime yazan bi kiz vardı bnm akrabam karsilasiyoruz da sürekli diyorum seninki vardi gordunmu flan diye kocamin umrunda değil zaten bnde kaale almiyorum
0 oy
(1,290 puan) tarafından
Ben olsam giderdim kız kocası ni seviyor diyorsun
0 oy
tarafından
Ben inadına inadına giderdim eşini kıskanıyor san bile eşimi de götürürdüm 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 724 göst.
30 Ocak 2023 Diğer kategorisinde SeydaUraz (2,545 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 209 göst.
14 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rabia.12374 (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 229 göst.
19 Mart 2024 Aile kategorisinde Alyakus (2,379 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 193 göst.
7 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Kuzey19 (316 puan) tarafından soruldu

383,454 soru

11,475,461 cevap

35,082 kullanıcı

...