0 oy
134 göst.
Diğer kategorisinde (515 puan) tarafından
Bugün 4. Gün tuvalete oturtmanin yolunu buldum ama bu seferde yapmiyo iyice sıkışınca yapiyo kakasinida dünden beri yapmadı off offf düzene girermi arkadaşlar yapabilirmiyiz öğrenirmi morale ihtiyacım var :((( kızımın huyu çok değişti aşırı huysuz oldu 

4 Cevaplar

0 oy
(156 puan) tarafından
Alisir merak etme bizde 15 gun filen oldu yeni alıştı  10 gun sonra duzene oturuyo 
(515 puan) tarafından
Yaa bende artık kendi kendime 1 haftada ogrenirse öğrenir ogrenmezse baglicam bezini dedim ya çok agliyo çünkü bide tutuyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kendisi mi istedi bezi bırakmayı siz mi başladınız
(515 puan) tarafından
Ben başladım 27 aylık ama kaka yaptığında rahatsız oluyodu bezini cikarttirmaya falan calisiyodu dedim hazir heralde
tarafından
Ona teklif ettiğinizde tuvalete gidelim mi diye kabul etti mi bende bu 4. Gün kendisi istedi simdi çok şükür altına yapmıyor gelince de söylüyor
(515 puan) tarafından
Hayır bugün 4. Gün hala gitmek istemiyo sabahtan beri çişini 2 günden beride kakasını tutuyo
tarafından
Bırak cisini yapsın degistirme kacirirsa yani. O islakliktan rahatsız olur sana gelince güzel bir şekilde anlatirsin tuvalette yaparsan böyle olmaz gidelim flan dersin zamanla tmm der
0 oy
tarafından
Bizimde 4. Gunumuz çok şükür öğrendik sakın pes etme
(515 puan) tarafından
Üstüne bide kabız oldu aciyoooo aciyoooo diye ağlayıp duruyor
tarafından
Kuzum o kalktıkça oturt pes edecek artık vallahi anlattığın şeyleri yaşadım şimdi de kabız az önce gittik acıyordu çıkmadı geldı uyudu illaki yapar yani
(515 puan) tarafından
Bezini bağladım artık canim 4 ay sonra falan yine denicem insallah
(515 puan) tarafından
Sizinki alistimi
tarafından
Hayırlısı cnm sen bilirsin evet alişti arada halıye fln yaptığıda oluyor
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Benim oglum 5. Günde kakasını tuvalete yapmstı zamanı var demek ki 10 güne kadar yolu var sabırlı ol canım kaka yaptıgında baynay deyip sifonu çekin ya da alaturkaysa su dökün hoşuna gider 
(515 puan) tarafından
Kakasını yaptimi peki herhangi bi yere yoksa tuttumu
(6,364 puan) tarafından
Yapıyodu koltukların arkasına saklanırdı balkona kaçardı öyle yakalardım
(515 puan) tarafından
Benim kız tutuyo yapmiyo

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 92 göst.
19 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Myangell (571 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 106 göst.