0 oy
874 göst.
Aile kategorisinde (384 puan) tarafından
Kizlar cünupken bebeğinize haram süt verdinizmi  ben gece duşu günah olduğu için mecbur veriyodum ama göğüslerimi sıcak suyla yikiyodum ondan sonra veriyodum günah olmusmidir öyle ben hamileyken bayiliyodum hocaya götürdüler hoca korkmus dedi o gün bugün gece dus almam asla 

38 Cevaplar

0 oy
(1,856 puan) tarafından
Tövbe estagfirullah haram süt ne ya 
-Reklam-
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Her kes gündüz işinde gücünde olup ilişkiye gece girdiğine göre gece duş almak günah olamaz. Haram süt tabiride hiç hoş olmamış. Çocuk 5 dk da açlıktan ölmüyo ben hiç banyo yapmadan vermedim elhamdulillah. 
0 oy
tarafından
Abdestsiz çocuk emzirilmez eskiden alimler çoktu anneler dikkat ettikleri için kadının göğsünü yıkayıp çocugu emzirebileceğine dair bilgiler var haram diyemeyiz ama maneviyatı konusında çocuk etkileniyor buna inanırım 
0 oy
(48,742 puan) tarafından
gece duş almak gunah değil sadece uc harfliler açısından iyi degil derler oda eski zamanda evin icinde banyo yokmus disarda karanlikta banyo yapiyorlarmis ee o suda heryere gidiyo. evin ici temiz uc harfliler pis yerlerde yasarmis evde korkutma kendini
0 oy
tarafından
Gece duş almak günah değil  duşta uzun durmak makbul değil derler sabaha kadar cünüp durulmaz
0 oy
(13,935 puan) tarafından
Canim kim cikardi gece günah diye. Napalim o işleri gunduz mü yapalim. Heralde yüzde 99 gece yapiyordur ve hemen duşunu alıyordur. Ben asla sabahı beklemem duş almak icin. Çocuğumu da hiç abdestsiz emzirmek zorunda kalmadim. 
0 oy
(186 puan) tarafından
Gece duş neden alınmasın ?

5 dakika duşa girerim abdestimi alırım o şekilde emzirmem
0 oy
(868 puan) tarafından
yıllardir İslami eğitim alıyorum şuan da hocayim ama bazı şeyleri görünce aklım duruyor ne alaka ne alaka ne alaka demekten kendimi alamıyorum
0 oy
tarafından
Daha neler duyacağım acaba asıl sabaha kadar gusül almamak günah namaz vakti geçmeyecek üzerinden ha öyle emzirdin diyelim o suttu haram olmaz edep takva açısından vermek iyi değil sabah erken kalkan bir vaaz atıyor ortaya tee yarabbim 
0 oy
(1,766 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ben hep gece duş alırım şükür biely olmadı RABBİNE inancın tam oldumu biŞEy olmaz cünüplü emzireceğime gece duş alırım daha iyi şükür bırakmam öyle sende cğnüplu emzirmek ten korkmuyorsun gece banyo yapmaktan korkuyorsun 
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Bile bile yapmadım ama olmusligi oldu ağladı mecburiyetten yıkadım gogsumu verdim yani bu günah bişey değil ki haram sütte değil 
0 oy
(850 puan) tarafından
Bi tarafınızdan uydurmayın yeter da açın azcık okuyun. Onun bunun dediğiyle iş yapmayın. 
0 oy
(1,244 puan) tarafından
Eee yok daha neler.haram süt ne kadar iğrenç bir tabir.
0 oy
(791 puan) tarafından
Asla vermedim ikisinede sular gitmiştir gene vermedim bi şeklde suyu ayrldm 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Gusül alamadan emzirdigim oldu ama sürekli ağlayıp susmadigi icin.  Onun haricin de iki namaz arasını geçirmem abdestimi almak da. Gece yıkanmazsan namaz vakti geçer o zaman çok günah işte. 
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Aah her hurafe ye inanmayın bir namaz vaktinden diğerine zamanın var ki gece de zaten ezan yok evladına eözirdiğin süt niye haram olsun. Hurafe bunlar ben inanmıyorum.. Şahsen  1 bucuk 2 ay emerler onda da kırkım cıkmış oluyor ben öyle çok emsirmedim ama emecek olsa verirdim... O işi de Allah vermiş ve oda bir ibadet sonucta. 
0 oy
tarafından
Hiç o şekilde vermedim. Günah mı bilmem ama hoş bı şey değil. 
0 oy
(27,369 puan) tarafından

Gece duş almak gunhmi sjsjj tamam o zaman hepimiz cehennemligiz:D

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 152 göst.
4 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sgb (2,014 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 149 göst.
11 Ekim 2021 Aile kategorisinde Aybikesaglam (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 114 göst.