0 oy
175 göst.
Diğer kategorisinde (35 puan) tarafından
Arkadaşlar benim maddi durumum sıkıntılı borçlarımız çok devletin ne tür yardımları var nereye yaziliyoruz ve neye yazilabiliriz acaba hiç bir bilgim yok bilenler bilgi verebilir mi 1 çocuğum var 2.ye hamileyim

4 Cevaplar

0 oy
(2,840 puan) tarafından
canim benim son payima bi bak belirttim edevlteen acikkapiya gir ordan valilik hizmetleri alt baslik olarakda vakif ve vakifa yonelik mallari sec ve dilekceni yaz direk sosyal yardim vakfina gidiyo
(2,840 puan) tarafından
aile yardimi bebegin icin snt saglik yardimi gida yardimi kendin icinde gebelik yardimi talep et
(35 puan) tarafından
Sağol teşekkür ederim
(1,175 puan) tarafından
Canm gıda yardımı nasil oluyor yazıyorum bir sürü şey çıkıyor
(2,840 puan) tarafından
canim vakif basvuguuunda onlar karar veriyo bi gida nakit yardimi bi normal aile nakit yardimi diye yatiyo
-Reklam-
0 oy
(289 puan) tarafından
Başında kocan varsa ve çalışıyorsa canım, yardım falan zor alırsın söyleyim. Kocanız çalışmıyorsa İş bulma kurumuna müracaatınız olmalı mutlaka.

İstersen bağlı bulunduğunuz kaymakamlığın SYDV'na bir dilekçe ile müraacat yapın mütevelli heyeti hakkınızda araştırma yapıp gerekli görürlerse nakdi yardım yaparlar zaten.
0 oy
tarafından
https://vm.tiktok.com/ZSJbvStL5/

Buna bir bak bayram ikramiyesiymiş bnde simdi gördüm 
tarafından
herkes yapabiliyo mu denedin mi sen
tarafından
Yok ben hic başvurmadim benim yerime ihtiyaci olan birine versinler ama karsima cikti atim dedim dene cikarsa cikar zaten
tarafından
anladm canm teşekkürler
0 oy
tarafından
Cimere yaz canm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 165 göst.
20 Ekim 2023 Aile kategorisinde Kafam duman (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 248 göst.
11 Kasım 2022 Diğer kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu