0 oy
422 göst.
Diğer kategorisinde (2,259 puan) tarafından
Ya kızlar kızımın bugün kulağını kuyumcuda deldirdim birini düzgün delmiş birini de çok hafif ya.muk delmiş aslında çok belli olmuyor bende şimdi eve gelince fark ettim. 

Asıl sorum şu yarın tekrar gitsem kuyumcuya yam.uk olduğunu söylesem doğru yerinden tekrar delseler diğer delinen yer kapanır mı ? Off morelim bozuldu ya başına böyle bir şey gelen oldu mu ? Yarın gideceğim söylemeye 

12 Cevaplar

+2 oy
(5,949 puan) tarafından
Yazık  ya  minnacık  canları  war  tekrar  deldirmeye  için  nasıl  el  verecek  
(2,259 puan) tarafından
Kız zaten kapanırsa ilerde deldiririm diye soruyorum hemen yarın gidip tekrar deldirecek halim yok
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bisicik olmaz benimde oyle delinmis belli bile olmuyor 
(2,259 puan) tarafından
Ya bende takıntı var eşit durmuyor ya sinirim bozuldu aslında çok belli olmuyor ama eşimin hemen dikkatini çekti
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Çok aman aman belli değilse bi daha deldirme derim

Bugün delinen yere bi süre küpe takılmazsa kapanır canım 
(2,259 puan) tarafından
Aslında hiç korkmadı delinirken ama yinede çok hafif belli oluyor
(3,527 puan) tarafından
Maşallah kuzuya korkmadıysa sen kendin delincek yeri belirle öyle deldir yanlış olmasın
(2,259 puan) tarafından
Aynen canım öyle yaparım artık kuyumcuya sorucam yarın sabah gidip
0 oy
(289 puan) tarafından
Kızımın başına geldi ***** olan küpeyi anında çıkarttım kızımın kulağından tabi biraz kanadı 15 gün sonra kapandı delik tekrar asetatli kalemle evde ölçüp biçip işaret koydum tekrar kuyumcuya gidip delirmiştim.
(2,259 puan) tarafından
Hmm anladım bende daha 1 saat önce deldirdim eşim dedi ya.muk bende baktım çok hafif ***** delmiş. Yarın sabah gidip söyleyeceğim kuyumcuya. Peki sizden tekrar ücret aldılar mi ?
0 oy
tarafından
Ya yazık nasıl dayancan tekrar deldirmeye. Boşver öyle kalsın. Buyuyunce kendi deldirir tekrar
(2,259 puan) tarafından
Hiç korkup ağlamadı bende istemem tekrar delinsin diye ama yam.uk olduğu da belli oluyor ya :(
tarafından
Olsun kız ne olcak ay taktiğin şeye bak :)
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Tekrar deldirme cok goze batiyor ise cnm cikart kapansin sonra deldir 
(2,259 puan) tarafından
Aynen canım benim. Bende öyle yapmayı düşünüyorum. Yarın sorucam kuyumcuya kapanır derse küpeyi cikartayim kapandıktan sonra deldiririm diye düşünüyorum
0 oy
(3,282 puan) tarafından
***** olan yerdeki küpeyi çıkart kapansın sonra tekrar deldirirsin
(2,259 puan) tarafından
Yarın sorayım kuyumcuya canım çok sağ ol
0 oy
tarafından
Kızın ne kadarlık benimkide bir yasinda lakin kulak memesi cok küçük ya hem oyle şeyleri kuyumcuda degil saglik kurulusunda yaptırın bence
(2,259 puan) tarafından
Benim kızım 17 aylık canım. Haklısın canım ama artık çoğu eczaneler delmiyor burada da delen eczane bulamadım malesef o yüzden kuyumcuda deldirdim zaten abartılacak bir şey olmuyor ama anne yüreği işte acıyacak diye korkuyoruz ama benim kızım korkup ağlamadı çok şükür
0 oy
(621 puan) tarafından
Kızın kaç yaşında canım bende deldirmek istiyorum kıızm 4 aylık kvalide 6 ay olunca diyo bende erken diye düşünüyorum 
(621 puan) tarafından
Çok sevindim ya saolun
(2,291 puan) tarafından
Ya salla cahil cuhelayi o senin kizin senin izin verme ben izin vermedim biraktigim zaman da soyledim sakin benden habersiz delirmeye kalkismayin dedim.
Esime de dedim eger oyle bisey yaparlarsa cok kotu olur bak dedim.
(621 puan) tarafından
Öyle yapmaya çalışıyorum canım ya iyice bilendi bana valla düşman gibiyiz aynı
(2,291 puan) tarafından
Hepsi ayni gerzeklerin
(2,259 puan) tarafından
Canım benim kızım 17 aylık ama canı acıyıp ağlamadı çok şükür korkmadı yani
0 oy
(561 puan) tarafından
Bence kapanmaz daha kotu durur canim
(2,259 puan) tarafından
Bakalım sorayım sabah kuyumcuya inşallah kapanır ya
0 oy
tarafından
yeni delinen yer kapanmadan delinmez öyle bi hata da yapma canm 
(2,259 puan) tarafından
Zaten kapandıktan sonra tekrar deldiririm canım
0 oy
(1,264 puan) tarafından

image

moralin bunun için mi bozuk al bak kızımın kulağını nerde deldirdi bişey Olmaz canları sağolsun kıyamam tekrar deldirmeye
(2,259 puan) tarafından
Oyyy yerim ben bunu maşallah ne kadar da masum tatlı bir şey bu böyle. Benim kızımda bu kadar yam.uk değil canım çok hafif tek bir kulağında var bakalım yarın gidip sorucam kuyumcuya

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 403 göst.
19 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melekkk34 (6,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 177 göst.
27 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 119 göst.
14 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Sibo (878 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 228 göst.
12 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,618 soru

11,396,045 cevap

34,913 kullanıcı