+1 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde (734 puan) tarafından
Bebek arabasıyla tek başınıza minibüse yada otobüse binip bir yere gittinizmi

11 Cevaplar

0 oy
(734 puan) tarafından

En İyi Cevap
Bugün arabayı kapatmadigim için minibüsçü beni indirdi çocuk uyuyor çanta var hangi birine sahip cikicam
(14,032 puan) tarafından
Evet arabayı açık kabul etmiyorlar elinden geldiğince İETT ye bin
(734 puan) tarafından
Otobüsü kaçırdık diye bineyim dedim o indirdi peşinden gelen 2 tanede durmadı boş olduğu halde daha öncede binmistim sorun olmamıştı
(1,054 puan) tarafından
Dediginiz sey izmirdede var hatta bebek arabali bekliylduk el kaldriyoduk 3 tane gitti munibus almadi ama ankarada aliyorlar acikta durduruyorlar bi demez burdakiler
-Reklam-
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Ben gitmedim oğlum normalde durmuyor dolmuş otobüs hiç durmaz :)
0 oy
(1,054 puan) tarafından
Bebek arabasi büyük nasil kaldririm inrjrim yardim eden olurmu bilmiyorum korkarim bide tek heo esimle gideriz oglum masaAllah sessiz durur ama tek bilmiyorum yurumeye baslarsa kucagimda oturarak götürürüm 
(734 puan) tarafından
Yardım ediyorlar ben hergun götürüp getiriyorum çalıştığım için bugün ilk defa sorun oldu
0 oy
(9,007 puan) tarafından
İstanbul daysan minibüs bebek arasini kapattiriyo maalesef İETT otobüslerinfe sorun olmuyo orta kapidan çok rahat binip inersin illaki bir yardım eden oluyo zaten
(734 puan) tarafından
Arabanın yerine alacağı yolcuyu hesapladikları için engelli olsak kaldık sokakta eve gidemicez
(9,007 puan) tarafından
Aynen öyle hiç vicdan insaf kalmamış sanki
0 oy
(389 puan) tarafından
Valla Bursa'da çok şükür öyle bir sorun yok oğlumla heryere gidiyorum arabasıyla her dolmuşa biniyorum hatta dolmuşu süren şoförler o kadar yardımcı oluyor ki geçen herkes indi ben tek kaldım inicektim arabayı indiremedim sağolsun soforde yaşlıydı yani dur dedi bacım yardım edip indireyim dedi bir sikayetim yok yani
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Evet tek basima Trabzon dan Ankaraya geldim ucakla bebek arabam ve koca boy valizim vardi 
0 oy
tarafından
Ben metrobus ve iett kullaniyom kabul ediyolar canm arabayi gayette gzl biniyorm :)
0 oy
(7,411 puan) tarafından
Kızım iki yasinda geçen gün ilk defa tramvay ve otobüse bindik canim. Tramvayda zaten sorun olmuyor. Otobüste bebek arabası kapanması lazim. Tabi şoföre kalmış bise. Saolsun banaa bise demedi. Cok rahat gittim
0 oy
(13,028 puan) tarafından
Hic binmedim ama çok cok mecbur kalmazsam binmem 

Minibüs küçük olduğu için indirmiştir:/
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Hayr gitmedim
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Gittim ama sagolsunlar yardımcı oluyorlar insan hem bebekle hem arabayla uğraşamıyor

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 80 göst.
24 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 262 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ayazmoms (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 332 göst.
13 Şubat 2023 Diğer kategorisinde ElvinHelin (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Piskopos-_civciv-_ (5,863 puan) tarafından soruldu

380,044 soru

11,376,759 cevap

34,862 kullanıcı

...