0 oy
90 göst.
Diğer kategorisinde (50 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
 ertesi gün hapı kullanan arkadaşlar kullandıktan sonra ilacın bir yan etkisi var mı birde  kullandıktan sonra kaç saat bebeği emziremiyoruZ. Adetime de 2 gün var.Cevaplarsanız çok sevinirim

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yok canim.yok ben çok evhamliyim hatta ilaç bile içimem   3 4 defa ictim hiç birsey olmuyor zaten minnacık bir hap midende bukanmiyor başında donmuyor falan filan 
(50 puan) tarafından
Gece hemen aldırdım ama biraz korktum içemedim hala  hiç kullanmadığım bir ilaç olunca
tarafından
Hic sorun etme canım ben kullandiysam sende rahat kullan tabi o ilacı her ay yapma ama zararı yok suan yan etkiside yok :)
-Reklam-
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Canim ertesi gün hapı kullandıysan 1 hafta bebeğini emziremezsin, sağıp vermen lazım 
0 oy
tarafından
Canim ben mecburen emzirmistim cunku benim kucuk baska hic birseyi kabul etmiyordu. 3 aylik felandı. Yan etki olarak bende cok ağrılı adetim oldu gecikme olmadi ama 10 gun suren adetim 3 gun surdu çok az oldu cok kasik agrisi yapti. Kisiden kisiye degisir etkileri
(50 puan) tarafından
Yaa şuan çok kararsızım arkadaşlar 1 hafta diyor ama 1 hafta çok uzun,  benin bebek büyük ya zaten ek gıda alıyor akşama kadar emzirmem maması da var.
tarafından
Ben 8 saat diye biliyorum ama ben emzirdim.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 114 göst.
10 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Funda6363 (210 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 73 göst.
21 Ocak 2024 Diğer kategorisinde denizinmavisi (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 87 göst.
12 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nur2930 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 108 göst.
9 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Barlas efe 02 (2 puan) tarafından soruldu

379,747 soru

11,368,105 cevap

34,850 kullanıcı

...