0 oy
189 göst.
Diğer kategorisinde (54 puan) tarafından
Kizlar ya bi arkadasm hamileyken ayni bebegini ruyasinda gormustu. Bende hamileyim bi erkek bebek gordum ruyamda.o benim bebegimmi acaba ya.coook tatliydi masallah:):)

21 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Bebekler hep birbirine benziyor zaten
(54 puan) tarafından
Bebekler birbirne mi benziyor yooo
(1,850 puan) tarafından
Kız hiç bebekler birbirlerine benzerler mi :)) seninkinin teki nerde o zaman
(7,654 puan) tarafından
Seninkinin teki derken ?evet yenidogmus bebekler birbirine benziyor genel olarak
tarafından
Her bebek farklidir yapi olarak birbirine benzeyebilir hepsi sudan ciktigi icin burusuk oluyolar ama yuzu benzemez esmeri var sarisini var saclisi var kel dogani var yani
(7,654 puan) tarafından
Teşekkürler bilgi icin
-Reklam-
0 oy
(3,091 puan) tarafından
Bende gördüm rüyamda sarışın çok tatlı bir bebekti aynısını gördüm
0 oy
(54 puan) tarafından
Ama.emzirmeyi unutmstum agliyodu
0 oy
tarafından
Ben hamile kalmadan önce bir hafta felan bir tane erkek gördüm,hamile kaldıktan sonra da yine aynı bebeği gördüm ve bir kaç defa ve bebeğim erkek inşallah Rabbimin izniyle kucağıma  almama az kaldı bakalım aynı bebek mi olacak
0 oy
(196 puan) tarafından
Ben ben hamile bile olduğumu bilmeden rüyamda bı pembe kundakta bebek veriyolar çok açıktı annesi bı emzir diye aynı şekilde hemşire verdi kucagima
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Bende 2 kere renkli gozlu tombis bir bebek gormustum hamileyken sadece erkek olmasi tuttu :D
0 oy
tarafından
Eşim görmüştü beyaz tenli siyah gözlü çok tatlı bi bebek diyodu çok şükür maşallah aynı öyle oldu 
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Kız bebek doğurduğumu gördüm oğlum oldu
0 oy
tarafından
Benmde esım gordu ruyasında kızımızı . Dogdukdan snra soyledı bu benım ruyamda gordugum kız dıye aglamıstı  ☺
0 oy
tarafından

Bende gördüm ya dünyalar tatlısı Bi kız bakalım kızım nasıl olacak :D

0 oy
tarafından

Bende görmüştüm canım brmveyaz melek gibi bi çocuktu ama bek beyaz doğmadı :D

0 oy
(1,145 puan) tarafından
Ben siyah saçlı kara gözlü beyaz tenli bir bebekti eşim de bende sarışınız bizden öyle çıkmaz diyordum kızım aynı şekilde doğdu ❤️
0 oy
(128 puan) tarafından
canim ben de sarisin erkek bebek gormustum daha yeni hamileyken esime demedim erkek olcak gordum dye etkilememek icin doktor erkek diyince ben biliyodum zaten dedim ayni gordugum gbi dogdu sonsuz sukurler olsun
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Ben gördüm eşim gördü ben zaten sayısız kez gördüm herhdalde doğacak olan bebeği gördüm uykumda ama eğer oysa 

Siyah saçlı beyaz tenli büyük çocuğm gibi çok güzeldi
0 oy
(415 puan) tarafından
Bende gördüm kucağıma verdiklerinde aynı rüyamda gördüğüm bebek geldi inanamadim ben şok aynısı 
0 oy
(1,455 puan) tarafından

Hamile olduğumu bile bilmiyodum oğlumu rüyamda gördüğüm de :) 

0 oy
(313 puan) tarafından
Ben gördüm canım rabbim nasip etti aynısı doğdu :)
0 oy
tarafından
Ben de kizimi gormustm bi dogdu kizim ayni ruyamda gordugum bebek :)
0 oy
(2,235 puan) tarafından
Bende rüyamda gördüm hemde iki kere ikisinde de aynı bebek hatta ay ne kadar esmer bir bebek diyor sonra emziriyodum ama doğum yaptım tam tersi bembeyaz kızıl babası gibi bir kızım oldu Elhamdülillah
0 oy
tarafından

Ben yürüyor halini görmüştüm hamileyken pıtır pıtır evin merdivenlerini çıkıyordu.  Ve benziyor şu anda :angel:<3

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 96 göst.
24 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 99 göst.
22 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esssraa (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 97 göst.
0 oy
9 cevap 290 göst.
10 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cnsuuu (323 puan) tarafından soruldu

374,651 soru

11,206,081 cevap

34,507 kullanıcı

...