0 oy
143 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Eşime trendyoldan ayakkabı sipariş etmiştik arkadaşlar oda ptt kargoyla gelmii henüz eve gelmedi ptt kargo ek bir ücret alırmı. Daha öncede alışveriş yaptık trendyoldan ama ptt kargoyla gelmemişti hiç. 

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kargo bedava vs yazıyordur aldıgınız sitede. 
tarafından
Hiç dikkat etmedim canım trendyol kartla çalışıyor direk karttan ödedik hani kargo ücreti vermedik daha önceki alışverişlerde ama ptt olunca ödermiyim dedim öderim sıkıntı değilde eşim eve para bırakmayı unutmuş kendiside çalışıyo gidip alamaz şubeden ondan.
tarafından
Trendyolda ek olarak kargoya ücret ödemiyorsun zaten kargo ücretli isede sen karttan öderken o parayıda almışlardır merak etme. Şimdi siparişlerim kısmından bakabilirsin kargo bedavamıymış degilmiymiş gerçi 50tl üzeri alişverişlerde bedava oluyor kargo ücreti
tarafından
Tamam canım bende dediğin gibi dedim eşime karttan hepsi çekliyor diye ya isterlerse ücret dedi benide şüphelendirdi çok teşekkür ederim .
-Reklam-
0 oy
(476 puan) tarafından
Kargo firması fark etmez canım aynı satıcıdan 50 tl ve üzeri alışveriş yaptığında kargo ücretsiz olur. 50 tl altı alışverişlerde kargo ücreti olur onuda ürunü öderken ödenir kartla ekstra kargocuya para vermiyceksin canım. 
tarafından
Tamam canım bende dediğin gibi dedim eşime karttan hepsi çekliyor diye ya isterlerse ücret dedi benide şüphelendirdi çok teşekkür ederim .
(1,120 puan) tarafından
Her üründe 50 ₺ ve üzeri kargo ücretsiz değil yanlış bilgi vermeyin
(476 puan) tarafından
Aynı satıcıdan olan ürünlerde öyle kaldı ki kargo ücretini urün ücretiyle bir kesiyor zaten yani herhalukarda kargocuya para vermiycek
(1,120 puan) tarafından
Misal defacto öyle değil kargoya zaten para vermeyecek 50 ₺ üzerine dedim ben
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Hayır almaz       
tarafından
Teşekkür ederim.
0 oy
(13,087 puan) tarafından
Zaten hepsini çekiyorlar canım PTT de olsa almışlardır istemezler 
tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim.
0 oy
tarafından
Zeten trendyoldan aldığın icin kapıda ödeme yok. Karttan almışsınız ve kargo bedava degilsse bile karttan çekmiştir
tarafından
Tamam canım bende öyle biliyordum ama eşim şüphelendirdi beni çok teşekkür ederim.
0 oy
(119 puan) tarafından
Bütün ödemeyi kartla yapıyorsun ek ücret olmuyor canım 
tarafından
Tamam canım bende öyle biliyordum ama eşim şüphelendirdi beni çok teşekkür ederim.
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Trendyolda öyle bir uygulama yok kargosuda içşnde ödeme yapılır ek ücret talep edilmez
tarafından
Anladım teşekkür ederimm.
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ücretsiz  kargoysa  almaz  ücretli  olsada  zaten  kartla odediginde  kargo parasını  da alıyor  problem  olmaz yanı 
tarafından
Anladım tamam teşekkür teşekkür derim canım.
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım kargo parası çıkmaz zaten trendyol ödeme yaparken kargo parasında alıyor 
tarafından
Eşiö şüpheye düşürdü ya teşekkür ederim canım anladım.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 1,469 göst.
8 Temmuz 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Moonsun (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 172 göst.
15 Mart 2021 Diğer kategorisinde Ozgen (923 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 377 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Glhnmhmmd (485 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 106 göst.
15 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Deniz acar (335 puan) tarafından soruldu

380,991 soru

11,405,935 cevap

34,944 kullanıcı

...