0 oy
5,571 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından

Arkadaşlar adetime 4 gün kala erken gebelik testi yaptım negatif çıktı ,

Sonraki gün yani 3 gün kala yaptım 5 dk bekledim çizgi çıkmayınca kenara koydum aradan 5 saat falan geçti. Silik çizgi vardı ne zaman çıktığını bilmediğim için umutlanmadm sonra burda okudum su damlatın kuruma cizgisiyse kaybolur kaybolmazsa gebelik var diye denedim kaybolmadi bugün yani adete 2 gün kala denedim çok afedersiniz idrara koyduğum gibi silik çizgi çıktı hiç beklemeden...

bide ovulasyona bakım dedim onuda yaptm...

bn ovulasyonu takip ederek yumurtlamyi görerek degerlendirdim bu ayı şuan iki testi de ekleyeceğim sizce gebelik varmı belirti olarak acayip bel ağrısı var çenemde sivilceler çıktı sabahları midem çok bulanıyor aşırı gazın var bide rahat uyuyamıyorum uzanırken bile kasık ve belim ağrıyor içimde sıkıntı oluyor göğüslerim dokununca acıyor büyüme de var saçma gelecek ama hissediyorum sanki hamile olldugumu bu ay bende dahil 4 5 kişi beni hamile görmüş bir erkek bebek var diyorlar bende rüyam da gördüm umarım yanılmıyorumdurr ve hamileyimdkr (kameram kötü pek gözükmüyor ama var silik çizgi ) kaset test ovulasyon diğerleri erken gebelik testi

image

image

image

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Vallahi benim oğlumun böyleydi hamilesin
(6 puan) tarafından
Cidden mi 3 senedir bekliyorum inşallah vardır eşime kan testi yapalım dedim ama eşim artık bu testlere de güvenmiyor
Silik bişe yok diyor adetinin geçmesini bekleyelim yoksa yine üzüleceksin dediği için bekliyorum inşallah vardır
tarafından
Adetin geçmesini bekle canım ben adetim iki gün geçti silik çıkmıştı sen bekle inşallah vardir
(6 puan) tarafından
Bekleyeceğim inşallah test yaniltmaz bizi
(0 puan) tarafından
Merhaba
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla bacım en garantisi sen git kan ver 
(6 puan) tarafından
Adetime 2 gün var eşim bekle sabirsizlanma sonra üzülüyorsun diyor ona kalsa adet taeihin geçmeden test yapma diyor hep beklenti içinde oluyorm diye istemiyor 2 gün daha bekleyeceğim bu şekilde olup hamile olduğunu öğrenen varmı merak ettim bir ihtimalde olsa hamile olabilir miyim diye
0 oy
(592 puan) tarafından
Canım teste göre var gozukuyor silikte olsa cıkmış buyuk ihtimalle cok yeni bir gebelik ama yinede en saglikli olani git kan ver kesinleşsin :)
(6 puan) tarafından
İçime su serpiyorsunuz inşallah vardır adetten sonra gıdım diyorm garanti olsun
(592 puan) tarafından
Kuzum bu testte silik cıkmış zaten az zamanlı bile olsa kandada cikar bence git hemen ver icinde heycan kalmasın insallah rabbim gonlune gore verir
0 oy
(812 puan) tarafından
Kan ver netleşşin cnm ama teste göre hamilesin hayırlı olsun 
(6 puan) tarafından
Ay inşallah agzinizdan bal damlıyor
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Benim de böyleydi daha çok yeni olduğu için böyle silik çıkmıştı :) şimdi 15 haftalık olduk :)

(6 puan) tarafından
Markası neydi testin bnmki productor early yanlış sonuç verebiliyor Muş sanırım
(2,067 puan) tarafından
Hiç hatırlamıyorum malwsef
0 oy
(448 puan) tarafından
Ooo minik melekmi geliyorrrr)))) tosbikmi geliyor)) teste göre geliyor..İnşAllah kan ver net sonucu al..Rabbim.gönlüne göre versin♡♡
(6 puan) tarafından
Yaaa ne kadar güzel bir kalbe sahipsin ❤️
Çevremdekiler yok silik net olması lazımdı iki gün kala koyu olur.  bu test yanlış sonuç veriyor diyorlar umudumu kırdılar bu yazdıkların beni çok mutlu etti inşallah dediğin gibi gelir meleğim ❤️
(448 puan) tarafından
Bakma sen çevrendekilere canım. Burda içi ben dahil olmakla çoğu kadının testi böyle olup poztiv sonuç alan var..bendede aynen böyleydi çok silikti..şimdi 35 haftadayım)) her yerde tüm videolarda tüm doktorlarda söylüyor gebelik testi silik olsa bile gebelik vardır..inşAllah sağ salim alırsın kucağına..Sana karnındaki tosbikle mutlu günlerr diliyorummm♡♡
(6 puan) tarafından
Amin amin inşallah canım çok bekledim sonunda  mucizeme kavuştum sanırım
(448 puan) tarafından
Kavuştun canım..Rabbim hayrlı evlat etsin inşAllah♡♡
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Büyük ihtimalle ama sen en garanti kan testi yaptır hadi inşallah güzel haberlerini alırız...
(6 puan) tarafından
Prodoctor early erken gebelik testi yaptığım test sizce güvenilir mi hiç duydunuz mu
(3,156 puan) tarafından
Ben onu hiç duymadım canm ya bilmiyorum
0 oy
(14,017 puan) tarafından
Ayyy galiba hamilesin
(6 puan) tarafından
Soz ilk buraya yazacağım evet bekliyorum gözüm yollarda kaldı gelen giden yok ama
(6 puan) tarafından
Bu testi duydun mu canm productor early erken gebelik testi şimdi okudum böyle pozitif goren hamile olmyan çok kişi varmış umudum gittikçe azalıyor
(14,017 puan) tarafından
Canım sadece bu testte değil her testte yanılma payı var sen gönlünü ferah tut Rabbim umutlarını boşa çıkarmasın
(6 puan) tarafından
Malesef öyle çok çektik 3 senedir bu testlerden eşim inanmıyor zaten siliktw görse gebelik yok diyor çünkü bu ani çok yaşadık adetini bekle geçince kan testi yaptıralım diyor
(14,017 puan) tarafından
Rabbim kucağını doldursun inşallah
0 oy
tarafından
Hamilesin gözün aydın canım kan testi ver 
tarafından
Bu testle hamıle olduğumu öğrendim hiçbir test olmayan biseyi var göstermez gözün aydın diyorm canım bende yumurta takibiyle kaldm eşine soyle baba olyosun de hadi kan verelm de :))
(6 puan) tarafından
Heyecanlandırdın beni eşim bekleme taraftarı ama ben dahanmayavgm ikna edip gidecgm yoksa catlayachm meraktan
tarafından
Bize burdan Yaz sonucu ama gör bak bebis var hadi hakkınızda hayırlısı sağlıkla gelsin :)
(6 puan) tarafından
Senin yorumun üzerine eşimi alıp acile gittim baya kalabalıktı tam 3 saat sıra bekledik doktor kan ve idrar testi istedi 3 saate çıkar dedi ama biz çok yorgunduk hemen eve geldik e nabız dan bakabilirsiniz dediler benim e nabizim yok eşimin e nabizindan gorebilirmiyim acaba sonucu baktım daha yeni onun e nabizinda ikimizin hastane kayıtlari var hatta bnm bugünkü kaydım da acaba sonucuda gorebilirmiyim
tarafından
Hastaneye git sonucu söylüyorlar acilde cnm
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Teste göre hamilesin cnm ama yinede bir kan ver
(6 puan) tarafından
İnşallah cnm en kısa zamanda verecgm sonucu paylaşırım sizlerle inşallah güzel haberler veririm
(3,167 puan) tarafından
İnşallah cnm  hayırlı haberlerle gel İnşallah
0 oy
(3,338 puan) tarafından
Benim adetten 6 gun once bundan bile silikti cnm simdi doğduk 2 aylık olduk rabbim gonlundekini avuçlarına burakivaersin cuma yüzü suyu hurmetine
(6 puan) tarafından
Amin inşallah  
Hangi testi yapmıştıniz bu prodoctor early erken gebelik testi bu testle ilgili olumsuz seyler okudum az önce yalancı pozitif çıkmış bazılarında bir bilginiz var mı
(3,338 puan) tarafından
Canım ben 4 liralik kaset testle yapmıştım varsa bence hertürlü çıkıyor ki sen iki ayrı yapmisin anladığım kadariyla

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 298 göst.
20 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Aylin su (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,239 göst.
10 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Sevda23 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 132 göst.
17 Kasım 2023 Aile kategorisinde Eceinn (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 172 göst.
28 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,771 puan) tarafından soruldu

378,133 soru

11,317,574 cevap

34,763 kullanıcı

...