0 oy
534 göst.
Aile kategorisinde (415 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
............................

11 Cevaplar

0 oy
(9,247 puan) tarafından
Çok mu küçük ewlendin
(415 puan) tarafından
22 yaşında evlendim
(9,247 puan) tarafından
Aileler araya girdikçe huzur kalmaz dengeyi kolla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sen çalışıyor musun senden para istiyor 
(415 puan) tarafından
Bebek olunca ara verdim
tarafından
Çok saçma muhtaç olurlar tamam o da oğulları sonuçta yardım eder ama ihtiyaclari yokken adamdan para bekliyor olmaları çok yanlış asla izin verme
0 oy
(261 puan) tarafından
Siz calisiyor musunuz ki çalışsanız bile ne bileyim ilk defa duydum iban at diyip para isteyeni  bence alıştırmayın  sonra vermeyince siz kotu olursunuz ypk bizimde kendimizi anca idare ediyoruz diyin eşinizin tarafına yapılanı da anlatmayın bence varkis boyle anneler duymustuk yuva yapıcı yerine yıkıcı olmaya çalışan anne amacın ne diyim boşandı gelsem bakacak misin diyon Allah tan siz akli basinda insansiniz da herseyim farkındasınız 
(415 puan) tarafından
Bekarken çalıştığım da yaptığım da iyi yapmadığım da beni herkese kötüler yapmıyor etmyior derdi bebek olunca ara verdim ama sürekli eşimin annesine babasına düşkünlüğünü kıskanıyor mu ne eşim babasına destek çıkıyor sende sa.lak olma bize destek cik der hep eşimin huylarını bilyiro bişey demez babam bir güne borcunuz varmı diye sormaz kayınpeder sorar verir eder annem sürekli onları ezikliyor
(261 puan) tarafından
Sende söyle onlar her zaman bir ihtiyacınız var mı diye soruyor hayvanlarını satti bizim için yeri gelince esim de tabi onlar için yapacak de
0 oy
(592 puan) tarafından
Kuzum yanlış anlama ama eger senin kendi gelirin yoksa ailene bisey yapmak zorunda degilsin sonucta esinin kazandığı para gönlü olur mu olmaz mı bak eşinin ailesi size yapıyormuş esinde onlara yapıyor demekki hem evlat olarak hem altta kalmama açısından bence ailenle bu maddiyat durumunu konus veya araya mesafe koy yoksa ilerde sana sıkıntı olur
(415 puan) tarafından
Sürekli siz zenginsiniz diyorlar gülüm halbuki bizde kendimize göre geçiniyoruz ne kadar çok gelirse o kadar çok gider annem bana sen sa.laksin diyor evlenmeden önce çalıştım hep yaptım 1 gün yapmadım beni hep akrabalara kötüledi evlenirken toplu param vardı eşimin kredisine yardım ettim gozleri kaldı seni bırakacak ortada kalcan bir sürü laf
0 oy
(183 puan) tarafından
Annene karşı iki kulağını da sağır et hatta tavrını koy karıştırma kendine eşinle arani bozar iki gün küsüp gitsen yediginin ictiginin lafını ederler eşine laf söyletme adamada yüklenme herşey karşılıklı bir şalvarı laf edersin eşine yapılan yardım kesilir damat yardım etmek zorunda deil kaynanaya kayın babaya geçim çok zor zaten ama kendi annesi babasına yapar üzümü tane ile verir salkım ile alır bunu unutma 
(415 puan) tarafından
Ne güzel konuştun kız ediyorlar canım annemler yediğimi içtiğimi izinde gittim de alt tarafı 10 gün durcam babam un cuvalini al ekmek bitiyor dedi üstüne giderken çay şeker aldık eli boş gitmeyim diye ama babam herkese eli boş geldi insan su.gara alır diyor
(183 puan) tarafından
Dediğim gibi eşinle arana kimseyi koyma annen gitcek sonuçta sen kalicaksin orda  daha önce postunu da hatırlıyorum doğumdan önce paylasmistin annen otobüsle gelmeyi kabul etmemişti hatta kız kardeşine de uçak bileti alın diyordu adam yine annene almış bacım  ben olsam aldirmazdim şahsen annen kendisi sana kıymamali normalde
(415 puan) tarafından
Evet canım bacima anneme hep aldı geldiler birde gidiş aldı ben teklif ettim otobüsle gidin annem ortalığı yıktı  bir sürü laf söyledi bana evimde tüp bitsin siz zenginsiniz bitsin nolcak bişey benjm eşim israfı sevmez annem de diyor cimri bu ay herkesten borç aldık iyice borca girdik paramız anca eşimin çalıştığı maaas var çocuk öldü sıkıştık sürekli bizi nasıl görüyor
(183 puan) tarafından
Rabbim ıslah eylesin artık sen bir annesin eşinle birlik olup çocuğunun geleceği için cabalamalisin isterse. Holding sahibi olsun bu anneni ilgilendirmez sende umarım gaza gelmeyi birakirsin darbe almadan bir gün darbe alırsın eşinle annen arasinda kalırsın ondan sonra anlarsın ama insallh öyle kötü bişey olmadan anlarsın duymazliktan gel anneni babani
(415 puan) tarafından
İnşallah canım Allah göstermesin daha kötüsünü
0 oy
(601 puan) tarafından
Valla kendi anne babamizda olsun onlar tokken ben aç geziyosam öyle anaya ana demem.anne olan ilk once evladını düşünür..sanada kimden fayda var sen ona bak kendi annende olsa bu sonuçta evlisin artk ve çocuğunda varmış sen kendi evini aileni dusunmelisin herseyden önce 
(415 puan) tarafından
Annem diyor ki o kendi ailesini dusunyuor sende bizi düşün bize yap eşinden alıp diyor
(601 puan) tarafından
Sende söyle onlar bize çok destek oluyo her ihtiyacımıza kosuyo abart biraz laf soylemek için bı bhaanesi kalmaz eşim calisiyo eşim kazaniyo beni aç birakmiyo sonuçta oda onun ailesi ben çalışmıyorum ki sana para vereyim de ayrıcada mecburmusunzki yani ne kdar bencillik kusura bakma canım ama çok yanlış annenin yaptığı...benim annemde laf arasında hep derdi kötü amaçlı demezdi biliyorum ama bnde cabuk doldurusa gelirim yd aolumsuz yorumdna etkilendim ay seckinde su huyuna çok kızıyorum derdi bnde bı kere patladım en sonunda sende laf söyleyip durma bana dolduruyosun beni dha çok sinir oluyom dedim o günden beri bı kere kötü yorum yapmadı...laf söyletme kocana canim niye annen öyle dedi diye kocanla kötü olasinki hiç yoktan canını sikiyosun arani bozarsin eşinle he de geç umursama birak konuşsun sen cevap vermeyince yda kaale almayınca susar en sonunda oda artik
(415 puan) tarafından
Biliyor huyumu kizdigimi inadına söylüyor üstüne benim dediklerimi sakın deme annem seni dolduruyir der diyor annem eşimden için bende yok demiyorum bişey dedim demiyorum ama eşim biliyor bizimkilerin huyunu
(601 puan) tarafından
Sende söyle canım eşim hakkında kötü bişey söylemeni istemiyorum artık ben babam için bişey diyomuyum de canim
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Annene herşeyi anlatma. Valla yalan yok benim annemde bı anne olarak beni korumaya çalıştığı için gözümü açmaya çalıştığı için birşeyler söylerdi bende sinirlenir eşimle tartışırdim ne zaman ki gözüm açıldı herşeye kendim tepki koymaya başladım anneme de çoğu şeyi anlatmıyorum yoksa olan sana ve eşine oluyor 
(415 puan) tarafından
Anlatmıyorum susuyorum ama sürekli biseyler söylüyor kaynanam kayinpederim le ilgi li gaza gelip hep eşime yüklendim
(14,032 puan) tarafından
Tavrını koy o zaman seni sisirmesine müsaade etme çok iyi biliyorum bu durumu gereksiz şeyler için tartışma çıkıyor kaynana almış sana almamış mesela hiç tenezzül bile etme böyle bir cümle kurmaya alacak tabi ki annesi. Eşin yerine kendini koy
0 oy
(116 puan) tarafından
Canjm es yönünden aynı benin esim annenin babanın dediğini aldırış etme hayır demeyi bil ve gecimine bak şahsen ben öyle yapıyorum ben kendim evlendim yani kisaca yuvada kaldım ordan koruyucu aile olarak dedemler aldı benj ve onların yanından gelin çıktım ve yengemin yeğeni ile kendi rizam ile evlendim 18 yasinda çünkü belli bir süre sonra sigintigibi yaşamaya başladım ne kadar kendi deden bile olsa daha sonra annemler de bana çok karışır çok laf söyler ama ben kendi bildiğimi yapar ederim ve çok sukur bugünüme yani sende öyle yap çünkü seninde bir gecimin seninde bir düzenin var 
(415 puan) tarafından
Annen baban var Ken mi yuvada ksldin canım sürekli insan içinde bile beni kötüler millete anlatır ama millette yüzüne diyemez bana gelip diyor işte anne olup sussa olir herkesde. İkili davranır ona beni kötüler bana annemu ama hepsi annem yuzunddn
(116 puan) tarafından
Annem babam 6 yasimda ayrıldı ıkiside evlendi üvey annem vardı oda çok döverdi bende dayanamadim polisegittim oda yuvay verdi o gün bu gündür babamla görüşmuyirum sende onu boz milletin içinde canim seninde bı gururun var
0 oy
tarafından
Anlatma canım annene bişey sen de borca girmiş aylık şukadar veriyo yeme içme masraflar derken bizde napcaz bilmiyorum fakan de baya damat yiyicilerden olmaz eşin bişy demese bile onun çalıştıgını göyürüp oraya vermen dopru değil he durumları olmaz onlar da sana yapar o başka bişy alıştırmışsın bilemedim
(415 puan) tarafından
Csnim bunlar hep böyle küçük kardeşimi bile zengin olsun parayı onlara veren birini arıyorlar kardeşime de üzülüyorum beni de zengin saf diye birine vereceklerdi bsbsm dski mantık dükkanı var birini bize verirler diyordu bende eşime kaçtım geldim eşim hepsinin huyunu biliyor ben çalışırdım para yollardim bekarken beni sonra evlenince gel kızım bekar kal yanımızda dur dediler boşanmami istediler hiç biri geçin dur demez Allah tan eşim huylarını bilir hiç konusunu bile açmaz borcumuz olduguni bilip duruyorlar ama mantık kötü bunların
0 oy
tarafından
Sana vereceğim tek tavsiye aileni aslaa dinleme ve bi daha annenin sözü ile para yollama. Bak bizim bi akraba kız var aynı senin anlattığın gibi şeyler yaşadılar şimdi 2. Evliliği de bitti kızın annesi yüzünden. Damat gelip benim babama anlatmış herşeyi annesi yüzünden mahvoldum her dk arayıp eşimi doldurup üstüme salıyor ne alsam hemen banada alın bende istiyorum diyomuş. Ama şimdi bak boşanıyor 2. Kez yine annesi yüzünden. İlk evliliğinde de gidip kızın evine yerleşti kızın annesi, damadı parmağında oynattı kızın aklına girdi kız her dk bayılıyordu psikolojisi bozulmuştu. Bak sana da diyorum canım sakın annenin lafı ile haraket etme. Kocan bi saatten sonra yeter diyip isyan çıkarırsa haklı. 
(415 puan) tarafından
Csnim bunlar hep böyle küçük kardeşimi bile zengin olsun parayı onlara veren birini arıyorlar kardeşime de üzülüyorum beni de zengin saf diye birine vereceklerdi bsbsm dski mantık dükkanı var birini bize verirler diyordu bende eşime kaçtım geldim eşim hepsinin huyunu biliyor ben çalışırdım para yollardim bekarken beni sonra evlenince gel kızım bekar kal yanımızda dur dediler boşanmami istediler hiç biri geçin dur demez Allah tan eşim huylarını bilir hiç konusunu bile açmaz borcumuz olduguni bilip duruyorlar ama mantık kötü bunların
tarafından
Aileni ara sor evlatlık görevini yap ama hayatına asla dahil etme pişman olursun. Anlattığına göre onlar sana evlat gözü ile değil de yolunacak tavuk gözü ile bakıyo
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Kuzum sende annenin böyle yaptığını bildiğin halde neden doldurşa geliyorsun eşin sana bakmakla yükümlü ailene değil 
(415 puan) tarafından
Canım lohusaydim kafam şimdi sakinleşti bütün hıncımi hep eşimden çıkardım annaeme bisey diyemeidm
(5,311 puan) tarafından
Ozaman kuzım geç eşinin karşısına bunca yaptıkalrım için özür dilerim de  hani.içinde sıkıntı veriyorsa

İlgili bir soru bulunamadı

380,040 soru

11,376,311 cevap

34,861 kullanıcı

...