0 oy
161 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (294 puan) tarafından
yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler ✨

10 Cevaplar

0 oy
(294 puan) tarafından
bir soru sorduk Allah'tan ay Allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin ya
tarafından
Nolduki ne yazmislar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım ben 1 beşli takım aldim  3 tane şapkali  takım aldim  3 tane ince pijama  takimi aldım  3 eldiven aldim  6 çorap aldim 12 ağız mendili  2 ince battaniye  1 bornoz havlu  bebek bezi emzik şampuan  ıslak mendil biberon pişik kremi ana kucağı aldim yaz bebeği  benimki abisinin de bir kaç parça küçüklüğü vardı
0 oy
(50 puan) tarafından
Ben hastane çıkışı aldım bir kactane zıbın aldım işte bakım ürünü sapuan ıslak mendil vs. Bez aldım 2 numara sonra bir kactane pijama takımı aldım zaten bebekler 3 ay çok büyüyorlar bu yüzden şimdilik bunları aldım yavaş yavaş günlük giymesi için takım tulum falan alicam
0 oy
tarafından
Kuzum benim ilk hamileliğim sana bildiklerimi yazıyım az da olsa yardimci olurum :)  boşver dedikodu olsa atlayanlar oluyorr. 

Zıbın bol ama cok yeni dogan alma hemen büyüyorlarmiş. Ben aldiklarimi yaziyim az cok fikir olur. Bir tane 10 lu takim aldim bir tane 5 li bir tanede patikli tulum aldim. 9 tane zibin aldim biri yenidogan digerleri 3 aylik biraz daha zibin alicam az. Ayrica alt üst takim alicam 5 tane 3 aylik alicam. Müslin bataniye,nohut bataniye ve ağız mendili aldım. Biberon ve emzik hediye geldi ama bir tane cam alıcam. 
0 oy
tarafından
Alt üst zıbın takımı al canım  3-4 tane 

Uzun kollu çıtçıtlı badi al askılı çıtçıtlı badi al onlar çok gerekli oluyorlar 

Külotlu pijamalar oluyor onlar çok rahat oluyor bebekler için onlardan al yedekli al çünkü sürekli kirleniyor yani en azından çamaşır yetiştirmek zorunda kalmazsın 

Ağız mendili bol bol al şapka al Bir de ben alt üst takım aldım evdelik gezmelik yani en azından içlik giydirirsin üstüne de onu giydirirsin takım olacak şekilde daha güzel gözüküyor ve rahat oluyor
0 oy
tarafından
Olmazsa olmaz 

Kendin için 

Hasta bezi 

Pijama takımı (3 tane almıştım ben 2 tane degistirdim)

Terlik

El yüz havlusu veya kağıt havlu ben koymuştum 

Bebek için 

Fazladan kıyafet al ne olur ne olmaz 

Ben 5 takım aldim yanıma

Ağız mendili 

Biberon benimki sütüm vardı ama çişini yapmadığı için bir defaya mahsus mama aldim verdik çişini yapsın diye taburcu olmak için

Bez 30 tane koymuştum 

Islak mendil

Pişik kremi

Çorap eldiven ince battaniye 
0 oy
(130 puan) tarafından

image

bak canım ben bunları aldım yardımcı olur belki
(1,274 puan) tarafından
Benjm de asagi yukari bunlar gibi. Reflu yatagi almadm. Kesin ihtiyac mi herkes aliyo muymus lazm olur mu
(130 puan) tarafından
Valla bilmiyorum ama ben aldım canım çocuk saga sola  dönmemesi acısından bile iyi bence bime 50 liraya gelmişti ozmaan almadım çok pişman oldum trendyoldan 85 liraya aldım ben
(1,274 puan) tarafından
Anladm canım. Güle güle kullanjn insallah
0 oy
(13,614 puan) tarafından
İlk defaysa canım;

5li hastane  çıkışlarından al

10lulr pahalı ve gereksiz.

Çıtçıtlı zıbın,

İç zıbın

Şapka

Eldiven

Durumun müsaitse göğüs pompası

Beşik

Bebek arabasi

Puset

Patikli alt

Battaniye

Birkaç tane ince muslin örtü

İnan aklıma bunlar geldi ilk olarak
0 oy
tarafından
Canm triplenmişsin de bununla ilgili yüzlerce post var bugün karşıma belki 20 tane çıktı hepsi aynı soru biraz postları okuyun veya yazın hastane çantası diye arattıgınızda birsürü çıkıyo 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 160 göst.
28 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde SAsya (1,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 112 göst.
14 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 167 göst.
20 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,093 soru

11,316,819 cevap

34,761 kullanıcı

...