0 oy
199 göst.
Diğer kategorisinde (1,298 puan) tarafından
Kızlar 1 saat önce oldu eve geldik ama oynamak istiyor yatmıyo bı zarar verir mi 11 aylık bu akşam bi geçsşn çok korkuyorum 

9 Cevaplar

0 oy
(44,718 puan) tarafından
Çok hareket etmesin canım biraz zor olcak ama işte şişer morarir diye 
(1,298 puan) tarafından
Off durmuyo canım ya laftan anlatacak yaşta degıl ki :(
-Reklam-
0 oy
(1,845 puan) tarafından
İlk gün biraz huysuz oluyolar ama 1 2 güne birşey kalmıyor merak etme gece uyumadan azıcık ağrı kesici ver ağrısı olabilir bezini değiştir kremlerini bol sür hemen atlatir
(1,298 puan) tarafından
Bugun krem sürecek mıyız eczacı yarın sargıyı açtıktan sonra sür dedı de
(1,845 puan) tarafından
Sargı açıldıktan sonra surersiniz şimdi yapışır yoksa çıkarması zor olur küçük damla damla kan olabilir merak etme kremi bol sür yarın çabuk iyileşir merak etme
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Benim oğlumda hiç oturmadı.birsey olmaz canım. Geçmiş olsun
0 oy
tarafından

Bilmiyorum oğlum yok daha 

0 oy
(1,856 puan) tarafından
Yani çok geç kalınmış bir sünnet bence keşke daha küçük yaptirsaydin
tarafından
Birşeyi çok ama çok merak ediyorum.   Bayan birşey olurmu diye sormuş.   Gecmi kaldım diye sormamiski.   Neden yorum yapmak için yapıyorsunuz.    Benimkisi sadece merak.
(1,856 puan) tarafından
İnsanın başına ne gelirse meraktan gelir :) şaka şaka geç yapılmasını doktorlar uygun gormuyor yanlış bilmiyorsam doğumdan bir hafta sonra yapılmasını uygun goruyorlar mesela ben iki aylık olmasına bir gün kala yaptırdım daha hareketlenmemisti çok rahat geçti arkadaş gibi 11 aylık yaptirsaydin oğlum dokuz aylık yürüdü 11 aylıkken koşuyordu düşün yani çok Zor lokal anestezi oluyorlar bölgesel uyuşturma yani o konuda da sıkıntı bebek ne kadar küçük o kadar iyi
(1,298 puan) tarafından
Üzerinize vazife olmayan bi yorumda bulunmuşsunuz. Size zamanı nasıl dıye sormadım ki hangi şartlarda ertelediğimi bilip bilmeden hemen uzman annelıge girmişsiniz. Konu ile ilgili asla tavsiye fikir yok sadece yargı var tesekkur ederim
(1,856 puan) tarafından
Ben bir yorum yaptım terbiyenizi takının kendi uslubunuza bakın önce siz evet uzman bir anneyim  burda paylaşılan her posta yorum yapma hakkım var üzerime ne vazife ne değil siz mi karar veriyorsunuz ben ayıp etmişsem siz bence ayıplı cevap vererek bin kat ayıp ettiniz
(1,298 puan) tarafından
Gayet kibar bir uslüp kullandım dua et sana çok bilmiş demedım
0 oy
(2,486 puan) tarafından
Şuan pek hissetmez ama gece ağrısı olur fazla hareket ettirmemeye çalışın ve ağrı kesici mutlaka verin dayanamaz yavrum
0 oy
(266 puan) tarafından
Bez şeklinde sünnet külodu oluyor canım ondan kullan bir darbe almasın diye ama  birkaç gün sonra zaten kaba iyileşme olacak yarada ,çok sorun olacağını sanmıyorum
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Kızlar postun tekrar görünsün oğlum çok huzursuz hatta canı yanıyor gıbı çığlık çığlığa aglıyor ne zaman geçecek bu durum 
tarafından
Bı kaç kez çişini yapınca rahatlayacak krem surmedin mi sargı bir gün kalsın mi dedi doktor ben çişini yapınca sargiyi çıkarıp hemen krem sürmüştüm fitil verdi mi vermediyse ağrı kesici falan bı tatlı kaşığı calpol ver ve hep kremi zamanında sür temiz tutmaya çalış
(3,904 puan) tarafından
Canım yarina rahatlar  biraz daha ama sen kreminj sür  ilaçlarını  ver mutlaka. O oynamak istegi uyusukluktanmiştir hissetmediği  icin yani... Allah kolaylık  versin.
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Benm pasam 9aylıktı emeklıuordu anca.. İlk bıkac saat uyusukluk vardı acısı yoktu ama korkudan kımıldatmıyorfu pek  bacaklarını sonra agrı badladı gece sabahı zor ettm fıtıl verdm o kadar bagırdı o kadar bagırdı ki yavrum aklım kacıcaktı ertesi gun de oyle olsaydı.. Sabaha kadar beraber agladık ayagımda sallayarak uyutrm sevdgı cocuknsarkılarını actm falan ama ertesi Gune gectı neredeyse ilk gece zor
(1,826 puan) tarafından
Krem veröıstı ikı tane onları duzenlı kullandım madecasol mu neydi dıgerı de anestol bırı antibiyotik biri agrı kesici onlar iyi geliyor cok zorlarsa fıtıl ver demıstı ilk gun olur canım anne  olmak zor senin de canın yanıyor anlıyorum

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 384 göst.
0 oy
12 cevap 159 göst.
25 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Merveee3427 (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 74 göst.
0 oy
10 cevap 232 göst.
23 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,308 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...