0 oy
460 göst.
Aile kategorisinde (1,161 puan) tarafından
bu gun kurtaj oldum.  doktora  gitdim. kanamam  vardi kurtaja  aldilar.  5 6 haftalikdi  bebeyim.   ya  bir  iyne  bile  vurmadilar. oylece  yapdilar.  canim o kadar yandiki hem bebeyimi kayp etdim hemde   boyle   uyusturmadan canimi  aldilar. cok canim yandim  bizim sehirdemi boyle  yoksa  turkiyededemi oyle

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
Beni bayilttilar canim anesteziyle 
(1,161 puan) tarafından
canim birda ozel hastane  yokki. sordum yapmadi parasi neyse  vereyim dedim
tarafından
Kız.nasıl özel hastane yok.tövbeler olsun neresi orasi
(1,161 puan) tarafından
bu sehirde  bir hastane  dogum hane  var   ozeli yokki yaniNaxcivan sehri. burdda. dogum merkezi var.
tarafından
Orasi neresi:) turkiyemi
(1,161 puan) tarafından
azerbaycan
-Reklam-
0 oy
(928 puan) tarafından
İki kere oldum ikisini de farklı şehirde oldum narkoz verdiler uyudum yani ne kadar caniler böyle yapanlar
(928 puan) tarafından
Ben uyudum uyandigimda odaya goturuyorlardi hep çok zor olmus valla sizinki benim devletti ikisi de bide biri kadın doğum hastanesi biri araştırma hastanesi
(1,737 puan) tarafından
Benimki özeldeydi :(
(1,161 puan) tarafından
yok ya. odaya  girdim tez  pamtolumu cikardim masaya  cikdim bes dakikaya  yapdi hemem dusurduler  baskasini aldirlar. ne oda  falan kendim yurudum  caniler
(928 puan) tarafından
Neyse o günleri hiç hatırlamak istemiyorum valla  yine hamileyim Allah bidaha yaşatmasın hiç birimize inşallah
(1,161 puan) tarafından
amin canim ya. co kkotu
0 oy
(1,737 puan) tarafından

Annnaaam cok fena o kurtaj seysi . . Benim dogum sonrasi kanama yolum tikandi akitmak icin kurtaj yontemini kullandi doktorum yolu tekrar acmak icin. 

Uyutmadi ayik yaptı canim cok yandi
(1,161 puan) tarafından
ay benim  gibi diymi oldum oldum dirildim ya. resmen  c cok acidi canim
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Keşke anestezi isteseydin canm yaa cik gecmis olsun 
(1,161 puan) tarafından
istedimde  yapan olmadi canim parasi neyse  vereyim dedim  yok bes dakikalikmis  hemencik bitecekmis  ya  o kadar kotiyumki su an kafamdan atamiyorim o anlari
(3,419 puan) tarafından
Pislikler yaa başından atmak için ah kuzum yaa insAllah hemen atlatırsın ben doktora dokunduramiyorm valla seni okuyunca kasildim resmen yaa uzuldumde
(1,161 puan) tarafından
canim agriisi  resmen kafamda  gozlerimi kapattikca  o ana gidiyorim kabus  gibi bir sey olxu ya. nasil atlatirim bunuda  bilmiyorim
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Devlet hastanesiyse normal canım annemden de parça aldılar diri diri uyuşturmadan sırf bu yüzden hiç sevmiyorum devleti yaa Allah başımızdan eksik etmesin, düşürmesin de 
(1,161 puan) tarafından
birda  ozel hastane yokki canim
0 oy
(111 puan) tarafından
Ben kurta olduğumda hiç hissetmedim hatta 1 saat içinde ayaga kalktım eve yürüyerek gittim ama kuzenim canlı oldu yani hissetti oda 1 hafta ayağa kalkamadı 
(1,161 puan) tarafından
benim gibi yani. canli olmak olmek demek.
(111 puan) tarafından
Aynen çok zormus dedi o benden önce olmuştu ben de çok korktum sonra doktor hissetmicrksin dedi öylede oldu
(1,161 puan) tarafından
anestesiz  oylede  canli olunca   zor
0 oy
tarafından
Ben uyutuldum 
(1,161 puan) tarafından
en iyisin yapmissin
tarafından
Benim doktorum iyidi iç kanamam vardı gece yarısı 1de alındım ben kürtaja ozaman kizm 2 yaşındaydı emiyodu hem kizm hasta oldu sütümden hastanelik oldu hemde bebegimi düşürdüm sabh karşı 5te kanamam kesildi adetim düzene girdi acı ağrı hicbiseyolmadi uyandgimda
(1,161 puan) tarafından
cok sukur  agrisiz  atlatmisssin canim
tarafından
Aynen canım
0 oy
(130 puan) tarafından
Nasıl öyle yapiyorlar iki kere kürtaj oldum ikisinde dr baygındım uyanınca agrım oldu diye ağrı kesici de yaptılar 
(1,161 puan) tarafından
bizde  yok ua
0 oy
tarafından
Saat kaçta oldun canım karnın aç değilse uyutmazlar ben de kürtaj oldum beni uyuttular 
(1,161 puan) tarafından
yok uyutmq  teklifi bile  yapmadilar
0 oy
tarafından
Ben azerbaycanda kurtaj olurken kapıda beklerken kadın bagıryordu.. Oyle korkdymkı. Doktora soyledım anestezı ıstıyorum. Oda tamam dedı. Anestezı parasız anestezılı paralıymıs. Amma rusyada hep anastezı yaparlar.gecmıs olsun
(1,161 puan) tarafından
canim bende  dedim ama  yok dedj
tarafından
Çene dediki pullu istiyirsen pulsuz sabunçu xestexanasinda pullu istedim.belke taniyarsan mehman hekim onun mesestralariydi
0 oy
tarafından
Ben anesteziyle bayiltilmistim
0 oy
tarafından
Cnm devlette aneztesi veriyo aslinda neden soylemedin
(1,161 puan) tarafından
burda  vermediler  canim
0 oy
(8,971 puan) tarafından
Beni bayiltilar gözümü açtığımda odadaydım.. eski usul öyle şimdi uyutuyirlar diye biliorum..
(1,161 puan) tarafından
kiz  ordan yapdilar  sorada  git dediler
0 oy
tarafından
Bni uyutmuşlardı kürtajda
(1,161 puan) tarafından
bana  hic bir sey yapmadilar
0 oy
tarafından
Genel anestezi yaptılar hicbirsey hatırlamıyorum geçmiş olsun canim
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Bizim öküzlər belə edirlər puludaa gedir insanın canida
(1,161 puan) tarafından
azersen he. heye  ordan dediler  dur get. hecne  etmediler
0 oy
(7,926 puan) tarafından
Benimde 17 haftalikdi suni sanciyla düşük yaptım sonra parça kalmış dediler hiç uyusturmadilar öylece yaptı çok canım yanmıştı bide beni azarladı adam rahat dur diye. Bittikten sonra yine iyi dayandın diyor bana tam bı aptl. Ogün çektiğim acilar hep üst üstüne geldi vallahi 
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Necesen canim . Azerbaycanda iyne vurmurlarki mende abort olundum agridan olurdum ama turkiyede keyidici hetta narkoz bele verirler :(   niye abort olundunki menmki inkisafdan dayanmisdi 6 heftelk 
(1,370 puan) tarafından
Naxcivanlisan bide:)mende buraliyam burda abort olundum  heyvan kimi davranirlare burda  heqiwet doxdur eledi meni seni kim etdi?
0 oy
(428 puan) tarafından
Ben ozelde yaptridim canim bayiltiyorlar özle odada oluyorsun zaten ağrım varsa ağrı kesici yapıyor kendini ne aan iyi hisediyorsan çıkartıyorlar.. vakumlu olarak aldırdım.ben doktorum rahme zararsız olsun dedi 
0 oy
(750 puan) tarafından
Eltim ünv araştırma hastanesinde yaptı Altan hap mi ilacmi koymuşlar ne kendiliğinden düştü dedi eltiminki de üç aylıktı kalp atışı yoktu
(1,161 puan) tarafından
yokcanim benimki 6 haftalikdi oylece  canli canli

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 490 göst.
20 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ♥️ADEL♥️♥️♥️♥️ (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 470 göst.
22 Mart 2020 Diğer kategorisinde ✨Gafsa✨ (2,891 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 77 göst.
0 oy