0 oy
148 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından

Kızlar 16 haftada erkek denilip sonradan değişen oldumu merak ediyorum doktor tam emin olamadı 

image

7 Cevaplar

0 oy
(2,704 puan) tarafından

Değişmez bence, benim de 17 hafta da erkek denmişti ve oğluşum oldu

-Reklam-
0 oy
(1,290 puan) tarafından
Evet ya küçük  oğlum 12 haftalık erkek 17 haftalık yüzde yüz kız dedi hatta bana cinsiyet resmi verdi bende bu erkeğe benziyor dedim doktor delirdi sen misin doktor ben miyim dedi geç sen otur o zaman dedi neyse ses etmedim  20 haftalık falan bir daha gittim aynı doktor gene yüzde yüz erkek dedi ben şok  ve dedim sizde erkek diye siz benı rezil ettiniz dedim adam utandı:)))
(1 puan) tarafından
:) :) anneler hisseder derler bende hep kız gibi hissediyorum çünkü diğer hamileliklerimden çok farklı bi hamilelik geçiriyorum tabi herşeyden önce sağlıklı olmasi
(1,290 puan) tarafından
Kız  hissetmek değildi  cinsiyet apaçık ortadaydı  valla  :)
0 oy
(2,066 puan) tarafından
Anammm bu benim bebişin aynısı kesê de aynı :) :) 
(1 puan) tarafından
:) erkek mi sizinkide
(2,066 puan) tarafından
Doktor emin değil ama sanırım :)
(1 puan) tarafından
Benim doktor da emin değil 1 hafta sonra tekrar gel dedi bakalım hayırlısı :) 2 oğlum var kızım olmasını istiyorum ama herşeyden önce sağlıklı olması
0 oy
(3 puan) tarafından
Bence de erkek
0 oy
(3 puan) tarafından
Bizim bebisi de erkek dedi. Pipiyi gördüm dedi ama ben bir umut ayrıntılık bekliyorum. Rabbim biliyor  bir oğlum var bir de sağlıkla sıhhatli  kız istiyoruz. Inşallah doktor yanılmıştır:-) Rabbim ikimizin de gonlune gore versin aminnnn
(1 puan) tarafından
Aminn inşallah canım ikimizde aynı durumdayız rabbimden umut kesilmez cuma günü tekrar gidecem  kaç haftaliksin
(3 puan) tarafından
17. Hafta dedi bunu bana canim. Şimdi 18 olduk
(3 puan) tarafından
Amin inşallah. Güzel haberler yazarsın burdan.
(1 puan) tarafından
Canım benimki kesinleşti cuma günü doktor %100 Erkek dedi hayırlısı olsun sağlıcakla gelsin Allah kucaginiza almayi nasip etsin
(3 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı, sağlıkla büyütmeyi nasip etsin canim. Güzel günler görün.
0 oy
(2,443 puan) tarafından
17 haftada kız dedi 21de erkek dedi canım. Şuan 25 haftadayız kesinlikle erkek dedi umarim daha da deģişmez ona göre hazırlık yapcam :)
0 oy
(812 puan) tarafından
Değişmez cnm bana 12.haftamda demişti erkek diye değişmedi erkek erken biliniyor 

İlgili bir soru bulunamadı

383,178 soru

11,468,726 cevap

35,071 kullanıcı

...