0 oy
821 göst.
Aile kategorisinde (169 puan) tarafından
Daha 1sene olmadı evleneli. Normalde öpmeden uyumayan adam bugün öpmeden direk yattı. İçimi döküp birşey anlatıyorum oralı olmuyor, dalgaya alıyor.Kaç gündür ailesi yanındaydı. Sürekli iş çıkışı gitti. Bugün dedim kaç gece beni yalnız bıraktın. Ayıp degil mi insan genç karısını yalnız bırakır mı dedim. Sende gelseydin benimle diyor.Annesigilde evine git karın yalnız diyeceğine neden karında gelmedi diyor. Ha 2gün önce gitmiştim bu arada. Yarında beklıyorlar eşim tek gıder giderse. Sadece gerçekten bu aralar bana düşkün degil onu fark ettim. 

15 Cevaplar

+6 oy
(12,994 puan) tarafından
Sende bırakma kocani git bır kaç saat içinde kalkalım de 

O opmediyse sen öp unuttun galiba de gülerek 

Kasıntı yapma kz kendine yok yere :)
(169 puan) tarafından
Gittim ama mesela dün gıttık ya cumartesi gene gelın dıyor annesı. Sonra gene cagırıyor
Cagırmalar bıtmıyor inanın
(12,994 puan) tarafından
Gidin durun biraz evinize dönün
(7,972 puan) tarafından
+++ beybimm cok haklisin
(1,272 puan) tarafından
Yalnız bırakma bence sende git eşinle. Bende sürekli kaynanamlardaydım hiç itiraz etmedim hoşlanmıyorum bu durumdan ama kırmak istemedim. Sonraları eşim uzaklaşmaya başladı kendi ailesinden.
(12,994 puan) tarafından
Teşekkürler ❤
Bende onu demek istiyorum selin
-Reklam-
0 oy
(6,361 puan) tarafından
Amann kız Allah başka dert vermesin sende git kocanla nolcak o öpmediyse sen öpüp uyısaydın belki o da senden bekliyodır
0 oy
tarafından
Oooo bacım dha yenisinz normal bunlar zamanla oturuklasir 
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Sende kalsan kuzum orda eşinin böyle yapmasi da doğru değil ama bilemedim yanında mi istiyor acaba seni
(169 puan) tarafından
Canım 15 dakikalık mesafede ne kalması. Ayrıca 2güne bir oraya gıdıyor. Anası çagırıyor. Bende inadıma gitmiyorum. Sanki zorundayım gıbı gel dıyor
(5,721 puan) tarafından
Masus yapıyor zaten annesi sen kız diye amacına ulaşıyorlar ama olan kocanla sana olur demedi deme
0 oy
(9,209 puan) tarafından
Snde onu kendine bağla gonderme evden anlarsn işte :D
0 oy
tarafından

Sende planlar kur çıkalım gezelim de anası çağırsa bile gidemez yani 

0 oy
(1,465 puan) tarafından
Eşini tek bırakman yanlış bence. Gitceksin eşinle bir üst üste 3-5 kaç günse dayancaksin 1-2 ay sonra yavaş yavaş kafasına giriceksin eşinin azalticaksin giderek azalicak ama sen sesini çok baştan çıkardığın için şuan eşin e yanlış geliyorsun ;)
0 oy
tarafından
Çok farklı bi ilişkiniz var evet bu adam evli Tabiki karısıyla gitmeli sende git kocanla ama telçl gönderme seni dinler mi bilmem ama 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Bence gitmediğin için trip stiyor sana cnm ya sende gidin gelin gönlü olsun yada bir plan yap bir yere gezmeye ya evde baş başa olalım ne bilim artık birşey bul 
0 oy
(384 puan) tarafından

Benimki öyleydi çocuk oldu şimdi bıkmışlar 1 ay gitmesek gelin demezler =NOT=ÇOK YARAMAZZ BIR ÇOCUK :woot:  evlenirini altına üstüne getiriyo hatta gidince şakasına bir sene artık gelmeyin diyo:))))

0 oy
(384 puan) tarafından
Bu arada tek gönderme git bende öyle yapıyordum kocanın hoşuna gider dikkat et doldurabilirler tek erkekler çabuk dolduruşa geliyo 
0 oy
(124 puan) tarafından
Canım okudum yaptığın yorumlara da baktım resmen beni anlatmışssın bizi de sürekli çağırırlar bende tam 1 senelik evliyim hele ki ilk zamanlar sürekli kahvaltıya bi gidiyordum akşam 12 e kadar falan bazen yatıya bunalmıştım şimdi hamileyim kahvaltıya falan çağıramıyo ama tabi gün içinde bekler bende bıktım inan inadına gitmek istemiyorum mecbur değiliz ama ne biliö
(169 puan) tarafından
Herkes git demişte. Benim işim gücüm yok kaynana evini mi beklıycem banane. Ben 10 15 gunde bır gıderım. Ogluşu gitsin sürekli. Alıştırmıycam kadını. Sende gıtme sürekli. Zaten bunlara hergun gıtsende yetmez
(124 puan) tarafından
Kesinlikle gerçi bende gitmeyelim dediğimde eşimle hep bi huzursuz oluruz bide benim yakınımda kimse yok ailem biraz uzak
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Canim sende git boyle yaparaan daha sogursunuz git git sonra deki askim bu gece isimiz var falan sirnas yalakalik yap :D mest et opmediginde sen op saril ozledim de surekli ondan bekleme ilgi goster ilgine alistir ve sen ilgiyi birakip trip attigin an farkina varir bu sefer
0 oy
tarafından
Demekki onunla sürekli gitmediğin için sana gönül koyuyor yada normallesiyor cicim ayları geçiyor bizde eşimle bir yıl olmadı evleneli bastada ilgili değildik şimdide değiliz hatta yan yana bile yatmayiz yinede geçiniyoruz çok şükür :-D
0 oy
(2 puan) tarafından
Yaaa o söylemeden sen söyle gidelim diye yemek yapsın ANSI gidin çay yapsın gidin sen isdr gidince sorun çıkarma bak sonra onlar senden bıkar biri der gelmeyin yoruldum koçan der özledim seni evimizde duralimm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 87 göst.
4 Nisan 2023 Aile kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 377 göst.
5 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Acemi annee (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 82 göst.
7 Mart 2022 Aile kategorisinde EbruMeva (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.