0 oy
278 göst.
Diğer kategorisinde (872 puan) tarafından
Kizlar afrodiziyak içeren parfümler  çok etkili oluyor diyorlar. Ben eskiden duymuştum ama hiç ilgilenmemiştim bu konuyla. Artık evlendim,  anne oldum, çok şükür.. Herkeste farklı ama benim ve eşimin aramıza günlük rutinler girince romantik olamıyoruz. Ne bilim herşey değişti. Sevgi saygı var ama eskisi gibi değiliz. Yada yaşlanıyoruz mu ne bilim. Afrodizyak li parfümler kullanan kızlar var mi burda? Hangi marka kullanıyorsunuz? Nereden alıyorsunuz? Bildiğim kadarıyla afrodizyaklar kendisi kokusuz oluyor, bir parfüm ile karıştırıyorsun , sonra etkisini gösteriyor. Onu da eşinizin hareketlerinden biliyorsunuz. Öyle okudum. Guvenilir internet mağazalar var mı acaba? Malûm ki küçük bebek ile dışarı çıkamıyorum. Teşekkür ederim. Herkese iyi haftasonu diliyorum.

8 Cevaplar

+2 oy
(3,550 puan) tarafından
Bebiş İnan o işler parfüme vs olmuyor. Cilve gerek.. Çokkca cilve işve.. Bakım lazım gecelik vs romantizm.. İlgi çekici olacaksın. Bakışlar çok önemli... Yatır bebeleri.. Gece Bi masa hazırla giyin süslen püslen sürprizler yap. Vücudun nasıl olur sa olsun giyin gecelikleri sık kokularını. Aç loş. Bir ışıkta nahoş bir müzik bunu arada bir tekrarla. Size özel gece olsun. Tekrardan aşkınız depreşsin.. Hislerinle yaklaş kocana. Herşeyi oldu bittiye getirmeyin. Biraz şey oldu kusura bakma ama yazmak istedim valla. 
(3,550 puan) tarafından
Ahahha valla yapıyorum kız ben.. Benimkinin başı dönüyor öyle olunca. Eski Türk filmlerinde ki gibi pijamayla yat kalk evdeyim diye bakma kendine adamların ruhu kararıyor. Arada Bi heyecan gerek. :D
(3,550 puan) tarafından
Rica ederim canım
(425 puan) tarafından
Oje surdum sevindi garip:))
(3,550 puan) tarafından
Ahahha kız Allah seni.. :) devamını getir bari de Bi duşa gir saçlarını ahenklendir. Kokular sürün makyaj yap. Güzel bir elbise giyin biraz dekolteli olsun. Geceye de masamı hazırlamayı unutma 2 bardak kola iki çıkolata fındık vs koy. İki mum yak meyve koy... Birde loş aşk müzikleri ac. Birde eşine hislerinle yaklaşmayı unutma.. Kendini ona hissettir. Bir ömür mutluluklar dilerim
(425 puan) tarafından
Tesekkurler canim cok saol
-Reklam-
0 oy
(73 puan) tarafından
Bende şurda bekliyim. Bende bu sıralar oyle bişey almayı dusunuyorum. Hatta soel diye afodizyak etkili parfum aldım kendi internet sitesinden hiç beğenmedim kokusunu. O kadarki kotuydu geri gonderdim. Tekrar arayısa gectim
(872 puan) tarafından
Benim arkadaşım Rusyada bir afrodizyak almış,  diyor afrodizyak kokusuz, belli bir  çeşit parfümler varmış, onlarla karıştırınca çok güzel kokuyor ve etkili oluyor dedi. Ben de internete yazdım Turkiyede öyle bisey bulamadım. Belki burda ismi başka. Inşallah buluruz.
(73 puan) tarafından
İnşallah canım. Bulursan banada haber ver :D
0 oy
tarafından
valla benim nisanliyken getirmişti eşim galiba doldurma parfüm oluyor ya öyle bişeydi dedigin gibi bişeyle karıştırıp doldurmuşlar heralde.nerde bulunur bilmiyorum 
0 oy
(25,223 puan) tarafından

Afrodizyak falan bilmem ben calvin clein git al kıy paraya bana dua et:D 

tarafından
O kadar he :)
Kaç tl o
(5,272 puan) tarafından
Kıyılacak kadar degıl resmen intihar sebebi bir fiyat :D
(25,223 puan) tarafından
Ben euphoria olanı kullanıyorum 290 tlydi en son baktıgımda bana hediye gelmişti 350 tlydi o zamanlar
0 oy
(120,123 puan) tarafından
kiz parfumle olmaz yaa sanirim
0 oy
tarafından
Parfüme inanma bacım yaa bence
0 oy
tarafından

Ben kullanmiyorum ama bundan cok kisi memlun 

image

0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ben kullanıyorum canım ama bı şeye yaradığını gormedim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 29 göst.
12 saat önce Alışveriş-Hediye kategorisinde Hulya27 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 11 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde 09090945 (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 172 göst.
4 Haziran 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Amour (171 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 195 göst.
7 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,848 puan) tarafından soruldu

385,362 soru

11,523,660 cevap

35,191 kullanıcı

...