0 oy
205 göst.
Diğer kategorisinde (6,807 puan) tarafından
Bu kaynanam olacak kadindan ben ne kadar kaciyosam uzak duruyosam kadin illa hersey burnunu sokuyor ben konusmuyorum egime gelince bile yuzune bakmiyorum evine adim atmiyorum dunde demistim yari parasini sen ver yarisini ben vereyimde bi koyun keselim demis sanki bana dana kescek esimi kandirir yaptirir ama dun aksam eger kesersen para verirsin seni orda birakir cikar anama gider bayram yapar gelirim dedim cocugunla karinsiz bir bayram daha gecirirsin dedim yani kac bayramdir bu kadin yuzunden huzursuz oluyorum onu orda oylece birakirim valla sinir oldum iyice sacma sapan dusunceleri var uykum kacti daha bayramada cok var bu takintili halimle dusunur dururum hayir birde parayi verecek adi ben kurban kestim olacak niye ona dusun kurban bize dusmuyor mu oyle degil mi allah rizasi icin kesilecekse benim esim adina kesilsin eminim ki oyle olmucak annem dururken ben mi kesim der atlar ordan dua edin vazgecsin

2 Cevaplar

0 oy
(812 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun cnm hatırladın mı Bni Sena ben üyeliği sildirmiştim gri geldim valla keşke eşin bırakmasaydı işini tayin olur uzak olursudunuz eşinde kayınvaliden de çok sıkıntılı Rabbim yardımcın olsun bir ana annen inde babamla sorunları var diyordun nasıl iyi mi şimdi iş konusunda zorluk olmuştu 
(6,807 puan) tarafından
Benimkide 17 gun sonra 2 yasina gircek aman allahim acayip yaramaz ve inat canim ufak tefek bisey
(812 puan) tarafından
Bnimde öyle kız aşırı su seven asla oturmayan bir canavar oldu bekliyoruz beyefendi tatile götürücez yoksa asla enerjisi bitmiyor asla eymenler hep böyle
(6,807 puan) tarafından
Eymenler bal  ball benim oglumda yaz kis suyu cok seviyorr valla birde ayranci
(812 puan) tarafından
Evetttr kız benimkininndr en sevdiği şey Ayran sbaha akşam ver doymz ayrana :D
(6,807 puan) tarafından
Ha haa valla benimkide oyle suan bile iciyor markete gidince alacagi ilk sey ayran milletin cocuklar cipss kola cikolata alir benimki ayran
-Reklam-
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Yanı tabi benimde bildiğim küçük baş ortaklık olmaz. O parayı alıp kendi niyetine kesecek. Bi de belli ki sen doymuşsun kaynana artık ne oldu böyle 
(6,807 puan) tarafından
Hic sevmiyorum canim neler olmadi ki

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 421 göst.
30 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 94 göst.
0 oy
7 cevap 392 göst.
1 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Sni ck iyi anliyorum (910 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 199 göst.
12 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Eslem123 (9 puan) tarafından soruldu

377,203 soru

11,288,338 cevap

34,696 kullanıcı

...