0 oy
266 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
33 aylık oğlum ağzında tutuyor yaa yanağında biriktiriyor alıp yenisini veriyorum aynıı meyve suyu su süt veriyorum yutmuyor napıcamı sasırdım büyün gün almasam tutuyor yanak şiş geziyor ceza verdim demin yine aynıııı :(( tek cocuk sıkılıyor mu kreşe versem mi diyorum az psikolojisi değişir kendine güveni gelir belki altıda bezleniyor böyle alırlar mı bilmiyorum ama cünkü altını zor değiştirir pipisine dokunulmasonı istemiyor napcam ben cok mutsuzum :((( 

5 Cevaplar

0 oy
(5,314 puan) tarafından
Altı bezli iken almıyorlar cnm   yutmaktamı zorlanıyor yoksa oyun olarak nı yapıyor
tarafından
Zorlandığını sanmıyorum pasta verdim kocaman kocaman acıyor ağzını işine gelirse
(5,314 puan) tarafından
Sevdiği şeylerle yedirmeyi dene ben bizim oğlana kedi takliti yapıyorum gel pisipisi diyorum öyle yediriyorum
-Reklam-
0 oy
(3,552 puan) tarafından
33 aylik diyorsun bezi artık biraktirabikirsin . Kendi de yiyebilir aslında 
tarafından
Bezi bıraktırmak cok istiyorum ama denedik yapamadık oturmak istemiyor lazımlığa pipisinden korkuyor gibi dokunulmasını istemiyor 25ibde psikoloğa gitcez ondan sonra inşallah
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Canım bez bıraktırma zamanı gelmiş bence inat devreleri oluyor 3 yaşında o zamana bırakma hiç yapmaz. Alışınca kreşe verebilirsin
tarafından
Tatlım istemem mi ama oğlum istemiyor tuvalete yapalım mı oğlum diyorum beni fln hep görüyor sifon la ilgileniyor ama icraat yok hayır diyor neyapıcamı şaşırdım benmi beceriksizim bilmiyorum ki
(2,768 puan) tarafından
Suçu kendinde neden arıyorsun balım tabiki her anne gibi bebeklerimizin hep iyiliğini istiyoruz. Benım kızımda inatlaştı 3 gün çok zor olmuştu sonra oyunlarla öğrendi klozet aparatı çok işe yarıyor tam oturdukları için üzerine renkli dikkatini çeken yapışkanlar vs dikkatini fazlasıyla çekebilir
tarafından
Doğru diyorsun canım suan adet ve gribim biraz gergin olabilirim adetim bitince deneyim bari ama agustos başı tatile gitcez dönüşe mi bıraksam yaa onda kararsızım
0 oy
(48,809 puan) tarafından
abur cubura gelince yiyo benimkide onun harici hep tok
tarafından
Vermicem artık abur cubur ona güveniyor
(48,809 puan) tarafından
makarna mercimek çorbası ve tarhana baska bişey yemiyo bunları da bitirmiyo zorla bes alti kasik yiyo
tarafından
Aynı canım hiç. Vitaminli bişey yemiyorr
0 oy
(4,668 puan) tarafından
İmkanin varsa kreşe yolla kuzum.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 370 göst.
28 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ysb (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 455 göst.
2 Nisan 2023 Aile kategorisinde Rabiae (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,011 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Bayannn1 (1,140 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 414 göst.
25 Haziran 2022 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu

381,702 soru

11,426,604 cevap

34,987 kullanıcı