0 oy
457 göst.
Diğer kategorisinde (221 puan) tarafından
Akraba ziyaretlerinden cok yoruldum :$ esımın annesi anneannesi abisi 2 teyzesi dayısı kuzeni 2 halası benim annem dayım kuzenim cok sukur bitti ve cok yoruldum 32 haftalık hamıleyım  beni anlayanda yok sızdede varmı boyle durum :$

6 Cevaplar

0 oy
(5 puan) tarafından
Vallahi bende bu durumda hiç bir yere gitmem canım vallahi ben de 37 6 gün hamileyim bana hiç gerek yok dediler akrabalarımız çok şükür telefon açtım herkese ama Allah kurtarsın canım 
(221 puan) tarafından
Canım esim anlamıyor ki valla ayakkabımı bile baglıyamıyorum beni surukluyor sureklı terlıyorum oturamıyorum kalkamıyorum dusuncesızlık yapıyor
(5 puan) tarafından
Şimdiden böyle sorumsuz adamsın ileride düşünemiyorum senin bu durumuna canım ya büyükler Bırak onlar düşünmesi lazımdı Ama onlar da düşüncesiz Yapacak bir şey yok canım Allah kurtarsın
(221 puan) tarafından
Amin ınsallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
ben tatile geldim canim mersine esim ve cocuklarimla kafa dinliyorum 
(221 puan) tarafından
En ıysı canım walla gez gez gıtmedıgı yerlerde gıtmek istiyor bu bayram hıc halim kalmadı
0 oy
tarafından
gezmememietim gecen gece kurban bayraminda bayraminda kimsede beklemedi zaten bu bayramda esim çalışıyor diye gezmedik rahatım:)
(221 puan) tarafından
Yoruldum bende canim dusuncelı bıtane insan yok cevremde
tarafından
teyzemin dort cocugu var biz iki kardesiz dördündn biri gelir o ikimizi birden bekler
0 oy
tarafından
Ilk kızımı kurban bayramında gezecem derken doğurdum:) öyle bir yemişim ki üç gün acıkmadım ")) 
(221 puan) tarafından
Yemekten ziyade mahvoldum canım geze geze ayaklarım sıstı kimse anlamıyor beni
tarafından
Amaaan kim anlayacak kuzum seni senden başkası düşünmez ne yazik ki
(221 puan) tarafından
Kocamın dusuncesızlıgı oo
0 oy
tarafından
Ben 19 haftalk hamilym ve kuzenmin dugunu vardi gitmedm bayramlasmayada kimseye gitmedim felaket yoruluyorum cnku  bebegm herseyden herkesten onemli bnm icin ne yapayim 
(221 puan) tarafından
Deli oluyorum ama mecbur ıste canim karsında dusuncelı insan yokkı
tarafından
Sende haklisin canim insanlar dusuncesiz halden anlamiyorlar kendileri o yoldan gecmemis gibi ben telefonda bayramlastm  artk cok cabuk yoruluyoeum ve arabmzda yoktu zaten hava sucak kendmi tehlikye sokamdm
(221 puan) tarafından
Araba varda canim sıcaktan mahvoluyosun gıttıgın yerde oturamıyon kalkamıyon ayakkabı bile baglıyamıyorum dahada kıcını yırtsanda Bı yere gitmem dedım :) hak etti
tarafından
Aynen yol bile yoruyor insani arabada olsa aman otur evindd oh mis vallha
(221 puan) tarafından
Aynen canim dogru soyluyosun
0 oy
tarafından
ben gecen bayram 36 haftalik hamileydim tek kaynanamla anneme gittim gonul koyan olmus esimde kizmiss size gelecez die esimi sikintiya sokamam die bu bayram 42 gunluk.bebegimle gezdik odaa 40da evden hic cikmadigim.icin normslde bu bayramda gezmicektikk esin bisey demedikce bosver 
(221 puan) tarafından
Esim bırakmıyor ki canim yoruluyorum diyorum dahada yarın nereye gitsek diye dusunuyor:)

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 190 göst.
0 oy
18 cevap 838 göst.
10 Kasım 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 292 göst.
31 Ekim 2019 Aile kategorisinde Papatyasever (3,136 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 349 göst.
2 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde sekerparem (124 puan) tarafından soruldu