0 oy
66 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Tecrübeli annelerin tavsiyesine ihtiyacım var ?

Kızım 19 aylık oldu  gece emzirmesini kesmek için çünkü zaten hiç sütüm yok diyebilirim. Gece de boş emiyor çünkü dün kolumu emdi ihtiyacı olan sadece orda olduğumu bilmek buna eminim. Emziği 6 aylıkken bıraktı gece 2 defa falan uyanır emmek için emzik verip geri dalmasini mi saglamaliyim sizce ?

2 Cevaplar

0 oy
(25,223 puan) tarafından
Bu aydan sonra emzik vermek büyük hata olur. 
tarafından
Valla zaten kendisi bıraktı 6 aydan sonra hiç kullanmadi. Gece emzirmesini nasıl kesebilirim peki yada sütüm diye tümden mi kesmeliyim bilemedim
(25,223 puan) tarafından
Valla inan bende bilmiyorum bu konuyu benimki de 14 aylık meme bağımlısı gece 100 kere kalkıyo memeyi ağzına alıp geri uyuyo. Benimki hiç emzik tutmadı. Sende bırakmışken bence verme sakın zaten bikaç ay sonra bide emziği bıraktırmak için uğraşırsın
tarafından
Valla o da var haklısın. Allah yardımcımız oldu memeden kesmesi tuvalete alıştırması derken bitmiyor süreçler:)
(25,223 puan) tarafından
Bitmez bitmez canları sağolsun :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hayır tabiykide emzik de iyi birşey değil canım meme de verme emzik de verme en fazla 2 haftaya alisir
tarafından
Öyle mi alışır mi peki gece uyansa ne yapmalıyım alıp kucağıma sallayayim mi
tarafından
Hayır sadece elinle destek ver bir zaman sonra kendi kendine uyumaya alsiir

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 215 göst.
26 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 240 göst.
5 Mart 2021 Diğer kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 95 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 83 göst.
3 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ...... (705 puan) tarafından soruldu

384,735 soru

11,508,483 cevap

35,165 kullanıcı

...