0 oy
133 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar ben 2 yıllık evliyim tedaviyle hamile kaldık 1,5 yıl tedavi gördü eşim öyle hamile kaldım 6. Ayımdayım şu an ama ben hamile olduktan sonra eşimin falan ilgisizliği oldu bana karşı hala da öyle neyse o konuları açmayacam ama artık gerçekten hamilelik beni zorlamaya başladı doğru dürüst bir şey yapamıyorum (temizlik,yemek) tarzında eşim bana hiç destek olmuyor bu konularda bende çalışıyorum yorgunum diyir ama ne kadar da olsa çok kırılıyorum bir şey de yapsa somurtarak yapıyor çok zoruma gidiyor  o yüzden ben en az bir 5 sene falan çocuk getirmeyi düşünmüyorum çünkü tek başımayım annemde uzak kaynana desen zaten yapmıyorlar bana bir şey 

Allah Nasib ederse sağ salim doğum yaparsam spiral en kısa sürede ne zaman takılıyor bilgim yok yardımcı olabilir misiniz 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşine sor canm tek basinami yapmissin cocugu . Kiz birak sende yapma iş güc senden degerlimi sanki. Geleyim spral meselesine canm dogumdan sonra 60. Gun taktirdim adet degldim özel hastanede taktirdim saglik ocaklari.takmiuo agri fazla hisseymedim 2 dakikalik bi işlem hafif bi adet sancisi gbi agri oluyo o kadar
tarafından
Kac kişi online allah bilir sadece ben cevaplamisim sorunuda buda ayri bi enteresan burdakiler
tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim
tarafından
Yani sanki ayrım yapılıyor  çünkü farkediyirum puanı yüksek biri sorunca hemn cevaplar yazılıyor ama yine de sorun değil ben soruma cevap aldım sağolun tekrar
tarafından
Rica ederm canm ne demek aklina tkilan bisey olursada özel den de sorabilirsn bana sorun yok cevaplarm ben
tarafından
Tamam canım, çok teşekkür ederim olursa sorarım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Spirali 40 çıktıktan sonra adetli yada adetsiz farkrtmez takılır

Adetli olursan hemen takılır adetsizsen gebelik testi yapılır kadın doğum yada aile planlaması takar

1 hafta ilişki yasağı olur 1 ay sonra kontrole çağırırlar
tarafından
Benim arkadaşım hemen doğumda takmış baya da sıkıntı çekti bu yüzden o yüzden sizlere de danışmak istedim
tarafından
Doğumda nasıl takarlar ki rahim toparlanmadan takamazlar eğer normal doğumsa..kayabilir çünkü rahim geniş oluyor
tarafından
Valla canım normal.dogumda takmış özelde, bende şaşırdım ama büyük cesaret etmiş
tarafından
Peki kaymamış mı? Ben bebek 2 aylıkken taktırdım adetsiz test verip yaptılar..adeti de 6 ay sonrasında oldum..2 sene olacak neredeyse..3.taktırışım benim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 134 göst.
0 oy
5 cevap 240 göst.
4 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Seda3115 (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 112 göst.
0 oy
4 cevap 117 göst.
23 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Sedaa. (118 puan) tarafından soruldu

382,892 soru