0 oy
191 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,550 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar benim göğüs uclarımın etrafında yani renkli olan yerlerde sivilce yada siğil gibi şeyler var. Sanki fazladan meme ucu gibi. Kendimi bildim bileli öyle sol tarafta daha fazla var. Suan hamileyim sıkıyorum içinden sıvı çıkıyor. Gebe değilken de sıkardım yine cıkardı ama az. Şimdi biraz daha fazla çıkıyor. O kadar sinir oluyorum ki. Sizce onlar meme ucu mu fazladan. Valla sinirden resim atacaktım emojileyip dur dedim belki bilen biri çıkar.  Bu benim değil netten indirdim ama şu şiş yerlerin daha büyüğünü düşünün. 

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Herkeste var bu nye takiliyon ki bu kadar dogumdan sonra gecio zaten
(3,550 puan) tarafından
Canım benim değil ki. Altına yazım okumadın mı. Benim memeler buraya atılacak kadar güzel değil :d
tarafından
Hic gülecegim yoktu :) resmi gorünce yaziyi hic okumadim uyarmak istedim kusura bakma
(3,550 puan) tarafından
Önemli değil canım. Olur öyle.
-Reklam-
0 oy
(1,108 puan) tarafından

Bilemiyorum hiç duymadım da görmedim de canım bı doktora gittin mi hiç bende merak ettim şimdi:angel:

(3,550 puan) tarafından
Doktora sormaya utanıyorum ya. Oyle bir şey ki.
(1,108 puan) tarafından
Benimde mememle ilgili problem var canım utancımdan gidemedim :) iş çığrından da çıkıyor bayramdan sonra gideceğim bakalım
0 oy
(1,691 puan) tarafından
sıkma canim ben de yeni hamileyim bendede ayni hamilelikte normal
(3,550 puan) tarafından
Canım hep vardı da hamilelikte iyice büyüdü ve resmen bildiğin sıvı akıyor.
(1,691 puan) tarafından
doktora git o zaman canim ayrica fotoyu kaldir bence google dusuyor
0 oy
tarafından
Git bakalım normalde öyle olmuyor var olanlarda yazmış ama ben hiç gormedim
0 oy
(3,007 puan) tarafından
Benim kaynanamda vardi. Doktora götürmüştüm. Gogus kucultme istedigi icin doktor ac bakalim dedi acti senin dedigin gibi seyler gördü. Sen once su mantarlarini tedavi ettir dedi ilac yazdi yolladi. Bence doktora görün utanilcak birsey degil
(3,007 puan) tarafından
Valla o zaman doktor oyle demisti ama nedir ne degildir bilemicem. Cogu insanda var diye belki doktor onemsemistir. Belki branşı degil diye bir yorum yapmamistir.
(3,550 puan) tarafından
Kontrole gittiğimde gösteriyim o zman... Doğumdan sonra sütten kesince bende göğüs için basvyrcaktım. Devlette büyütme işlemi yapılıyor mu acaba diye. Benim göğüslerim de yok denecek kadar ufak. :(
(3,007 puan) tarafından
Goster canim saglik bu ihmal etme. Valla ben buyutme isini bilemem genelde kucultmeyle ilgileniyorum. Devlet şartları cok fazla prosedürler cok baya zor olursun yani. Keyfi degil de ihtiyacın oldugunu belli etmek onemli. Ben kucultmek icin basvurdum. Boyun fitigi ameliyatliyim bir cok sarta uyumluyum. O zamanlar hamile kaldim devamini getiremedim.
(3,550 puan) tarafından
Hmm keşke bu işlemlerde kolayca olsa. Gerçekten hani karın sarkması ameliyatı gibi. Çok yüksek fiyatlar istiyorlar. Silikon südyen olmasa erkek döşü gibi... Yukarı uzanınca südyen fırlıuo yukarı. Düşün. Bu ara az birwz büyük duruyor oda doğuma az kaldı o yüzden sonra fos diye söner. İnsan eşine karsı da utanıyor kendim de öyle beğenmiyorum.. Çok büyüğü de istemem ama şöyle birwz olmalı bence. Kardeşilerimin göğüsleri ideal benimki tırt.. Hep annemin erkek givi yetiştirmek istediğinden dolayı olsa gerek. Nedense beni öyle yetiştirdi. Erkek kardeşim de olmasına ragmen. Etek vs giydirmez hep pantolon giydirir Di. Bende doğal olarak büyümesini hiç istemezdim. Az Bi yeni yeni çıkmaya Baslayınva sinir olurdum. Cahillik işte küçük yasta. Şimdi de yok diye üzülüyorum
(3,007 puan) tarafından
Kucuk olanda dertli buyuk olanda dertli canim. Bende hicbir kiyafet alamam goguslerimi sigdirabilmek icin 44 beden aliyorum terzide alt tarafi daralttirip 38 beden yapiyorum falan hersey sorun bak yaz geldi çile basladi altlari terler piser kuru tutmazsan koku yapar.kizarir hepsi ayri cile. Devlet hastanelerinin boyle konularda yarali parmaga işedigini gormedim.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 123 göst.
+2 oy
11 cevap 367 göst.
30 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (277 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 122 göst.
27 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Melo B. (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 216 göst.
30 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde prensesinannesii (92 puan) tarafından soruldu

396,455 soru

11,859,143 cevap

35,956 kullanıcı

...