0 oy
181 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (124 puan) tarafından
Kızlar birazdan antrikot yapıcam ama nasıl yapılır bilmiyorum eşim çok istedi bilen varsa detaylı anlatır mısınız bide yanına ne gider patates püresi düşündüm

6 Cevaplar

0 oy
(347 puan) tarafından
internetten bakmalısın
-Reklam-
0 oy
(261 puan) tarafından
Sarimsak rendeliyorum ben zeytinyağı tuz karabiber  kirmizi toz biber kekik iyice karistirip antrikotları  bu sosa buluyorum ağzını streçleyip dolaba kaldırıyorum biraz çeksin sosu iyice diye sonra döküm tavami iyice kizdiriyorum orta yuksek ateşte arkalı önlü direk pisiriyorum ama balkonda yap küçük tüpün varsa duman yag olmadin mutfagin cok beğeniyoruz biz
tarafından
Anlatmis benimki aynen böyle iyi tarif
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Sos baharat sewersen üzerine ekele. Ben tereyağında yapıyorum eti dovdukten sonra
0 oy
tarafından
Hiç yapmadım yemedim de post üste çıksın 
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Biz sossuz yiyoruz tadi oyle cikiyor acikcasi tavayi iyice bi kizdiriyosun yagsiz yapismaz tavada arkali önlü mühürluyorsun daha sonra surekli arkali önlü ceviriyorum suyunu salmasin diye suyu icinde kalinca daha guzel oluyor en sinundada tuzunu serpip guzel bi kizartiyorum hemen pisiyor zaten 10dk falan suruyor pisirmem 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Tencereye koy ateşi harla. Suyunu salınca ateşi kis. Kendi kendine pisecek tuzunu da at. Suyunu çekince bir bak pişmemişse biraz sıcak su ekle en son da 1 yemek kaşığı tereyağı ekle. Pamuk gibi olur 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 3,006 göst.
0 oy
6 cevap 135 göst.
0 oy
10 cevap 321 göst.
19 Ekim 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde bayan.anonim (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 476 göst.
3 Eylül 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,141 soru

11,379,920 cevap

34,869 kullanıcı

...