0 oy
449 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Sizinde kaynaniz böylemi ben evin tek geliniyim  oturdugumuz yerde eşimin yengeleri var kaynanam sürekli onlarj begenir mesela ben ev alırken evin avizelerini alcaz duşakabin takdircaz kaynanam yenge begensin dio bende kızdım o ne alaka benim evime dedim sürekli kaynanam böyle onun yemeklerini begenir onu begenir ben ne yapsam yaranamam ama kaynanamın akrabalarıda gelinin cok iyi maşallahi var işi gücü güzel yapiyo derler   bemde aşırı titiz biriyim evim heryerim düzenlidir kaynanamlar yengelr öyle deil bu yüzden beni dışlarlar titiz oldugum için bende böyle yaptıklari icin sogudum onlardan ben napayım bu insanlara akıl verin aksine eşim ve kayınpederim yemeklerimi cok begenirler kaynanama kızar kayinpederim sen hiç çesit yemek yapmion daha gelini begenmion die 5senelik gelinim ne yapsam kaynanam yengelri begenir

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kocan beğeniyor yeter bırak kaynana ne derse desin fazla muhatap olma
tarafından
Orasi öyle ama evime geldiginde bende tuhaf oluyorum bişey yapsam hemen kulp takar eşim annesine der herkesin yeri ayri anne  böyle yapma der
-Reklam-
0 oy
(1,577 puan) tarafından

Kıskanç işte kaynanan canım. Başka açıklaması yok 

tarafından
Çok kıskanc insan demezmi oglum mutlu yuvasinda bende nie başkalarini begeneyim benim gelinimin onlardan neyi esksik demez
(1,577 puan) tarafından
Aman boşver kız eşinle kayinbaban senin tarafındaymış. Gerisi çokta fifi:))
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Yapan her zaman elestirilir

Bilmeyen biri yapmadığında o bilmiyor zaten derler

Sen bildiğini oku boşver. 
tarafından
Ben görmüş terbiyeli insanin kime nasıl hitap edilir bi misafir gelsin nassıl agirlamayı bilen biriyim ama onlar òyle deiller sirf ben herseye özendigim düzenli oldugum icjn onlara farklı geliyorum
0 oy
(2,750 puan) tarafından
Kaynanamda kızkardeş  kizi huyu var yenge degilde kendi pistir beni begenmez burun kivirarak bakar herkese aman onu kim napcaksa

Yatak odam yerleşirken  kizkardesimin kizlari odayi boyle yapsin dedi demisti bende daha evlenmemistim birakta evimi ben karar vereyim demistim ☺️
tarafından
Ah kuzum benim kaynanam kıziyla beraber esyami secmisler bi de aldik die ariyolar ben naptim gittim esyalri degistirdim    sonra o esylarida kaynanama dedim sen böyle yaptin bana sormadan  herseyi kaynanam kizi yengesi begensin yapsın istiolar
(2,750 puan) tarafından
Izin verme haddini  bilsin
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Ayy yenge deme bana bizdede var o ama konular farklı tabi anlatmaya kalksam uzar kapı karsimdalar konuşmuyorum 1ayi geçti hemen hemen yeter artık apartman kendilerini sanıyorlar istediği gibi davranıyorlar artık kendini görsün bı anladı çoktan ne kapımı çalar ne bişey şimdi bayram gekiyo ona kayiriyom hiç istemiyom görüşmek fln
tarafından
Aynen bizimkide öyle evime gelse sanki ben evde yabanciyim evv onun gibi davranir bu yüzden cok kavgalrimiz oldu herkes yerini bilse ne guzel olur haayat
(2,330 puan) tarafından
Bundan sonra bilecek işte çek sende elini ayağını kayinvalidene desoyle kim ya onlar de hep bana onu ovuyorsun de çok begeniyorsan sen yap onun gibi de ben beğenmiyorum hoşuma gitmiyor kıyaslama yapma de bı kere bidaha söylemeye cekinir
0 oy
(504 puan) tarafından
Hepsi aynilar canini sıkma kiskaniyo iste bende cok cesit yaparım o salata felan bile yapmaz tek ana yemek olur. Bende bize geldiklerinde tatli salata yesillik vs koyarim hem kizar niye cok cesit yapiyosun yazık paraniz gidiyo der hemde yapinca bi güzel uer ☺☺
0 oy
(9,001 puan) tarafından
Kocan beğeniyor sende kendini kendini bilion takmamaya çalış kaynana işte illa bi kulp takacak
0 oy
tarafından
Benim kaynanamı anlatıyon sandım bi an :D hahahah valla umrumda olmaz zıkkım yesin kız boşver beğenmese beğenmesin çevre seni överken o beğenmezse herkes der zaten gelin iyide kaynana fena derler 
0 oy
(13,102 puan) tarafından
Kaynana işi gücü yok dert arıyor kendine seni de sinir ediyor cok gıcık 
0 oy
tarafından
Benim.kayinvqlidemde benim gelirlerime kimse karışmasın ne isterlerse onu alırlar der
0 oy
tarafından
Benimkide öyle yapıyor canım sürekli benim yanımda eşinin kuzenlerini över diğer gelinleri över ilk gelinim bende şimdilik tekim kayinlarim var ama bilerek yapıyor zoruma gitsin diye zaten dolmuşum bir daha yapsa dayanamayacam saygımı bozucan zor tutuyorum  kendimi
0 oy
(2,975 puan) tarafından

Aa benimkini anlatmissin:D hic takma ya benim kaynanam bir gun dedi ki şunun gelini her hafta gelip kaynanasinin evini temizliyormus yemegini yapıyormuş dedi. Bende niye kaynanasinin eli mi sakatmis yoksa kendine hizmetci mi almış dedim. Alttan alttan hep sunun gelini sunun kizi sunun bunu diyor bende pat pat laflarimi soyluyorum. Uslunana kadar devam edicem 

tarafından
Vaalla benimkine laf sòylesen 9 köyü birbirine katar
(2,975 puan) tarafından
Katsin. Benimkide oğluna yetiştiriyor. Neyse ki kocam herseyin farkinda da ses etmiyor takilin boyle diyor
tarafından
Benim kocamda öyle arkamda kaynanama diyorum bak yapma böyle sana bisey olursa kim bakcak sana onlarmı  yüzün olsun baktirmaya dedim herkes dedim kimsenin hayatina karısmasin kaynanam kardeslerim.dio ölüyo oglunu bile okadar sevmioo
(2,975 puan) tarafından
Dinlemezler o yuzden cevabini ver gec bacim. Bende diyorum sapla samani ayir. Sen beni herkesle bir tutuyorsun dedim. Ayiramadi. Onceden esimin annesi gibi bir ayricaligi vardi. Suan sokaktan gecen biriyle arasinda fark yok
0 oy
tarafından
Anlattıklarının hepsini yaşadım yaşıyorum bende yenge yok ama görümce var

Kızım bilir kızım eder ah kızımın yemeği 

Pff
0 oy
tarafından
Keske bnide dışlasalar hatta benimle muhattal bile olmasalar ne gzl olur :) canm eşin begeniyomus iste bosver digerlerini 
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Valla kimseye fikrini sormam bişey yaparken 

İkincisi kim titiz kim seviyor beni zerre umrumda deil 

Sen neden takıyorsun bukadar milleti .

Benm kaynanam yemegimk begenmese çay bile vermem ona
tarafından
Takmıyorum gercekten  ben takmadigim için kaynanam cıldırıyo ama yaptıgı  ne biliyimusjn hemen ogluna gelin seni degistirdi sen anneni istemion sevmion ogluna boyle yapiyo
0 oy
(200 puan) tarafından
Kıskandıgından begenmiyor bnm kaynanamda öyle 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 429 göst.
26 Aralık 2021 Aile kategorisinde sarenn (50 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 408 göst.
25 Kasım 2021 Aile kategorisinde sarenn (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 1,525 göst.