0 oy
425 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ihlasin robotunu almıştım biliyorsunuz komşum kapıyı çaldı yoğurt mayası almak için evi supururuken gördü yarın bana da ver de evi çekim dedi çekim.gucunu bilenler bilir çok da yakın değiliz yani konuşur ederiz bana gelmistir bir iki kez o kadar siz olsaydınız verir mıydınız benim içimden gelmiyor nedeni ise az boz para vermedim

25 Cevaplar

0 oy
(1,826 puan) tarafından
Kız onun servisi de pahalı bende De var nadiren acarım korkumdan cok samımı olsan ve yakın olsa neyse de benm ıxım giderdi yanı verirken ama veremem de denmez nasıl bı bahane bulsan kı
tarafından
Kız artık en kıymetlimiz oldu bu süpürge kullanmaya kıyamazdın zaten 6 bin verince ben de 3 aydır var ama her gün kullanırım günlük aparatını..haftada 2 de derin temezleme aparıtını kullanırım
tarafından
Veremem Dicem canım ya zaten
-Reklam-
0 oy
(447 puan) tarafından
Şimdi bende de var aşırı pahalı Bi makina ve hassas ben komsuma bir kerwligşne verdim ama içim gitti bişey olur diye tavsiyem samimi degilsen verme 
tarafından
Yok canım vermicem zaten
0 oy
tarafından
Cnm yoğurt mayası değil ki veresin.bozar elinde kalır.gitsin alsın.bu kadar da olmaz yani.oolmaz hadi acil ihtiyaçtan bir iki verirsin de.ki vardır bence elinde süpürgesi.verme cnm.
tarafından
Veremem canım birşey olsa elimde patlar vla makine
0 oy
tarafından

Buse sen bana yolla onu. :D

tarafından
Ahaha al kuzum :)
0 oy
(44,868 puan) tarafından
Ben evimde komşum ne isterse veririm ama elektronik seylerimi vermiyorum bida alması benim için zor şeyler onun dışı herşey veririm
tarafından
Bende herşey veririm severim komşuculugu ** isyedifi şey ucuz birşey degil vermicem canım

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 200 göst.
24 Mayıs 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Susambebek (160 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 51 göst.
29 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Melekyuzlu44 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 41 göst.
14 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Em!ne (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
6 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yesra (68 puan) tarafından soruldu

399,822 soru

11,959,394 cevap

36,127 kullanıcı