0 oy
851 göst.
Diğer kategorisinde (660 puan) tarafından

Amcamın oğlu abi derim ( 35 yasinda) ben de 27 yasindayim başka Bi kuzenimin düğününde oynarken oyun esnasında Bi an kıclarimizi tokusturmusuz:angel: ben hatırlamıyorum bile tam da o anı eşim görmüş 2 gün surat yaptı 1.5 sene oldu aklına geldikçe söylenir bu bayramda o kuzenim abim dediğim oğluna sünnet yapacakmış eşime gitcez mi dedim oyuna kalkmicaksan gideriz diyo.

sizce abartiyo mu sizin kocalrda da varmi böyle durumlar

30 Cevaplar

+3 oy
(5,134 puan) tarafından
Kişi kendinden bilir işi 
(660 puan) tarafından
Diyosun  :/ dur bunu dusuncem
-Reklam-
+1 oy
(261 puan) tarafından
Yuzde bir milyon gakli bence oyle bisey gorduyse
(660 puan) tarafından
Aynen bende hak veriyorum da 1.5 sene oldu hala unutmamış
+1 oy
(7,972 puan) tarafından
Valla kuzen degil dayi.amcaya bile güven olmaz eşimin kesinlikle sınırlaır vardir istersem abi emmi dede deyim yinede mesafem çok fazladir kii böylede olmasi gerek ama dügüne gidilir 
(660 puan) tarafından
Tabi cnm bende öyleyim aslında ama bian olmuş iste
0 oy
(27,353 puan) tarafından

E yani kötü bir görüş olmuş yani denk körü gelmisssiniz .

Normal kıskançlığı

(660 puan) tarafından
Aynen öyle ya hatırlamıyorum diyince inanmiyo
0 oy
(13,837 puan) tarafından
Kuzenlerimle selamlaşsam bile olay çıkarıyor. Ustelik 40 yaşinda abi dediğim kuzenimle. 
(660 puan) tarafından
Erkekler böyle galiba
0 oy
tarafından
Hakli bence eşin seven adam kıskanır ve demkki adamın icne oturmuş o durm 
(660 puan) tarafından
Baya oturmuş kız aklına geldikçe söyleniyor hala
tarafından
Erkekler unutmaz canim
(37 puan) tarafından
Aynen erkekler unutur derler ama unutmuyorlar
0 oy
tarafından

Hahaha kiz oynarken dunya umrumda olmuyo o an muzigin ritmine kaptiriyom kendimi esimde bilir bisey demezdi ama senin esin kiskanc galiba biraz:D

(660 puan) tarafından
Aynen :) Bi de kuzenim içki içmiş eşim içkiyi de  sevmez daha da Bi sinir oldu
0 oy
tarafından

Kıskanır doğal olarak ben eşimle kuzenim yüzünden kavga ettim ilk evlendiğim zaman benim bi suçum yokdu aslında yolda gördü nasılsın dedi evin yanında rastlaşdık iyiyim nolsun ev iş aynı dedim görmüş anammm bir tartışma bir kavga gürültü birsürü kuzenim var ama hiçbirisiyle konuşdurmaz asla bende konuşmuyorum zaten ne konuşacamki erkek sonucda

(660 puan) tarafından
O da fazlaymış cnm ya konuşmama pek bisey demez de labali harekteri sevmiyo benimki
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Valla kıskandı 11 yıldır görüşmüyoruz. Düğünlerine bile gidemedim. Halbuki akraba evliliği yok bizde ve abi kardeş gibi büyüdük hep
(660 puan) tarafından
Ah bu kocalar ya
(3,551 puan) tarafından
İşte gıcıklık. Kendisi de pek oralı olmaz ama kuzenleri ile. Hatta halasının kızı buna aşıkmış da bu bizimki istememiş. Yoksa kız deli divane aşıktı gerçi nasıl aşksa eşime sırnaşmalar falan. Dedim demekki kendi sülalesi bozuk bizide öyle sanıyor. Kız bide evlendi sonradan. Evli iken sırnaştı biizm bna. Hep isminin yanıq m ekler hitap ederdi. Değişikle4 işte.
(660 puan) tarafından
Haha doğru diyn kız kendi sülalesinde olunca bizide öyle biliyorlar
(3,551 puan) tarafından
Aynen bizde akrabaya karsı kim olursa olsun çok uzak akraba da olsa evlilik olmaz kensilikle.. Sülalemde ve herkes yabancı ile evli yanı akrabalık yok... Biz son derece karsıyız. Hiçde öyle hissetmedik ama. Hep candan öte kardeş gibiyiz.
(660 puan) tarafından
Çok şükür valla bizim de öyle bize de ters o isler
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Valla bende kıç tokusturırken gorsem kocamla kuzenını kıskanır mıyım bılmem ama kızarım. Kocamda kızar galıba. 
(660 puan) tarafından
Bu soruyu eşimde bana sordu kıyameti koparırım dedim eşime kızmıyorum zaten hak veriyorum
0 oy
tarafından

Eşin kıskanmakta haklı 

Ve benim eşimde kıskanır eşimde haklı çünkü teyzemin oğlu beşikkertimdi halamın oğluyla isteme olayım oldu annemin halasının oğlu da bana aşıktı ondan aşırı kıskanır ve ben hiçbiriyle de görüşmüyorum ☺️
(660 puan) tarafından
Oo sizin aile sıkıntılı bacım benim öyle Bi durumum hiç olmadı çok sukur
0 oy
(3,552 puan) tarafından

Büyük teyzemin iki oğlu var

Biri benimle yaşıt biri benden 2 yaş büyük. Zamanında annemle teyzem ikiside kocalardan ayrılınca hep beraber aynı evde yıllarca yaşadık yeri geldi yanyana uyuduk .  Kardeşlerim gibi görürüm. Zaten yaşıtım olan aynı zamanda süt kardeşim. Eşim kıskanmaz her gördüğümüzde sarılır hasret gideririz

Ama toto tokusturmadik hiç o konuda biraz haklı gibi :angel:

(660 puan) tarafından
Evet cnm ben de hak verdim o konuda ama bunu untmayip sünnet düğününde hiç oynama diyo ki bende çok severim. Oynamayi:)
0 oy
(636 puan) tarafından
Ben erkek kuzenlerimle konuşamıyom ya. Kıskançlığından. Rehberimsen bile sildi ******** kocam. Bu arada eşin haklı canım. Kalça tokışturmak iyi olmamış. Karşılıklı oynasan bişi demezdi de. Sende git eşinle oyna
(660 puan) tarafından
Gel dedim gelmedi ki :) kız o an hiç anlamadım ki
0 oy
(1,666 puan) tarafından
Valla alınma darılma ama eşin haklı bacım. Bu devirde neler neler duyuyoruz. Sana birşey demiyorum kötü niyetin yokmuş ve yok ama adam haklı olarak istemiyor gördüğü hoş değil sende olsan sende istemezdin
(660 puan) tarafından
Tabi cnm bende istemem eşimde hak veriyorum zaten cnm ama 2 sene olcak unutmadı hala
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Ya sen eşini kuzeniyle tokustururken görseydin ben cildiririm
(660 puan) tarafından
Bende çıldırırım kız eşime hak veriyorum zaten cnm
0 oy
(73 puan) tarafından
Canım ben dayımın oğlu beni evimi bıraksın dedim diye evde kıya mettler koptu
(660 puan) tarafından
Ayy ben halime şükredeyim cnm ya
(73 puan) tarafından
Evet canım o gece gittim kaynanam da uyudum annemlere haber verdim bir şekilde tatlıya bağlandı
(660 puan) tarafından
İyi bari cnm sonuç güzel bitmis
(73 puan) tarafından
Evet :D
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Bizde kuzen kardeştir cnm evlilik fln olmaz oyuzden esim de asla karismaz laf etmez..bnce abartmis 1.5 seneki onceki olayi soleyip soleyip eline ne gecicek acaba..ayrica bn baskalaryla olan iliskime esimi karstrmam..cnku bn ondan ayri bi bireyim ve kime nasil davrancagimi bn bilirim
(660 puan) tarafından
Ben o şekilde söyleyince ben senin kocanim ve o durum benim hoşuma gitmiyo dedi ve sen olsan benim yerimde naprdin dedi ozaman bisey diyemiyorum
(3,901 puan) tarafından
Bilerek birbirinize degcek değilsiniz ya oyun sirasnda degmis nolmus yani yillardr konusu acilip duruyo..bnm esim kuzeniyle farknda olmadan carpssa bn de bisey demem yani bilmeden farketmeden olan bisey icin kime kiziyim..sen de ole de yani
(660 puan) tarafından
Doğru diyorsun cnm bidaha konu açılınca bu şekilde konuscm
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bizde kiskanclik yok ama anlattığım durum olsa tepki verir.
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Erkek milleti çok kıskanc Olabiliyor ama bir buçuk sene geçmiş üstünden hayır karşılıklı oynadığına bişey demiyordu yanlışlıkla kiclarinizin denk gelmesine surat yapıp  uzun zaman sonra söylenmesi garip 
(660 puan) tarafından
O gün zaten baya laf yaptı cnm 2 gün surat asti şimdide sünnet varmış dedim he şu kıç kıça oynadığın kuzenin mi diyo hala unutmadı yani
(73 puan) tarafından
Sjsjsjjs ay deli ya
0 oy
tarafından

Çoğu kişi eşini haklı bulmuş ama açık konuşayım eşinin yaptığı. Yersiz kıskançlık. Olmuş ve yersiz uzatmış.     Benim de erkek kuzenlerim.  Gelir. Aynı yastayiz.   3 umuz. Memleket ten gelirler.   Annemin orda kalırlar Normalde.  Ama eşim gider alır gelir onları.  Bende kalırlar. Uzun yoldan gelirler duş filan alırlar. Eşim der hemde yoldan geldiniz.   Rahatiniza bakın diye sen bide abi diyorsun senden yazca büyük biri.  Alakasız. Bir kıskançlık yani.   Kuzenim le. De sohpet edemiyceksem.  Oldu cnm başka. 4 günde 1 arar lar saatlerce konuşuruz dedikodu yaparız.  Bu çok normal bir şey

(660 puan) tarafından
Bizim o kadar samimiyetimiz yok cnm o yüzden eşime bende hak verdim ayrıca eşim içkiyi de içenide sevmez kuzenim o gün baya içmişti hepten sinir olmuş ben o gün için hak verdim sadece hala unutmayıp söylenmesi abartı geliyo bana
tarafından
İçkili ise eşin haklı ama 1 buçuk yıllık olayı ısıtıp ısıtıp önüne koyması saçmalık
(660 puan) tarafından
Aynen cnm bende o konuda kızıyorum ona

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 371 göst.
9 Şubat 2024 Aile kategorisinde Havin06 (2,068 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 195 göst.
8 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 515 göst.
19 Mayıs 2021 Aile kategorisinde El1997 (1,905 puan) tarafından soruldu