0 oy
306 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
Arkadaşlar merhaba  az önce bir düğüne gittik ben büyük görümcem ile gittim görümcem ve eltim bir birleri çok iyidir ben küçük gelinim baştan beri görümceme ısınamadım eltim ilede 8 aydır eşinin yaptığı bir hatadan dolayı bizde konuşmuyoruz.. Eltimle iyiydik biraz ama onlar hep birbiri görünce değişen cins neyse düğüne gittik görümcem birlikte gidelim dedi sürekli onun yanında oturdu bir kaç kez benimle oturdu  o kadar horona hep onu çağırdı benim biraz morelim bozulunca yüzüme hemen yansır anlamış olsa gerek somra baya ısrar etti ama ben istemedim şahsen saçma geliyor artık oynamak neyse eve dönüncese birlikte döndük ama kendimi orda dışlanmış gibi hissettim

6 Cevaplar

0 oy
(119,388 puan) tarafından
yaa elti gorumce kaynana bu ucluden ne kadar uzak o kadar iyi
tarafından
Valla görümcem var bu saat olmuş dedikodu için onu bekliyorum
(228 puan) tarafından
Aynen
-Reklam-
0 oy
(5,721 puan) tarafından
İnsanız düşüncelerimizin dışa yansıması çok normal.. ama onların yaptığı birini görünce yanındakini satmak resmen 
(228 puan) tarafından
O öyle artık tamamen çözdüm eşimde farketti tamam benimle iyi olsun demiyorum onlar kaç yıldır ya yan yanaalar ama ne bilim yanlış
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Hiç takılmamalısın bence seni görmezden geleni sen hiiiiiç takma. Bu arada bende yüzüme yansıtırım hemen
(228 puan) tarafından
Şuna taktım surat ifadeni farkettilerse kıskandım falan sanırlar
0 oy
tarafından

Ben suratima yansitmiyom valla direk lafi yapustiriyom bugun dugunde gorumcem eltimle bizi birakip fransadan gelen dayi kizinin yanina gitti yanimiza geldi siktirr la serefsiiz bizi niye yanliz birakiyon dedim sonra gitmedi ;)

(228 puan) tarafından
Siz şakayla karışık demişsinizdir ben diyemiyorum yada görümcemle yüzyüze gelince desem mi bişey
tarafından
De valla hatta bugun elbise siparis etmis eltim gorumceme benim elbisem var almaz diye dusunmus onada saydim :)
0 oy
(111 puan) tarafından
Aynı ben morelim bozuk olunca direk yansıtıyorum ve çok böyle şeylerle karşılaştım tek hissetiğim o kadar anim varki 
(228 puan) tarafından
Ha böyle yapması çok kötü ama benimle gidiyor sonuçta onunda yanına gidebilir benimde
0 oy
(859 puan) tarafından
Bende yansıtırım hiç konuşmam 
(228 puan) tarafından
Sizce bişey demeli miyim

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap 173 göst.
16 Ekim 2022 Diğer kategorisinde ASEL ESRA (1,559 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 413 göst.
18 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu