0 oy
350 göst.
Diğer kategorisinde (190 puan) tarafından
Kızlar 1 yaşındayız hep geç uyuyor napmam lazim erken uyuması için 

6 Cevaplar

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Kaç gibi yatıyor canım.
(190 puan) tarafından
Yeni uyudu
-Reklam-
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Uyku saatlerini duzenlemelisin gündüz son uykusunu 6ya kadar uyumuş olması gerekiyor
(190 puan) tarafından
Şöyle anlatim uyku saatlerini gece  12 1 buluyor uyuması sabahda bazen 9 da nazende 11 de kalkıyor sonra tekrar öğle uykusana yatıyor 12 gibi bazen 10 dakika uyuyor bazen de iki saat uyuyor sonra 6 da uyuyor ama ozaman 10 dakika falan uyuyor
(14,033 puan) tarafından
Uyku saatleri çok duzensiz sabah 7 8 gibi uyanması gerekiyor 3 4 saat sonra ilk uykusunu uyumalı öğlenden sonra da ikinci uyku akşam en geç 9 da gece uykusuna yatmalı
0 oy
tarafından
Gündüz kaçta uyuyor?
(190 puan) tarafından
Şöyle anlatim uyku saatlerini gece  12 1 buluyor uyuması sabahda bazen 9 da nazende 11 de kalkıyor sonra tekrar öğle uykusana yatıyor 12 gibi bazen 10 dakika uyuyor bazen de iki saat uyuyor sonra 6 da uyuyor ama ozaman 10 dakika falan uyuyor
tarafından
5 ten sonra uyutma, gündüz yorulsun duş aldır uyut.bir hafta zorlar seni ama rahat edersin.
(190 puan) tarafından
Yani sadece gündüz uykusumu olsun
tarafından
Yok cnm.bir gün gündüz uykusuna yatırma.sonra 5 ten önce uyusun gündüz uykusuna.erkenden uyur o zaman
0 oy
(307 puan) tarafından
Ayına göre uyku saatlerini düzenleyin. Gündüz kaç uyku yapması gerekiyor ve toplam gündüz uyku süresi kaç olmalı gibi. Gündüz uykusu en geç 5 buçuk gibi bitmeli. Sabah da erken uyandırın geç uyanıyorsa. Mesela kızım 12 buçuk aylıkken tek uykuya geçti. Sabah 7 buçuk 8 gibi uyanır. Öğlen 1 - 1 buçuk gibi uyur. Bazen 2 olur. Genellikle 2 saat en fazla 3 saat uyur. 3 saat dolmadan uyandırıyorum ben eğer uyanmadıysa. Gece uykusuna da en geç 9-9 buçuk gibi geçmiş oluyor. Düzen oturunca zaten uyku saati gelince kendileri uyumak istiyor. Kızım şu an 15 aylık uyku saati gelince elimden tutar odaya götürür beşiğini tutup ee ee der koyarım uyur ya da kucağıma gelir ee ee der☺️ gündüz fazla veya az uyunan uyku gece uykularını olumsuz etkiler. O yüzden ihtiyacı kadar uyumalı. Gündüz uykusunun bitmesi gereken saatten sonra 10 - 15 dk bile uyusa gece uykusu için geç kalır. 
0 oy
(15,244 puan) tarafından
Benim bebeğim de 1 yaşında. Sabah 7.30 8 gibi kalkar. Sonra 11 gibi ilk uyku. 1 saat civarı uyur. Bazen 2 saat uyuduğu da oluyor nadir de olsa. Sonraki uyku 4 gibi. O da yarım saat 1 saat arası. Akşam uykusu 9 10 11 arası. Sizin önce gündüz uykularını duzenlemeniz lazım. Sabahları çok geç kalkıyor mesela . Yarın 8 gibi uyandirsaniz sonra da oyalayip 3 saat uyanık tutsanız. Uykuların arası 3 saat falan olunca ideal oluyor bu yaş için. 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Sabah en erken 8 en geç 9da güne başlaması lazım günde toplam 3 saat falan uyuması lazım yoksa gece değil sabaha karşı bile yatar..bizimki de öyleydi düzene sokana kadar anam ağladı 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 259 göst.
10 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Arzuylcn41 (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 121 göst.
19 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,614 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.
29 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 237 göst.

380,342 soru

11,388,335 cevap

34,892 kullanıcı

...