0 oy
386 göst.
Aile kategorisinde (222 puan) tarafından
Hamileyim artık son zamanlar kaynanamla görümcem her gün geliyorlar ama gelmeseler daha iyi nedeni bir iş oluyor mesala bulaşık mesala sofra kurma kaldırma kaynanam yatıyor görümceme diyor yap diye o da annesine diyor ben yapamam sen yap diye biraz bekliyorum yapan yok yine bütün iş bana kalıyor yiyip içip gidiyorlar yattıkları yeri bile düzeltme yok her gün öyleler güya bana destek olmaya geliyorlar gibi gözüküyor ama sıkıldım ben de ikisi de sanırsın benden beter gelir gelmez kendilerini atıyorlar birer kanepeye. Aman bir iş filan yapayım deme yat sen de diyorlar :) tamam da yardım da yok işimi kim yapacak çok sinirleniyorum 

15 Cevaplar

+1 oy
(1,501 puan) tarafından
E gelmesinler o zaman müsait değilim de
(6,833 puan) tarafından
Kiza soruyolar mi bakalim musaitmisin degilmisin diyee canim yaa
(1,501 puan) tarafından
O zaman kapı açmıcak enayyi olursan semer bivuran çok olur
(222 puan) tarafından
Soran yok ki zil çalıyor kim o diyorum ikisi
-Reklam-
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Sende yapmaaaaaa 
(222 puan) tarafından
Karnım acıkıyor mecbur yemek yapıyorum ne yesek diyorum ses yok :) ne yemek yaptınız bana da getirseydiniz diyorum bir şeyler uyduruyorlar yapınca da bir  güzel yiyorlar
0 oy
tarafından
Hic sevmem böyle davranışları
(222 puan) tarafından
Aynen sinir oluyorum
0 oy
(5,721 puan) tarafından

Sende devir kendini bir tarafa ay çok yorgunum yapamiycam de:D

(222 puan) tarafından
Diyorum zaten yatıyorum filan hadi gidelim deyip gidiyorlar iş bana kalıyor yine
0 oy
(20 puan) tarafından

Sanırsın onlar doğuracak :D 

Aman boşver kız sende yapma, yan gel yat onlar gibi :D
(222 puan) tarafından
Hiç sorma ikisi de geliyor of pof öldük yorulduk gelmeyin zorla gelin diyen mi var az sonra kapı çalar :)
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Bugun yaymak yok hadi canlarim iyi denk geldiniz, bugun bende evi nasil temizlerim diye dusunuyordum de ve rellerine birer bez
(222 puan) tarafından
Bir gün ortaya süpürge bıraktım fişe taktım :) geldiler yattım şurayı da süpüremedim halim yok dedim kaynanam gene görümceme süpür diyor o da ben süpüremem sen süpür diyor süpürge nin üstünden geçip gene yattılar kaynanam diyor kş senin evde bişe var uykum geliyor diyor
(6,978 puan) tarafından
Enteresanlar yaa :)) musait defilim de bidahakine, yada sen onlara git yat
0 oy
tarafından
Konuş canım kalk yardım et bana de görümcene. Ben düğün günümde bi sürü bulaşık yıkattı kaynanam bana. Bende görümcemin nişanından gelince üstünü değiş gel bılaşıklara yardım et dedim bide doğal gaz kesikti ellerim taş olduydu soğuk sudan. İntikam soğuk yenen yemektir :D herkes bana baktı nişandan salondan yeni gelen kıza iş yap diyorum diye ben gelin geldiğim gün iki dk oturmadım adet sandım sizde ne bileyim dedim ahahah :D yanlış anlama lafım sana değil ata sözü derki sen eşek olursan semer vuran çok olur bu hayatın gerçeği malesef 
(636 puan) tarafından
Ya harikasın ya :) çok güldüm bayılıyorm böyle intikamcı kadınlara. Aynı ben gibi :)
tarafından
:D napıyım kız bende bi annenin evladıyım o kızına kıyamazken bana gavur gibi davranıyo bende artık fırsat vermiyorum gözümü açmasam kullanacaklar daha
(222 puan) tarafından
Kız görümcem utanmasa suyu da benden isteyecek annesi bişe diyor of pof gelme o zaman demi ne cinsler anlamadım
tarafından
E kabul etme sende evine bi bahaneler uydur zırt pırt bu ne nefret ederim valla. Yarın bir gün görümcenin bi işi olsun bak gör en önce senden iş beklerler
0 oy
(2,226 puan) tarafından
çağırma canım gelmesinler o zaman 
(222 puan) tarafından
Canım çağırmama gerek yok her gün kurulu saat gibiler benim buraya yatmaya geliyorlar öğleden sonra :)
(2,226 puan) tarafından
canım o zman eşine söyle o söylesin yada sen kırmadan söyle
canın sıkılacağına böyle
(2,226 puan) tarafından
gelmemeleri daha iyi
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Bozsana ya suratını düşürsene  ve yapma gitsinler bahane bul kapıyı açmak zorunda değilsin böylelerine
(222 puan) tarafından
Bugün açmasam yarın gene kapıdalar güya beni düşünüyorlar
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Sinirden gülesim geldi. Yükten başka bir sey değiller. 
(222 puan) tarafından
Hiç sorma onlar gelmese işim az olur bari
0 oy
tarafından
Sende bana yardım edin de her geldiklerinde cam kapı sildir madem görüntü yapıyolar. 
(222 puan) tarafından
Ya işte söylüyorum ama hep aynı taktik görümceme diyor kalk yap o da ona diyor sen kalk yap ortada icraat yok
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Yol verme gelmesinler her geldiklerinde bahane bul onlara da açıkça soyle uyumaya mi geldiniz de
0 oy
tarafından
Aynı durumu bende yaşadım canım eşim sonra kızdı bunlara hamile kz niye kalkıp iş yapiyo at gibi kızların varken dedi bı daha gelmediler ne çayı bitiyordu ne çorbası çarşıya gidiyorlardı gezmeye yemeğe de bana gliyorlardi bı kere onlara yemek yetiştiriyim derken dolabın kapağını karnıma çarptım çok acımıştı ertesi gün eşim anasını gili arayıp bı daha çarşıda sürtüp bize gelmeyin dedi iki tane kızı var 
(222 puan) tarafından
Eşim dışarıda ya arayıp şikayet etmiş gibi olmak istemiyorum ailesi olunca onlara her seferinde diyor ama arayıp  iş yaptırmayın yemeğini filan yapın iyi bakın diyor
0 oy
tarafından
Okurken dellendim 
(222 puan) tarafından
Yani normal şartlarda misafir bile olsa yediğini makineye koyar gider bunlar bir tuhaf çözemedim
0 oy
tarafından
Tembel ailesi :))
(222 puan) tarafından
Şu an en büyük korkum doğumdan sonra da aynı şeyi yapmaları bir de onlarla hiç uğraşamam o halimle
tarafından
Aman kendi çocuğuna kendin bak zor oluyo ilk başta alisiyorsun bende kendim baktım.ilk günden beri

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 146 göst.
20 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Bizimkz12 (2,443 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 603 göst.
17 Ekim 2022 Aile kategorisinde swl.nml133 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 680 göst.
13 Haziran 2020 Aile kategorisinde Hayalperest0348 (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 199 göst.