0 oy
234 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından

Dun taburcu olduk aloglumla bugun kalktim karnim bu haldeydi normalde catlaklarim kapanmisdi suan yurimekde bile zorlaniyorum acaba ne olmus olabilirki karnimda kalmadi suan sifir karnim var doktora gitsem hangi bolume gitmem gerek

image

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

O normal sonra sonra geçicek sakın ağır kaldırma sezeryan doğum yapanların bende dahil olmak üzere oluyo ama istersen git emin olmak istiyorsan 

(2,765 puan) tarafından
Anladim canim kizimda boyle bisey basima gelmemisdi o yuzden endiselendim ya acaba icimde kanamami var diye
tarafından
İçden kanama olsa idrarda belli olurdu bence tabi dediğim gibi istersen yine git kadın doğum bölümüne
(2,765 puan) tarafından
Dogru diyorsun bende sadice aci var
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çatlak oluşmuş. İkinmaktan bile olabilir. Bol bol nemlendir
(2,765 puan) tarafından
Olabilir canim ya cok uzin sure ikinmisdim bebegimde
0 oy
tarafından
Dogum sirasinda karnina bastirmislardir benim de cok aciyodu sancidan hicbisey gormedim hatirlamiyorum ama esim de doguma girdi o soyledi karnina bastirdilar diye benim dikisimden cok karnimin ici aciyodu ve dogumdan ciktim ayni boyle catlaklarim var
(2,765 puan) tarafından
Yok canim bastirmadilqr karnima hic ama ikinmadan da oluyormus
0 oy
tarafından
Doğum sonrası karnına baskı yaptıkları için bu benimde böyleydi çok acıyordu sanki yara var gibi acıyordu ama doktor normal zamanla geçer demişti 
(2,765 puan) tarafından
Yok canim benim bastirmadilar dogum bitti sadice ovaladilae normal bi sekilde ama ikinmakdan da oluyormus  arkadas oyle demis

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 34 göst.
20 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Erenimm.05 (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
0 oy
1 cevap 85 göst.
0 oy
4 cevap 74 göst.
24 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sinirlisirin (546 puan) tarafından soruldu

380,246 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...