0 oy
722 göst.
Aile kategorisinde tarafından

2 gündür. Arabanın anahtarı nı aldı. Vermiyor. Saklıyor.   Hastane işi olursa. Veriyor veya yerini söylüyor.   Bugün. Bizimkiler toplanmış. Pikniğe gitmişler. Beni aramışlar ama ben duymadım. Teli sessize alıp uyudum.  Kimse rahatsız etmesin diye.     Annemler.   Gel diyor. Eşim arabayı vermiyor.  Bende küstüm dedim trip attım umrunda olmadı.   Kus ama evde otur dedi yada sizinkiler gelsin alsın dedi.    Bida onca yolu geri gelsin istemedim babam sinirime uzandım yine.    

Arabayı vermemesinin. Sebebi 3 ayrı yerde ceza yemişim diye 1 hafta içinde. Ama 2 sini kabul ediyorum ama 1 ini kabul etmiyorum.  Kırmızı da gecmedigime eminim.   

21 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Valla bilmiyorum eşin biraz haklı sanki
tarafından
Full haklı ki :(
-Reklam-
+4 oy
(2,589 puan) tarafından
Yani sizi şakşaklıyalım mı 3 ceza yemişsin üstüne de sen mi trio atıyorsun bide normal gelmiş sana 1 ini kabul etmiyorsun MİLLET ŞAKA GİBİ PARA GÖKTEN Mİ YAĞIYO
tarafından
Ben kim haklı veya haksız diye sormadım.   Kimseden alkista istemedim.  Ve kimseye paramı nasıl harcayim diye sormadım
(2,589 puan) tarafından
Bence evli bile olsan iyi niyeti su istimal etmemelisin ya ben 3 kere ceza yesem ki cezalar bin altı olmuyo gerekirse aileme gelin beni alın derim veya gitmem Haa bi kere ceza yemişsin 2. Sürüşte kaplumbağa gibi gidersin ama ceza yemezsin 3 kere ceza aşırı fazla. Hem evinin hem cocuğunun rızkını hemde eşinin emeğini çöpe atma yazıktır
0 oy
(5,220 puan) tarafından
kız allah seni naapmasın bi haftada 3ceza yemişsin adam sana küseceğine sen mi küstün ☺️
tarafından
Evet dedim bugün ver yine yine cezam devam eder ama umursamadı.
0 oy
(185 puan) tarafından
Adam haklı 1 haftada siz 2 sını kabul ediyorsunuz ama o bile fazla.. kicaniz daha fazla ceza parası ödemek istemiyor anlaşılan..

Ama pikniğe o da götürebilir burdada siz haklısınız 
(185 puan) tarafından
Hmm anladım canım.. Adam full mesai çalışıyormuş bir de en iyisi sen uzan bacım cezalar daha fazla birikmesin :))) saka bir yana yapacak bir şeyin yok şuan orası kesin
tarafından
Belki insafa gelir. Aradı açmadım.  Trip yapmaya devam
(185 puan) tarafından
Ilahi bir de trip mi atıyorsun.. Ama at kız boşver bu erkekler böyle daha iyi yola geliyor.. sus pus duranların halini görüyoruz burda en iyisini yapıyon fazla abartmadan tabi:)))
tarafından
Yok fazla naz aşık uyandırır. Birazdan.  Dayanaz yada dayanamam birşey olmamış gibi aşkım lar havada uçuşur
(185 puan) tarafından
En güzeli canım allah muhabbetinizi bozmasın dur degistiriyorum kullar bozmasın yeter inşallah
0 oy
tarafından
Bence de sen uzanmaya devam et hem kendı hem baskalarının can saglıgı acısından en ıyısı uzan bacım :D
tarafından
☺️☺️☺️☺️.   Allah seni istemsizce güldüm
0 oy
(88 puan) tarafından
Allah baska dert vermesin.
tarafından
Amin amin inşallah canım Allah razı olsun
0 oy
(1,691 puan) tarafından
kuzum sanki esin hakli ya yazik valla dikkat etmek lazim 
tarafından
Ful hakli cnm  ama hiç değilse bugün lük cezamı kaldiraydi
(1,691 puan) tarafından
valla kuzum ben olsam omurluk vermem anahtari fjfjfj ocaga incir agaci dikmek seninki yanlis anlama lutfen
tarafından
Ona Cesaret edemez işte yarin hastaneye gidicem il dışına mecbur verecek.  Azıcık surundurmek onunki
0 oy
tarafından
O.zaman kocana kizma hakkin yok. Kotanı doldurmuşsun :D
tarafından
☺️☺️☺️☺️.    Azıcık zorlayim istedim ama oda trip atıyor şimdi
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Adam hakklı kuzumm o yüzden trip atacagına git gönlünü al belki birlikte gidersiniz veya başka bir aktivite yaprsınız
(5,314 puan) tarafından
Sende akşamı değerleendir balım
tarafından
10 da gelir cnm o saatten sonra çıkmam sabah 5 te Yola cikicam. İl dışına kontrolüm var.  Eşimi kandırmayı deniycem. Şuan o Triplenmeye başladı Trip yaptığına göre. Birazdan anahtar surda der
(5,314 puan) tarafından
Allah muhabettinizi artırsın ne diyeyim bacım
tarafından
Verdi verdi
(5,314 puan) tarafından
Hadi gözün aydın
0 oy
tarafından
Kız doğuracan nerdeyse ne arabası otur evde enişte haklı 
tarafından
Geldimki bizimkilerin yanindayim
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Eşin haklı ama bebeğim baksana 1 haftada 3 ceza az mi kendinde kabul ediyosun o yüzden küsme eşine. Aranız bozulmasın durduk yere ❤
tarafından
Barıştık cnm verdi anahtarları.
(1,577 puan) tarafından
Oo iyi hadi gözün aydın kaptın yine anahtarı   :)))
0 oy
(119,528 puan) tarafından
hahahaha 1.kabul etmemek nedir yaa busuu ☺ 
tarafından
Kırmızı ışıkta geçmediğime eminim sevda o yüzden
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Artık bu haftalardan sonra trafiğe çıkmaman gerekiyor yasak diye biliyorum 
tarafından
Hastaneye kim götürecek cnm mecbur il dışına çıkıyorum.  Haftada 3 kez
(12,861 puan) tarafından
Başka vasıta ile git aniden kasılman olsa hem Kendini hem de karşı tarafı riske atarsın canım
tarafından
Kimseye boyun bukmem cnm eğer kendimi iyi hissetmezsem.   Eşim izin alıyor. 1 buçuk saatlik yolu 3 saatte Gidiyorum.  Erken çıkıyorum.   Yavaş gidiyorum.
(12,861 puan) tarafından
Anladım canım time de çok dikkat et ne kadar kaldı doğuma
tarafından
Düşünceli. Cnm Benim Allah razı olsun ❤️
0 oy
tarafından
Ahahah Büşra ya  kız ne Zaman dan beri kulaniyon masallh ilk cezanda değil  üzme tatlı canını ya 
tarafından
7.8 yıldır ehliyet li olarak kullanıyorum.   2 sene ehliyet siz kaçamak kullandım.  Uzun süredir
0 oy
tarafından
Bosver kuzum doğumuna az kaldi  canini sıkma böyle bişey icin
tarafından
Barıştık cnm sıkıntı yok.  Çok şükür
0 oy
tarafından
Ama haklı sanki :)) ayy ben hic ceza yemedim cok sukur yoksa esimin dilimden kurtulamazdim
tarafından
Haklı cnm biliyorum.   Ama ben kazandım geldim bizimkilerin yanindayim
tarafından
Allah seni Büşra ya :))
tarafından
☺️☺️☺️ yaşasın kocaya trip atmak
0 oy
tarafından

Gebelik hormonun debreşmiş kız bişey olmaz sen hatalısn duygusal olduğun için de alınganlık ediyon kocan haklı 

tarafından
Hataliyim. Cnm biliyorum.   Verdi anahtarları annemlerin yanında yim
0 oy
(27,386 puan) tarafından

E haklı bence gönlünü al ve daha dikkatli ol hamilesin çünkü

tarafından
Barıştık verdi anahtarları. Cnm geldim bizimkilerin yanindayim
(27,386 puan) tarafından
He iyi iyi
0 oy
tarafından

Adam haklı bence küsecegine gönlünü al cnm:angel:

tarafından
Barıştık geldim bizimkilerin yanindayim.
tarafından
Sevindim canım ❤️
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Kız sonunu okuyana kadar ne alaka Niye vermiyor dedim de.. Esin haklı değil mi :/

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 651 göst.
11 Şubat 2022 Aile kategorisinde Anneeecilik (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,031 göst.
1 Nisan 2020 Aile kategorisinde ★✿☞ƘƛƦƊЄԼЄƝ☜✿★ (443 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 197 göst.
20 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 380 göst.