0 oy
278 göst.
Diğer kategorisinde (504 puan) tarafından
Kizlar hamilelikte ya kocaya düşkün olunur ya da biraz kizgin boga gibi sinirli olunur. Sizde hangisi oldu.  Ben kizimda eşime cok düşkün oldum baya gece kalkip öperdim sonuc kızım kopya baba oldu. Bu bebis nasil olacak saglikli olsun da

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla ben degismedim ayniydim.esime karşıda huy acisindanda
(504 puan) tarafından
Him ne guzel canim bende normalde uysal sakinim guler yuzluyum hamileykende daha beter oldu sevgi kelebegi oldum sanki :))
-Reklam-
0 oy
(12,500 puan) tarafından

Bende düşkün oldum hormonlar tavan yaptı ama kızım aynı bana benziyor  :)
(504 puan) tarafından
Aa o kaynanayi mumyala muzeye koy ondan kalmadi nesli tukenmek uzere ☺☺☺
(12,500 puan) tarafından
Ahaha aman tükenmesin her geline lazım benim kayinbalidem den :)
(504 puan) tarafından
O zaman bilim adamlarina bi fikir verelim huy kopyalama makinasi icat etsinler kaynananla sen köşeyi donersiniz ☺☺
(12,500 puan) tarafından
Ahahsh Allah seni kiz :))
Rabbım vicdan merhamet versin onlsr olursa herkes iyi olur
(504 puan) tarafından
☺☺ insallah canim cok sagol
0 oy
(185 puan) tarafından

Huy olarak bi farklılık yok ama cinsel istek sıfır adamın hali harap:angel::D

(504 puan) tarafından
Herkeste farklı oluyo desene canim ☺☺
(185 puan) tarafından
Aynen öyle kiminde tavan yapiyo
(504 puan) tarafından
Allahtan gecici canim
(185 puan) tarafından
Aynen canım yaa
0 oy
tarafından

İlk zamankar çok kavga ettik ikincide aynı babası ilkinde hiç kavga etmedik aynı ben :D

(504 puan) tarafından
Amann hormonlardan ne yaptığımız belli olmuyo simdi iyiyseniz sıkıntı yok ☺
tarafından
Yok ilk zamanlar gıcık almıştım adamdan yoksa eşimi çok seviyorum ama ilk üç ay eve sokmak istemedim:)
(504 puan) tarafından
☺☺☺ esin ne diyodu ya
0 oy
tarafından
İlk 4 buçuk ayında eşim yanımdaydı deli gibi eşimi istiyordum smdide fotoğraflarına bol bol bakıyorum inşallah babasına benzer yavrum
(504 puan) tarafından
Ekrana foto koy benziyo gbi ben kizim icin bi foto koymustum kirpik ve burnu ayni o bebek oldu
tarafından
Ekranimda var heryerde var inşallah babasi yürekli babası gibi yakışıklı bir oğlum olur en azından babası gelene kadar onun hasretini onunla gideririm
(504 puan) tarafından
Allah kavustursun canm saglikla kucağına almayı nasip etsin canim insallah kalbine gore versin
0 oy
tarafından

Ilk oğlumda eşimden tiksindim  9 yaşındaki erkek kardeşime baglandim sonuç oğlum ayni  dayisınin  kopyasi:D şimdi kinde eşime aşigim geberiyorum aşkimdan 27 gün var doğuma çıkınca görecez nasil bisey yapmişiz:D

(504 puan) tarafından
Masallah derya evet oglunu biliyorum cok tatli masallah saglikla gelsin bebisin canim
tarafından
Amin teyzesi inşallah ☺☺☺
(504 puan) tarafından
Insallah canm insallah
0 oy
(812 puan) tarafından

Bnşm eşim 3.ayımda eğitime gitti Dopuma geldi:Do yüzden fikrim yok annemdeydim çok rahat piremses gibi hamilelik geçirdim :D

(504 puan) tarafından
☺☺ masallah kafan rahatmış sonu da oyle guzel olsun canım
0 oy
(2,324 puan) tarafından
İlk gebelikte çok kanım kaynardi öperdim doyamazdim burnunu falan çok severdim. Şimdi öyle değil sarılmak bile nefesimi kesiyor sanki öpüp edemiyorum adamı kendime kızıyorum bu konuda o da üzülüyor farkındayım ama yüzüme vurmuyor
(504 puan) tarafından
Ay kıyamam yazim esine acikla bu ben değilim hormonlarim de ☺☺
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Ahhh kocam elimden neler çekti halen söyler halen söyler bi gun mide bulantisindan hastanede yatiyorum refakatci fln almiyolar korona nedeniyle eşimle bildigin görüsturmuyolardi hapis gibi bisey eşime dünyayi dar etmistim gerekirse para teklif et kal yanimda diye oysaki imkansiz bisey sabaha kadarda aglamistim yanimda kalmadi diye şimdi anlatip güluyoruz
(504 puan) tarafından
☺☺☺ adama yazık kiz iste hamilelik insana neler yaptırıyo. Eltimde cok sinirli oluyodu kaynim derdi burnumdan geldi surekli istifra ederdi eltim adam gece 2 ye kadar otururdu
0 oy
(27,169 puan) tarafından

Kızgın boğa mi sjsjsjsjsjhs

(504 puan) tarafından
☺☺ misalen kiz hormonlardan en ufaktan nem kapiyoruz bazen canim o manada dedim
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Ben çok sinirliydim üfff çok kötüydü ya sinirimden ağlıyordum eşim ağzını açıp da sus bile demedi bana birşey demiyor kızmıyor diye bile sinirimden oturup ağlardım 
(504 puan) tarafından
Kiyamam kiz zormus senin işin ama gecici allahtan
(4,698 puan) tarafından
Canım geçti çok şükür şimdi oğlum 14 aylık
(504 puan) tarafından
Masallah buyumus paşa ☺
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Kızım olcak bende eşime normal de de çok düşündüm ama hamilelikle birlikte onsuz nefes alamıyorum resmen çok bunaliyorum . Sabahları kapıdan uğurlamak çok zor geliyor üzülüyorum onu gönderirken . Her dk birlikte olalım istiyorum .
(504 puan) tarafından
Bende oyleydim gidince aglardim uyurken elini tutardim gece kalkar öperdim şimdi normal gidiyo bakalım nasıl olacak
0 oy
(51 puan) tarafından

Bende eşime çok düşkündüm hamileyken. Şimdi bebeğim 3 aylık aynı babası yüz olarak . Nasıl seviyorsam aynısını doğurmuşum :D

(504 puan) tarafından
Renkli fotokopi olmus desene ☺☺
(51 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(266 puan) tarafından

Hamilelikden önce de şimdi de aynıyım eşime karşı. Önümüzdeki ay doğumum var hiç bir şey deyişmedi. 

Çok düşkünüm. Allaha  hamd olsun  bir birimize karşı aynıyız. Başım ağrıyo dese ağlıycak haldeyim :woot:
(504 puan) tarafından
☺☺ saglikla al kucagina canim gule gule buyut insallah
0 oy
tarafından

:D ay ben kendimi hiç böyle tanımıyordum kocamın ya kolunu tutarak uyuyorum ya da sırtımı dönüyorum sarilmazsa miyavliyorum (söyleniyorum yani ) falan sjsjsjsjsj adam kapıdan girer girmez gelip gidip yanagimi alnimi uzatıyorum öpsün diye sjsjsjsjsj garibim dogurduktan sonra da böyle tatlı kal diyo ahahahahhh :Dd

Ha benim oğlan da babasının kopyası sjsjsjsjsj daha da sana olan aşkımı sorgulama diyorum hahahahayyy :D

(504 puan) tarafından
☺☺☺ demek ki benim teorim dogru kime duskun olursan bebis ona benziyo Mutlulugunuz daim olsun canim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 81 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Eminekarakas (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 110 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Efe almaz (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 429 göst.

374,646 soru

11,205,465 cevap

34,507 kullanıcı