0 oy
198 göst.
Diğer kategorisinde (407 puan) tarafından
Kızlar ikigün önce kadın doğum doktoru verdi bu hapı korunmak için yanlız bana hergün bir tane kullanacaksın dedi başkada bişey demedi hapın içinde 28 tane var hap bitince adet oldum diyelim geri hapı tekrardan ne zaman kullanmaya başlıcam kafama göremi bilenler yardımcı olur musunuz lütfen

4 Cevaplar

0 oy
(44,696 puan) tarafından

Post ciksin kullanmadim.

(407 puan) tarafından
Sağol canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende kullanıyorum adet olunca başla demişti her gün al adetken bile 
tarafından
Ya geçmiş olsun kız ne zordur öyle hastalıklar

Ya napiyon kız :D
(44,696 puan) tarafından
Eşim korunuyo:D
(407 puan) tarafından
Canım bana şu gün başla diye bişey söylemedi kanamam hiç bitmiyor dedim bu düzenler dedi
tarafından
Ben hiç güvenmiyorum onlara ya:D

Kız mucize başla kanaman varsa
(44,696 puan) tarafından
Eşime güveniyor ben canım ilk cocugumdan sonra 4 yıl eşim köründe ben ikinciyi isteyene kadar şimdi ikinci çocuğumda 18 aylık yine eşim korunuyo kişi kendinden iyi emin olursa sende guvenirsen sıkıntı olmaz işte her erkek bir olmuyo burda  açıkça yazamıyorum sen anladın:D
0 oy
tarafından
Adetin 2. Günü başlarsan tam koruma sağlar. Ama adet olmadan başlarsan 10 gün kadar ek.koruma şart. Bende kullandım. Adet olsan bile o hapa ara vermiyorsun. Devamlı kullanılacak. Saati saatine almazsan koruma saglamaz
(407 puan) tarafından
Yani kutu bitmeden yenisini almam öyle mi bide benim eşim zaten yanımda değil şehir dışında çalışıyor bayramda gelecek bir hafta ondan sonra geri gidecek Allah bilir kaç ay sonra gelir bu ay kullansam bitince bıraksam eşim gelmeye yakın tekrar alsam olurmu
tarafından
Tam koruma sağlamaz gebe kalabilirsin söyleyeyim.
(407 puan) tarafından
Bu kutuyu bitirip bırakacam eşim yokken bi kaç ay boş yere kullanmaktayım dedim o gelmeden 10 gün önce filan başlardım hiç sevmiyorum bu hap ilaç işini yaa
tarafından
Dediğim gibi öyle koruma pek sağlamıyor. Eşin korunsun daha mantıklı
(407 puan) tarafından
Oda korunmuyor işte sevmiyomuş
0 oy
(10,046 puan) tarafından
21 taneli doğum kontrol hapı gibi adet olmuyorsun canım bu hapta. 28 gün boyunca iciyorsun hiç ara vermeden diğer kutuya başlıyorsun, emzirenler için sadece bu hap var. Tek kötü yani adet olmuyorsun bu hapta çünkü ara vermiyorsun. 
(407 puan) tarafından
Adet olmayınca insan şişmezmi ya beni sitres basar o zaman iyice olmadı bu ay kullanırım sadece eşim gidene kadar
(10,046 puan) tarafından
Bende şişme yapmadı canım yaklaşık 1.5 senedir kullanıyorum stres biraz yapıyor fazla değil.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 130 göst.
11 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sineem1 (263 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 238 göst.
1 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 187 göst.
27 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 158 göst.
21 Ocak 2023 Diğer kategorisinde GSmsl (794 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,609 cevap

34,862 kullanıcı