0 oy
457 göst.
Aile kategorisinde (1,755 puan) tarafından
Nefes alamıyorum allahım haksızlık bu yaa özgür olmak istiyorum sortumu giyip uzanıp tv izlemek istiyorum bu hayatta şu kadar da lüksüm yok benim yaa. Kaynana kayınbaba benimle kalıyor ev benim onlarında gitmeye niyeti yok kovamam da kaldım böyle bi çıkmaza girdim. Istediği zaman çoluğu çocuğu torunu geliyor anne babasını görmeye ev anasının evi oluyor bi anda hepsine hizmet hürmet etmek zorundayım surat assam kötü gelin bizi istemiyor oluyor adım bende bunca yıl çektim az daha sabır ediyorum ama arkadaşlar aynı apartmanda kızı var öğlene geldi mangal yedi çocuklarına da götürdü gitti mangala para verdim bende hiç para kalmadı akşama kız kardeşim kuzenim yatıya gelecek ikisi farklı şehirlerden yılda 1 gelmezler bile akşama ne yapalım dedim yeşilfasulye pilav. Çok utanıyorum ya ne bi pasta meyve  çerez yok evde gidip uyudu kaynanam 2 bebeyle temizlik yapıp hazırlık yapmaya çalışıyorum birazdan onlar gelince de suratım düşecek yorgunluktan. Bi iyi enerji dua bisey yollayın şu bacınıza sabrım tükendi

17 Cevaplar

+5 oy
(27,352 puan) tarafından

Okurken bana gına geldi.

Anlayışsiz insanla hayat zor be

Rabbim emeğinin karşılığını verir insAllah.

Eşinle konuşsan bu durumu ayrı eve çıksaniz yada onlar çıksa.

(1,755 puan) tarafından
Allahım razı olsun senden kuzum. Maddi imkansızlıklar malesef ne onlar çıkabiliyor ne biz bu hayata mecburuz ben alıştım ama onlar zorluyor beni bu tarz huzursuzluklar ile
-Reklam-
+1 oy
(3,099 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bacım o kadar haklısın ki ben bile evim onların üstünde eşofmanla gezmeye korkuyorum kendi evimde 
(1,755 puan) tarafından
Inan okadar zor ki hayatım imtihan olarak kabul ediyorum sabrediyorum ama sabrımla oynuyorlar böyle
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Eşşn yok mu misafirim için yiyecek alıcam de. Para yoksa da bir kek yapacak malzemen vardır illaki. Yanına da çekirdek al çayını koy oh mis daha ne olsun. Hem misafir umduğunu değil bulduğunu yer. 
(1,755 puan) tarafından
Evet çok haklısın öyle yapmaya çalıştım kendimce eşim yoktu evde yoksa yapar o en büyük destekcim
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Kaynanamda yaslilikda duskunlukte bize bakarmisin demisti bende tek gelirsen bakarim demistim 2 ginde bir misafirin gelecekse bakmam ddim isteyen seni evine cagirsin oyle hasret gidersin demistim biraz bozulmustu ama haksiz degilim bizde 5 kisilik bi aileyiz mileltin pisligiyle ugrasamm sade sana bakarim demistim .bence sende basta boyle konusup kabul etseydin kotü gelin oluyosan da ol cok mu hayrlari var sanki bize 
(1,755 puan) tarafından
Hep ima ettim sizin aileyi kabul ediyorsam sizde benimkini edin diye ki ayda yılda 1 anca gelir benim ailem onların ki her hafta
(1,667 puan) tarafından
Ayip nedir bilmiyolar galiba .bu isi cözse cozse esin cozer
0 oy
(8 puan) tarafından
Allah bol bol sabır, sağlık, güç versin size. hem vücut hem psikolojik olarak. gerçekten sizin yerinizde olmak istemem çok zor. Allah yardımcınız olsun üzüldüm bak şimdi size kendi dertlerimi bıraktım :(
(1,755 puan) tarafından
Rabbim razı olsun senden güzel duaların içinde çok teşekkür ederim malesef bu hayata mecburum
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Neden sende kalıorlar
(1,755 puan) tarafından
Her oğluna bir ev bu evde eşimin evi olarak paylaştırıldı ama kendileri biz evlenince  oturuyorlardi alir gideriz dediler  bi süre o süre oldu yıllar
(7,768 puan) tarafından
Siz çıkın evden böyle olmaz ki
0 oy
(670 puan) tarafından
Ben yaşamış gibi afakanlar bastı valla çok anlayisizlar kocada gevşek olunca kaçınılmaz son kızlarına görmezler keyif bozulması bak sen eli masalı fitne olsan sende kalmazlardi
(1,755 puan) tarafından
Allah rızası için iyilik yapayım diyorum ama onlar görevim olarak görüyorlar hasta olup dinlenmek yok bi keyifle oturmak yok çok zor
0 oy
(48,695 puan) tarafından
okurken ben daraldim Allah kolaylık versin
(1,755 puan) tarafından
Allah razı olsun çok sağolun
0 oy
(671 puan) tarafından
Bende beş seneyi doldurdum kayinananmla kayinbabam 3 sene önce vefat etti 15 yaşında oğlu var birde evde istediğim gibi bsy yapamam tuvalete bile giremem kaynanam herşeyime karışır kendimi kafese koyulmuş güvercin gibi hissediyorum
(1,755 puan) tarafından
Çok gücüme gidiyor bu şekilde yaşamak rabbim bizi de görsün inşallah
(671 puan) tarafından
Artık benimki imkansız ama senin ki mümkün olabilir
(671 puan) tarafından
Senin için dua edicem
0 oy
tarafından
Sustukça tepemize  biniyorlar ben yapamıyorum ama bir yerde dur demesini bilmek lazim
0 oy
tarafından
Hata sende gülüm ne diye veriyon parayı verme sakla. Neyse boşver canım bak kuzenlerin gelecek gelen insan zaten yemeye değil güleryüze hoş muhabbete gelir sen güzelce ağırlar misafirini bi kahve bile yeter
0 oy
(119,345 puan) tarafından
Okudukca bunaldim yaa uuff
0 oy
tarafından
Ev üstüne ev tabiki olmaz ben tatillerde koyde kaliyorum kendi odam,banyom kendi yatagim oldugu halde kiii yemekleri gelanda ben yaparım ben bile zorlanıyorum bazen evime gitmeyi 4 gozle bekliyorum bayramın 2.gunu gidecegizk evime inşallah
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Üffffdf yeterrr beee diesim geldiii:))) allah yardimcm olsn zor gercekten
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Mangali arkadaslarina yapaydin canim sem de 

Allah sabur versin...
0 oy
(9,238 puan) tarafından
Sabır falan dileme valla ya surat asacaksın kendileri çekip gidecekler ya da kovacaksın. Bu ne boyle. Eşin bişey demiyor mu
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Ailesinin yaninda esine diyeceksin ki canim tatile mi gitsek bu yaz, evde dur dur bunaldik hem basbasa iyi gelir, değişiklik olur de. Gidemesende en azindan laf cakmis olirsun, ya da birazda bizim oralara gitsek filan biseyler de. 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 747 göst.
24 Ağustos 2021 Aile kategorisinde kubra1992 (3,551 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 268 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Mlknkrc (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 142 göst.
24 Nisan 2024 Aile kategorisinde Fato11 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 207 göst.