0 oy
302 göst.
Aile kategorisinde (1,763 puan) tarafından

Kizlar daha bugün kaynanamlara geldik daha önce sürekli problem yaşadık ama hiç yüzlerine gelmedim ben şimdi benim 4 aylık oğlum var gorumcem de kaynanamlar da onun da 4 yaşını bitirmiş oğlu var benim çocuğumu kıskanıyor emziginden tut biberonuna kadar aldı ağzına soktu şimdide oğlum uyuyacak beşiği götürmüştük kıskandı oğlanı aldılar gorumcemin oğlunu yatırdılar benim oğlumu yere yatırdılar o susmuyor o yatsın diye sinirleniyorum ama senede 2 defa geliyoruz kavga dövüş etmek istemiyorum napacam ya 

NOT:gorumcem hiç oğluna dur demiyor oğlu doğduğunda ben ona neler neler yaptım o benim oğluma oğlunun eskilerini göndermiş.evleri beton ev tarla kenarı ev her yer böcek sinek 

7 Cevaplar

+3 oy
(6,276 puan) tarafından
Galiba bu konuda ben cok katiyim kimse benim cocugumu bessiginden indirip kendi cocugunu yatiramaz cikacaksa ciksin kavga
(472 puan) tarafından
Aynen öyle patlatırım bende
(1,763 puan) tarafından
Onu geçtim yani üstüne birşey örtturmiyor örtüyoruz baş baş bağırıyor üstünden alıyor biberonuna vermiyor emziklerini vermiyor emziğinin zincirine kadar aldı hepsini beşiğe attı beşiğin içine de yattı gorumcem de hiç oralı olmuyor yere serilmiş yerde telefonla uğraşıyor
tarafından
Çok haklısın çocuğa dur demezsen böyle alışır gider
(6,276 puan) tarafından
Walla millet meydana getirdigi sipasina dur desin ne kendi cocumun baskasinin rahatsiz etmesini isterim nede benim cocumu kimse rahatsiz etsin isterim
-Reklam-
+2 oy
(28,399 puan) tarafından

Çok büyütüyorsun 4 yaşındaki bir çocuk olur öyle şeyler güzel dille halletmek yerine neden kendinize sorun ediyorsunuz 

(1,763 puan) tarafından
Cunki onlar hiç birseye dur demiyorlar ve gorumcem oğlu doğduğunda ben neler neler yaptım o benim oğluma oğlunun eski kiyafetlerini verdi o yüzden herşey gözüme batıyor kendi oğluna dur demiyor ama benim oğlumu alıyor yer beton ev her yer sinek böcek
(781 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum
+2 oy
tarafından
Küçük çocuklara bazen gerçekten söz geçmiyo ya heves ediyolar seninki o yaşlara gelince anlarsın ne demek istediği mi normal şeyler bunlar 
(1,763 puan) tarafından
Cnn birşey demiyor ki oğluna oğluyla uğraşmak istemediği için her dediğini yapıyor ev beton ev böcek var yerlerde sinek bir sürü 4 aylık bebeği yere yatırıp onu beşiğe yatırmak normal mi çocuğun üstüne birşey de örtturmiyor ne ortsek aliyor üstünden şimdi üstü açık yerde yatıyor bu kadarı normal mi
(7,792 puan) tarafından
Hevesse heves canim benim kardesimde kizim dogdugunda 4 yaşındaydı besigine yatayım diye uylamadi uylasa da kizardim yani hic bi halt yiyemiyosan al kendi cocugunu disari götür gezdir...
0 oy
(2,523 puan) tarafından
İdare et canım ya  tatsızlık çıkmasın.  Böyle bi sebebten
(1,763 puan) tarafından
Vallaha canm hiç idare edilecek bir yani yok benim gözümde gorumcem doğum yaptı ben oğlunun beşiğinden tut altınına çocuğun kıyafetlerinden tut kendine bile hediye aldım o benim oğluma oğlunun eskilerini valiz yapmış gönderdi oğluma olmuyor o giysin artık diye başka da birşey yok ev desen beton ev böcek var sinek var bir sürü
0 oy
(7,792 puan) tarafından
Canim ben cocugumun her eeyini alirim besik dahil kenara koyalim oyle bi dunya yok. 

Cocuk emzigi aaya calisirsa bu kardesin bunu biz alsik sana da anan alsin der guler giderdim yani.
0 oy
tarafından
Cok buyuk saygısızlık asla izin vermem ne demek çocuğu besikten indirmek
0 oy
(5,945 puan) tarafından
Baya  şımarık  yetistirmisler anlaşılan  çocuğu  
(1,763 puan) tarafından
Aynen cnm

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 584 göst.
0 oy